كمك در warrior with in

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
save هايي كه از روي اينترنت ميگيريد هيچ كدوم كار نميكنه.الكي خودتونو خسته نكنيد

سوال:بعد از اينكه kailina رو براي اولين بار ميكشيد يه دمو نشون ميده و توي دمو راهنمايي ميكنه كه براي تغيير سرنوشتتون بايد يه ماسك رو پيدا كنيد.من همون اولش گير كردم.اينجايي كه گير كردم يه آرامگاه هستش و وسطش يه قبر هست.اينجا بايد چكار كنم؟

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
در اون قسمت باید از اون دری که روبروتون هست برید داخل و از راههای مختلفش عبور کنید و به درهای دیگه برسید و با بیرون کشیدن سنگ ها از داخل دیوار قبر رو ببرید به سمت بالا.
وارد در که بشید از هر راهش که بخواید برید داهاکا دنبالتون میکنه و باید ازش فرار کنید.
البته من درست یادم نیست . اما یه چیزی تو همین مایه ها بود ...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
save هايي كه از روي اينترنت ميگيريد هيچ كدوم كار نميكنه.الكي خودتونو خسته نكنيد

شما از کدوم سایت گرفتی...من که استفاده کردم هیچ مشکلی نداشته و کار هم کرده

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
احتمالا سیو ها رو جای مناسبی کپی نکردید

خوب فکر می کنم آدرس محل سیو ها رو نمی دونه....اگه این طور هست آدرس محل سیو ها رو خواستی بگو تا برات بذاریم

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
آقا خداوندگار داستان بود فيلم ها هم داستان به اين توپي نداره عجب آخر باحالي داشت.هنوز توي کفش هستم life upgrade ها رو بايد اينجوري بگيري:
نكته: تمام اين life upgrade ها در زمان گذشته( past) هستش.بعدم اينكه قبل از رفتن به داخل هر مسير اين لايف آپگريدها يه جا خونت رو پر كن چون تله هاي زيادي داره
۱) در اتاقي كه بايد با شادي مبارزه كني و بكشيش بعد از كشتنش بايد سنگي كه اون پشت هستش رو جابجا كنيد تا يه راه باز شه از راه برو تا برسي
۲) اين رو بايد بعد از گرفتن قابليت slow motion بري. برو به جايي كه براي اولين بار مردي كه از كلاغ درست ميشه رو ديده بودي.حالا برو طبقه بالا يه گوشه يه سوئيچ هست كه با فشار دادنش يه راه كوچيك توي يه طبقه بالاترش باز ميشه. با آهسته كردن زمان ميتونيد به داخل اين دالان بريد و لايف آپگريد دوم رو بگيريد
۳) بعد از اينكه كايلينا اولين شمشير رو بهتون داد بايد به سنتر هال بريد و يه سوئيچ رو فعال كنيد تا يه اهرم باز شه.به اطراف خوب نگاه كنيد در سمت راست و پايين يه در هست.اهرم رو طوري بچرخونيد كه به اون در دسترسي داشته باشيد خودتون رو به اين راه مخفي برسونيد تا سومين لايف آپگريد رو بگيريد
۴) توي گاردن هال بعد از اينكه به جايي رسيديد كه با گياهان زياد پوشيده شده و بايد با چند تا نينجا و سايه بجنگيد. به دور و برتون نگاه كنيد. خودتون رو از طريق راهي كه يه گوشه قرار داره به يه مسير برسونيد با ادامه دادن به لايف آپگريد ۴ ميرسيد. نترسيد ازگوشه آويزون شيد تا راه رو ببينيد
۵) توي معماي باغ قسمته دوم وقتي اهرو رو ميچرخونيد تا آب بياد (قسمت آخر معماي باغ) بعد از چرخوندن اهرم راه رو به سمت بالا ادامه بديد تا به لايف آپگريد بعدي برسيد
۶) توي معماي برج ساعت به جايي ميرسي كه يه غول سگهاي انفجاري رو به سمتت پرتاب ميكنه.در سمت چپ اتاق ذخيره و راستيه لايف آپگريد هست
۷) بعد از اينكه شمشير عقرب (شمشيري كه ديوار رو خورد ميكنه) گرفتيد به يه اتاق ميرسيد با دو تا در قابل شكستن . هر دو رو بشكن. يكيش يه سوئيچ داره كه با زدنش در اون يكي باز ميشه از حركت آهسته استفاده كن و به در برس تا بتوني لايف آپگريد بعدي رو بگيري
۸) در كتابخانه بعد از اينكه دو تا قفسه كتاب رو به سمت خودتون كشيديد به راه ادامه بديد تا به بالاترين جاي ممكن توي همون ونطقه برسيد خوب به اطراف نگاه كنيد گوشه يكي از ديوارها يه سوراخ ميبينيد با استفاده از گوشه ها و لبه ها خودتون رو بهش برسونيد به راه ادامه بديد تا لايف آپگريد ۸ رو بگيريد
۹) اينو ديگه مطمئنم نميدونستي.آخر بازي وقتي به عنوان پرنس قلابي به منطقه مركزي ( سنترال هال ) ميرسي پرنس واقعي ميميره و تو ميتوني به حالت عادي برگردي قبل از ادامه دادن به اطرافت خوب نگاه كن يه بالكن ميبيني اهرم وسط اتاق رو طوري بچرخون كه به بالكن برسي به راه ادامه بده تا به جايي برسي كه دنبال شادي بودي و در پشت سرش بسته شد.تو مجبور بودي خودت رو به بالا ترين جاي اون اتاق برسوني تا يه دستگيره رو فعال كني تا در باز شه و بعد با استفاده از پرده پايين بياي حالا باز هم به سمت دستگيره به سمت بالا برو آخر راه به يه جا ميرسي كه ميله هاش صدمه ديده با شمشيرت ميله ها رو خورد كن و جعبه اي كه پشت ميله ها بود رو بيرون بيار.به بالا سرت نگاه كن.با كمك جعبه به بالا برو . به راه ادامه بده نا آخرين لايف آپگريد رو بگيري
حالا از همون راهي كه اومدي به سنترال هال برگرد راه رو به سمت اتاق كايلينا ادامه بده.قبل از وارد شدن به اتاقش شمشير آب رو در اتاق ساعت زمان ميبيني.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

محمد جان
تمام دوستانی که در این تاپیک دیدی همه یه پا پرنس باز حرفه ای هستن که خودشون به تمام اینها واقف هستن
اگه دوست داری که در مورد این سه گانه بیشتر بدونی می تونی به تاپیک مخصوص این بازی که کاملا تخصصی هست مراجعه کنی

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
اگر راهنماي کامل پرنس 2 رو بخواهين فکر کنم قبلا تو بازي دات گزاشته بودم
خيلي خوشحال مي شم شما رو در اون تايپيک ببينم محمد جام اما الان ما ديگه داريم راجع به پرنس 4 صحبت مي کنيم کمي Ww قديمي شده
گرچه من هنوز عاشقش هستم و نمي تونم پاکش کنم از رو هاردم×!!!!
در هر حال دستت درد نکنه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من تو بازی بعد از اینکه
کاتیلینا ( دختری که لباس قرمز پوشیده و 2 تا شمشیر هم بهت می ده ) رو کشتم نمی دونم چیکار کنم
لطفا یکی کمکم کنه
منظورم اینه :
919986_20041201_screen032.jpg

Rtin

کاربر سایت
Sep 6, 2009
8
دوستان سلام.
من حدود 2 سال پیش با کنسول Ps2 خیلی راحت تونستم این بازی رو تا جایی که با کایلینا (دختر قرمزی) مبارزه می کنه پیش ببرم! فکر میکنم تونستم 4 تا از 9 تا جونشو بگیرم و حالا می خوام تمومش کنم :laughing:وقتی کایلینا رو میکشم (توی برج ساعت شنی) یک انفجار رخ میده وقتی بهوش میاد کنار آب اول بازی هست و تو نقشه ضبدر که زده بر می گردم برج ساعت و رو تخت کایلا اونجا ضبدر زده و دیوار ترک داره ولی ممکن نیست بشکنه (این تور که میگن فکر کنم شمشیر مخصوص می خواد) حالا من چیکارکنم؟
1- شمشیری وجود داره؟کجاست؟
2-بازی من خرابه؟
3-آخر بازی کجاست؟
4-اگه دیوار بشکنه چقدر دیگه به بازی مونده ؟
5-می تونم بر گردم و بقیه جون هارو(5 تا مونده از 9 تا) بگیرم و شمشیرو بهم بده ؟
6-اگه DVD من خرابه نسخه سالمشو گیر بیارم میتونم با همین Save ادامه بدم یا باید از اول برم؟
تو رو جونه هر کی دوست دارین تمام سوالاتم رو جواب بدین!!!!:love:و منو از این 2 سال خفت بیرون بکشین:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر