كدام كلاس در World of warlcraft بهتر است؟

با سلام
من ديدم خيلي از بچه ها (از جمله خودم) تو انتخاب كردن كلاس ها دچاره ترديد هستن به همين جهت اين تاپيك رو زدم تا بچه نظراشون رو در رابطه با اين موضوع بيان كنن .

كلاس ها رو كه من اينجا ياداوري ميكنم:):Warrior -Warlock -Mage- Rogue -Hunter -Druid -Shaman -Priest -Paladin

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
اگه horde هستی میری orgrimmar اگه ally هستی برو stormwind بعد از گارد های شهر سوال کن Battlemaster کجاست بعد رو نقشه یه نقطه ابی اونو نشون میده ...

میری پیش Battle master و اونجا واسه battleground ثبت نام میکنی یعنی join میشی ...

battleground یه زمینی هست که 20 تا horde و 20 تا alliance میریزن به جون هم... مثلا 10 به 10 داره و 40 به 40 .. و 15 به 15

بعد 4 تا زمین Battleground داریم که تو شهرها هم 4 تا battle master هست که میری پیششون و join میشی ..

البته چه سروری بازی میکنی باید سروری که بازی میکنی battleground دش کار کنه وگرنه نمیتونی بری ...

manm

کاربر سایت
Jan 17, 2013
5
سلام دوستان من دچار یک مشکل شدم و نمی دونم چه طوری بر طرفش کنم اگر می شه راهنمایی کنید..........
هیروی من وقتی بازیکن های دیگه رو می کشه جز کشته ها حساب نمی شه امتیاز هم نمی گیره اگر می شه راهنمایی کنید.........

trall

کاربر سایت
Feb 17, 2008
65
چیزی به عنوان بهترین کلاس وجود نداره هر کلاس توانایی ها نقاط قوت و همین طور ضعف خودشه داره و در بازی همشون در موقعیت های خاض خودشون استفاده می شن و مهم هستن
فرد برای انتخاب کلاس باید در نظر بگیره انتظاراتش و سبک بازیش به چه کلاسی نزدیک تره و لذت بیشتری بهش می ده و اونو انتخاب کنه نه به دنبال قوی ترین کلاس یا بهترین کلاس که وجود خارجی نداره باشه

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
WTF کسی به Priest عزیز رای نداده :|
ولی خودم با پالادین خیلی حال کردم کلس جالبیست
البته ما به Orc Shaman و Tauren Feral Bear ارادت خاصی داریم

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
سلام.
راحت ترین کلاس بازی چیه ؟
یه کلاس که کار باهاش راحت باشه (پاور زدن و ... ، راحت بشه با دکمه های 1 2 3 و ... پاور هاش رو زد)

خودم فقط با پالادین بازی کردم ...
پالادین یه خورده دمو دستگاه زیاد داره ...
بعد این که باید هواست باشه کی هولی شارژ میکنه یه سریع اون پاور رو بزنی و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر