قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

چندتا میخوای بگم از سلیمانیه و دوبی Reg2 بیارن برات ؟ قیمتای reg2 تو بازار ایران از عوضی بودن فروشندگان عزیز به اینجا رسیده که کلا به چاپیدن ملت عادت کردن :) دیگه هر خری وضعیت دزد بازار ایران و میدونه قیمت روز کنسول Reg2 در سلیمانیه 1م680 معادل 560 دلاره

شما قرار بود برای بنده آدرس فروشگاه در سلیمانیه رو بفرستید.
منتظرم.

اقا ادرس بده خوب منم بگیرم :| تو بانه که اصلا پیدا نمیشد به اشنام هم گفتم بره سلیمانیه ببینه پیدا میشه میگه اصلا نیست اون جا! :|
ریجن 1 توپخونه : 1750 تا 1780

شتر در خواب بیند پنبه دانه!
من سه روزه دارم میگم آدرس بده نمیده! چرا؟ چون نیست! تمام بانه رو زر و رو کردیم نبود. همش حرفه. کمترین قیمتشون توی تهران نیست پس بدون اعتراض بخرین از همونجا.

پشت شهرداری:

R1 = 1700~1800
R2 = 2100~2200 بعضی ها می گن با بازی بعضی ها می گن بدون بازی
Bundle Titanfall R1 = 1850 یه جا دیدم البته خیلی شک کردم فکر می کنم دست دو باشه

XBOX ONE R1

[TABLE="class: cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_spectbl"]
[TR]
[TH]قیمت:[/TH]
[TD]1,760,000 تومان
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

در یک سایت فروش کنسول،قیمت نسبت به روزهای قبل30 تومان کاهش داشته.
-------------------------
XBOX ONE R1

[TABLE="class: cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_spectbl"]
[TR="class: px"cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_cms_table_spectbl_tr""]
[TH]قیمت:[/TH]
[TD]1,755,000 تومان
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

در یک سایت فروش کنسول،قیمت نسبت به روزهای قبل10 تومان کاهش داشته.

اینایی که اسم بانه و ... رو میارند، همشون دروغ میگن. من بانه رفته ام! مدرن ترین کنسولشون Playstation 2 هست! فکر نکنم اصلاً بدونند XBOX One چی هست!
اصلاً فکر نمیکنم این کنسول از غرب کشور وارد شه!

اینایی که اسم بانه و ... رو میارند، همشون دروغ میگن. من بانه رفته ام! مدرن ترین کنسولشون Playstation 2 هست! فکر نکنم اصلاً بدونند XBOX One چی هست!
اصلاً فکر نمیکنم این کنسول از غرب کشور وارد شه!

تنها کنسولی که اونجا پرسیدم و فراوان موجود بود 360 بود! قیمت هایی هم که اینجا میدن ار پایه دروغ بود.
یه سرچ توی گوگل بزنید شونصدتا فروشگاه بانه میاد به تک تکشون زنگ بزنید تا حساب کار دستتون بیاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or