قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
مضمون اصلی کل این 146 صفحه:
نخرین
نخرین
داره میاد پایین
یکی بگه خداییش چند درصد این تاپیک انقدر مایه تیله دارن که بدن 3 میلیون تومان برای کنسول بدن؟
یعنی با این حرفا و پستاتون کل تاپیک را بدر کردین رفت
فکر کنم دیگه کم کم قفلش کنیم تا ببینیم چیکارش باید کرد
شده اسپم کده

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
مضمون اصلی کل این 146 صفحه:
نخرین
نخرین
داره میاد پایین
یکی بگه خداییش چند درصد این تاپیک انقدر مایه تیله دارن که بدن 3 میلیون تومان برای کنسول بدن؟
یعنی با این حرفا و پستاتون کل تاپیک را بدر کردین رفت
فکر کنم دیگه کم کم قفلش کنیم تا ببینیم چیکارش باید کرد
شده اسپم کده

تقاضا دارم این صفحه را قفل نکنید..امید خیلیها به این تاپیک هست و ظاهرا خیلی هم تاثیر گذار بوده این تاپیک

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
تقاضا دارم این صفحه را قفل نکنید..امید خیلیها به این تاپیک هست و ظاهرا خیلی هم تاثیر گذار بوده این تاپیک
میشه تاثیرش را به من هم بگین؟
والا همون اول که PS4 اومد از 2.700 بود تا 3
هنوز هم 2700ه تا 3

همه، چه قبل از این حرفها هم میبگفتن توی دی بخرین تا توزیع بره بالا قیمت بیاد پایین

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
6روز تا لانچ دبی بیشتر نمونده اگه میشه بازش بذارید
والا همون اول که PS4 اومد از 2.700 بود تا 3
هنوز هم 2700ه تا 3
الان قیمت2400 هست کلی اومده پایین 6 روز دیگه هم میاد زیر زیر 1700

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
قیمت این کنسول تا 2 و 3 سال روی 2 میلیون و خورده ای میمونه
هر کی هم ناراحت هستش خودش جنس وارد کنه و ارزون تر بفروشه من ازش میخرم
در ضمن کل بچه های ایران تو این تایپیک جمع بشن 1000 تومن هم قیمت ps4 در توپخونه کم نمیشه چون اصلا براشون مهم نیستیم
اونا فقط به فکر سود و پول هستن نه انسانیت
در ضمن اصلا مشکل قیمت کنسول نیست چون قیمت کنسول ارزون هستش مشکل قیمت بازی های Ps4 هستش که 300 تومن هستش و با خرید 5 تا بازی پول خود کنسول در میاد!
و عمرا کسی تو ایران کسی پول برای هر بازی 300 تومن بده عام مردم رو عرض میکنم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
در ضمن کل بچه های ایران تو این تایپیک جمع بشن 1000 تومن هم قیمت ps4 در توپخونه کم نمیشه چون اصلا براشون مهم نیستیم
در ضمن اصلا مشکل قیمت کنسول نیست چون قیمت کنسول ارزون هستش مشکل قیمت بازی های Ps4 هستش که 300 تومن هستش و با خرید 5 تا بازی پول خود کنسول در میاد!
پس اینهمه سایت معتبر و مغازه معتبر و امتحان پس داده دارن زیر1700 میفروشن حتما کلاهبردارن؟
بعدشم اون کسایی که نسل قبل مثه مرد اریج زدنو دستگاهشونو هک نکردنو تن به این...ندادن بلدن چجوری با کنسول اریج بسازن شما لازم نیست واسه کسی شاخ و شونه بکشی

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
مگه جنگه تا 2-3 سال روی 2 میلیون و خورده ای بمونه؟؟ بعد از لانچ دبی کم کم میاد پایین
در ضمن بازیهاش 240 تومنه نه 300 تومن ، شما یه بازی می خری کارت که باش تموم شد بازیرو به فروشنده می دی 200 تومن ، 30-40 هزارتومن هم میزاری روش و یه بازی دیگه می خری. کاری که اون موقع ها واسه بازی های ps3 می کردیم. فک نکنم لازم باشه کلکسیونه بازی راه بندازیم. هر کسی هم دوست داشت یه 1 ماه صبر می کنه قیمت دستگاه معقول تر شه به جای اینکه 2400 فقط پول دستگاه خالیو بده ، 1600 اینا خود دستگاهو بخره و 3- تا بازی هم روش.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مگه جنگه تا 2-3 سال روی 2 میلیون و خورده ای بمونه؟؟ بعد از لانچ دبی کم کم میاد پایین
در ضمن بازیهاش 240 تومنه نه 300 تومن ، شما یه بازی می خری کارت که باش تموم شد بازیرو به فروشنده می دی 200 تومن ، 30-40 هزارتومن هم میزاری روش و یه بازی دیگه می خری. کاری که اون موقع ها واسه بازی های ps3 می کردیم. فک نکنم لازم باشه کلکسیونه بازی راه بندازیم. هر کسی هم دوست داشت یه 1 ماه صبر می کنه قیمت دستگاه معقول تر شه به جای اینکه 2400 فقط پول دستگاه خالیو بده ، 1600 اینا خود دستگاهو بخره و 3- تا بازی هم روش.
سیاوش جان 6 روز دیگه لانچ امارات هست مطمئن باش چند روز بعدش قیمت میاد روی 1700 لازم به یه ماه صبر کردن نیست عزیزم:d

- - -ویرایش - - -

امروز لانچ امارات و عربستان هست
نع جمعه

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
سیاوش جان 6 روز دیگه لانچ امارات هست مطمئن باش چند روز بعدش قیمت میاد روی 1700 لازم به یه ماه صبر کردن نیست عزیزم:d
دیگه بهتر ، همه از خدامونه که قیمت سریع بیاد پایین. واسه اونور آبی ها هم قیمت بازیهاش سنگینه و طرف نمیره 6 تا بازی رو با هم بگیره. اونا هم خورد خورد و با همین تعویض و اینا یه جوری کارشون رو راه می ندازن. البته خب تو پرتغال بازی هم اجاره می دن ( ایران هم قبلا میدادن الان رو نمی دونم) ولی در کل هر کسی نگاه به جیبش می کنه. اونی که داره میره 5 تا بازی می خره اونیم که نداره یه بازی می خره و مرتب با بازی های دیگه تعویض می کنه. من که زیاد فرقی نداره چون دستگاه رو گرفتم ولی بقیه دوستان تا 13 دسامبر صبر کنید قیمتا با کله میاد پایین:)
مصطفی جان سیاوش پسر عمومه، من سیامکم:d

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

یعنی قشنگ زدی هدشاتم کردی..اینجور که شما میگی اگه بخواد باشه اصلا نمیخرم مگه دیوونم..فروشنده ها هم بشینن یه قل دو قل بازی کنن..

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
6روز تا لانچ دبی بیشتر نمونده اگه میشه بازش بذارید

الان قیمت2400 هست کلی اومده پایین 6 روز دیگه هم میاد زیر زیر 1700
مصطفی جان من کاری به بقیه بحثا ندارم ولی الان کجا داره میده 2.400!!:-/
بنظرم بهترین کار این هستش که فعلا منتظر بود و دید که با لانچ توی دبی و عربستان قیمتا چه تغییری میکنه.:d

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
لغو ممنوعیت واردات کالاهای لوکس...

وضع بهتر میشه هر روز ;)

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
واقعا الان که دارم پست هارو میخونم گیج میشم!!
اینهمه قیمت یکی میگه 2 تومن یکی میگه 1.700 یکی میگه ...
بهتره الکی سر قیمت چونه نزنید فقط صبر کنید!
دوستانی هم که قصد پیش خرید دارید یه چیزی رو بهتون بگم که معلوم نیست فردا قیمت دلار چقدر هست و چقدر میمونه!
تجربه ثابت کرده تو این مملکت هر چیزی امکان پذیره پس به این 1.700 و اینا هم راضی نشید یکم صبر کنید تا مطمعن شید قطعا چیزی رو از دست نمیدید.

sony fan

کاربر سایت
Nov 17, 2013
24
واقعا الان که دارم پست هارو میخونم گیج میشم!!
اینهمه قیمت یکی میگه 2 تومن یکی میگه 1.700 یکی میگه ...
بهتره الکی سر قیمت چونه نزنید فقط صبر کنید!
دوستانی هم که قصد پیش خرید دارید یه چیزی رو بهتون بگم که معلوم نیست فردا قیمت دلار چقدر هست و چقدر میمونه!
تجربه ثابت کرده تو این مملکت هر چیزی امکان پذیره پس به این 1.700 و اینا هم راضی نشید یکم صبر کنید تا مطمعن شید قطعا چیزی رو از دست نمیدید.

درسته انشاالله بعد از عید دیگه قیمت های واقعی رو ببینیم البته الان هم چندتا از فروشگاه ها با قیمت مناسب دارن به فروش می رسونند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر