قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
خدایی دم همه فروشنده ها گرم سیستمشون خیلی جالبه هفته پیش قبل از لانچ اروپا هم به بهونه کمبود دستگاه روزی 100 میزاشتن رو دستگاه حالا هم میخوان هر جور شده قیمتو تا قبل لانچ امارات رو 2500 تا 2600 نگه دارن عیب نداره انقدر نگه دارید که زیر ps4 تون علف سبز شه بقول یکی از دوستان ترشی ps4هم زیاد بد طمع نیست حتما تست کنید عزیزان فروشنده :))

دیگه نمیتونن بیشتر ازین قیمتو بالا نگه دارن ، بهت قول میدم تا 10 روز دیگه میاد رو 1.700 (((( منبع کاملا موثق دارم )))
قبل از دی ماه میاد پایین گول این فروشنده های کاربر نما رو نخورید ک میان تو سایت میگن فلان و فلان !!!!!! تازه الان ترفند جدیدشون اینه اول میگن بخدا ما فروشنده نیستیم بعد حرفشون میزنن ، همین الانشم دارن ترشی میفروشن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بعد از پست من دوتا از فروشنده ها اومدن پست دادن
اتفاقا 1500 دور از دسترس نیست یه سایت هست پیش فروش کرده هیچ پولی هم نگرفته طرف مغازه داره میری تو سایتش شماره مغازه رو نوشتن تماس میگیری میگی اقا من خریدارم شماره تو مینویسه میگه باهات تماس میگیریم.یکی از دوستان هم حضوری رفته اونجا ولیست 120 نفره رو دیده
از دادن اسم سایت به علت تکمیل شدن لیست بشدت معذوریم لطفا از دادن پ خ خود داری کنید

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
دوستان من یه سوال برام پیش اومده از اینجا بهتر پیدا نکردم مطرح کنم.میخوام ببینم سونی کنسول ps4 براش 381 دلار دراومده یعنی 19 دلار سود میکنه بعد 400 دلار میده دست فروشنده اون هم 400 دلار میفروشه به خریدار اونوقت فروشنده برای رضای خدا کار میکنه تازه وقتی عمده خرید میکنی از 400 دلار ارزون تر بهت میفروشن که این باز خودش یه مسئله هست میخواستم ببینم اون 19 دلار بالاخره تو جیب کی میره؟ برا من یه کم عجیبه.بالاخره یکی این وسط نباید سود کنه.

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
دوستان من یه سوال برام پیش اومده از اینجا بهتر پیدا نکردم مطرح کنم.میخوام ببینم سونی کنسول ps4 براش 381 دلار دراومده یعنی 19 دلار سود میکنه بعد 400 دلار میده دست فروشنده اون هم 400 دلار میفروشه به خریدار اونوقت فروشنده برای رضای خدا کار میکنه تازه وقتی عمده خرید میکنی از 400 دلار ارزون تر بهت میفروشن که این باز خودش یه مسئله هست میخواستم ببینم اون 19 دلار بالاخره تو جیب کی میره؟ برا من یه کم عجیبه.بالاخره یکی این وسط نباید سود کنه.
داداش پای سونی که 381 $ در نیومده ! سونی عمده لوازم اولیه رو می خره و این سایتی که حساب کرده بود به نظرم قیمت خرده فروشی بود !

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
خیلی جالبه من اصلا نمیدونم تو این تاپیک دارم چی دنبال میکنم
نه قیمتی نه فروشنده ای معرفی میشه !!!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان واقعا از اینکه اینهمه بحث تکراری کردید خسته نشدید!!:-/

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان واقعا از اینکه اینهمه بحث تکراری کردید خسته نشدید!!:-/
از اینکه باوجود خریدن کنسول با یه بازی با قیمت3050 اینقد سرک کشیدی و رفتی رو اعصاب ملت خسته نشدی؟:-/

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
قیمت روز و رسمی پلی استیشن استور امارات . انشاا... با همین قیمت معقول بعد از لانچ وارد بشه :

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستانی موافق هستین به یکی از ناظم ها یا مدیر ها بگیم که اینجا فقط قیمت گزاشته بشه و بحث و... نباشه؟!
قیمت فضایی هم دیدید لازم نیست پست بدید می‌تونید تو دلتون فحش بدید:D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
درود
دوستانی موافق هستین به یکی از ناظم ها یا مدیر ها بگیم که اینجا فقط قیمت گزاشته بشه و بحث و... نباشه؟!
قیمت فضایی هم دیدید لازم نیست پست بدید می‌تونید تو دلتون فحش بدید:D
نه آقا اگه پست ندیم دوستان دلال واسه خودشون اینجا حکمرانی میکنن.
هرکی اومد قیمت واقعی گذاشت ما در خدمتشیم ولی قیمت کاذب و غیر واقعی رو باهاش برخورد میکنیم.(یعنی جوابشو میدیم وگرنه برخورد رو فقط مدیران عزیز میتونن انجام بدن)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
7روز دیگه تا لانچ امارات بیشتر نمونده:bighug:

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان خرید از کدوم کشور همسایه بهتره

دبی
ترکیه
عراق

لطفا راهنمایی کنید میخوام دادشمو راهی کنم بره به جنگ پلی 4 به نظرتون کدوم به صرفه تره

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR

دبی
ترکیه
عراق

لطفا راهنمایی کنید میخوام دادشمو راهی کنم بره به جنگ پلی 4 به نظرتون کدوم به صرفه تره

چند روز دیگه توی دبی لانچ میشه و بفرتش همونجا ، بگو کنار برج العرب هم یه عکس با ژست آنتونیو باندراس با PS4 بندازه و بیاد.:d
دبی 1699 درهم هستش و درهم الان حدود 806 تومنه.

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا

دبی
ترکیه
عراق

بهترین گزینه همون دبی هستش;)

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان به نظرتون با کارت بازرگانی میشه تعداد بالا آورد و اینکه چطوری میشه گمرک کمتری داد ؟

آخه میخوام اگه بشه پلی 4 و وان تو شهرمون به صورت اقساط بدم
اگه مشکلی پیش نیاد سعی میکنم با پول بار و پول گمرک اگه بشه 1500 یا 1600 بدم شایدم کمتر بستگی به هزینه بار و گمرک دار ه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر