قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
هر چند اون 1200 کلاه برداری محضه ولی..
گمرکی روی این لوازم همون 5 درصده. بسته به جایی هم که از اونجا خریده میشه 3 درصد هم مالیات(حداکثر) میشه 8 درصد( حالا نیاین بگین کالیفرنیا 8 درصد مالیات داره چون حتما قرار نیست از اونجا بیاد)
هزینه حمل و نقل هم چیزی نمیشه چون کلی داره میاد!
اینجا فقط بحث سود میمونه که بیشترین سودی( سود نه خون بابای فروشنده) که میتونم تصور کنم 20 درصد باشه
جمعا شد 28 در صد که با هزینه حمل میشه 1520 و 80 تومن هم هزینه نقل( که اونم 80 تومن عمرا نمیشه) 1600.
کم کم که واردات زیاد شد و بازار پر تر بشه قطعا اون سود 20 در صدی پایین میاد. خدا بخواد( یا بهتره بگم اگه مجلس همکاری کنه) دلار هم رو 2500 تک نرخی بشه قیمت خامش دست فروشنده میشه 1100!

دوستان این طرف که1.200 میده امروز به من زنگ زد قبلش گفته بودن که شماره بده بهت زنگ بزنیم منم دادم زنگ زدن
گفت باید از روی شناسنامه کارت ملی و سند سیمکارت عکس بگیری بدی گفتم واسه چی گفت باید قرار داد امضا کنی که اگه بزنی زیرش نصف پولو باید بدی فقط واسه فرم هم باید ده هزار تومن بدی(فرم رو ایمیل میکنه)
گفتم یعنی اگه کسی بزنه زیرش باید 600 تومن بده گفت اره شرکت ما بخاطر شما سود کمی میگیره بنابراین اگه بزنید زیرش باید 600تومن بدید
صدای طرف به 15 16 ساله ها میخورد
خب حالا اگه با یه حساب ساده اینا بتونن 100 تا ده هزارتومن از ملت بگیرن راحت 1میلیون بدون هیچ دردسری کاسب میشن چون مبلغ پایینه هیچکسم نه شکایت میکنه نه چیزی
تازه من دست کم گرفتم صد نقر امکان داره دویست نفر ده هزارتومن بریزه بحسابشون بشه 2میلیون تومن

اخه یه فرم که اونم توword هست ادم ده هزار تومن میگیره8-|
اینا دیگه دستشون واسه ماروشد
دوستان خیلیا میخوان از این آب گلالود ماهی بگیرن خیلی مواظب باشید تا میتونید از جاهای معتبر خرید کنید و تا میتونید بیخیال پیش خرید بشید

وقتی بعضی از دوستان مثل این جناب حامد یزدانی از آنور بوم می افتند ، برخی هم با توجه به این جو روانی میروند تو خط کلاه برداری .
البته اصلا قصدم نقد کردن و یا جواب دادن به حامد جان نیست و فقط پست ایشان را چون دم دست بود و تو همین صفحه نقل قول کردم.

از قدیم گفته اند هیچ ارزانی بی حکمت نیست.
دوستانی که کمی از سن و سالشان گذشته باشد و با مسایل اقتصادی روزمره درگیر شده باشند ، بخوبی میدانند که دلار 2500 تومن دیگر به رویا پیوسته و قیمت دلار در همین محدود 3000 تومان باقی خواهد ماند ( البته تا اواسط سال آینده که بعد از آن کم کم افزایش می یابد ) . پس اگر بخواهیم واقع بین باشیم ، قیمت معقول و قابل عرضه کنسول در ایران تا پایان سال 92 زیر 1500 نخواهد بود. ( حالا می خواهید بگید این فروشنده است یا خرید بالا دارد نمی تواند ارزان شدن را ببیند ، بگید. ولی واقعیات اقتصادی با آرزوهای ذهنی ما خیلی فاصله دارند .)

پس اگر جایی میبینید که خیلی ارزان بشما قیمت میدهد ، اندکی تامل . تفکر کنید بعد از هول حلیم بی افتید داخل دیگ.

البته به نظر من که کف قیمت کنسول برای امسال روی 1700 تا 1900 است ولی با در نظر گرفتن همه خوش بینی ها و پست های 140 صفحه گذشته مطمئن باشید زیر 1500 نخواهد بود.

همانطور که مصطفی هم اشاره کرد فقط از جای معتبر و فروشگاه ها و یا سایت هایی که حداقل 2-3 سالی سابقه فعالیت دارند خرید کنید . حتی بنظر من 40-50 تومنی هم گرانتر بخرید ولی مطمئن خرید کنید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
تا 6 ماه آینده اگر زیر 1.500 خریدین بدونید داره کلاه میره سرتون..:d

در کل اگر هک نشه پیشبینی من قیمت 1.800 تا قبل از عید هست و قیمت 1.600 بعد از عید

بنده در کل اعتقاد دارم خرید کنسول تو این شرایط اصلا جالب نیست چون

1- کنسولهای لانچ همه دو سه سال بیشتر عمر نمی کنن و احتمال خرابشون بالا هست مثل کنسولهای لانچ PS3 و 360 که شاید 10 درصدشون هم سالم نموندن

2- هیچ بازی خاصی وجود نداره و حداقل تا پایان 2014 بازی خاصی نمیاد

3- کنسول قیمت بالای داره که کاذب هست و با خریدن کنسول فقط در جهت سود بردن فروشنده ها گام بر میدارین

4- تعویض و فروش بازی به علت کم بودن دارنده های کنسول با سختی انجام میشه و شاید بازی های که می خرید رو دستتون بمونه

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
چند وقت پیشا یکی از همینا پیداش شد گفت1200 میدم ولی باید شماره بدی اس بدم قرارداد امضا کنی
اس دادم دیدم میگه از روشناسنامه کارت ملی سند سیمکارتت عکس بگیر ایمیل کن منم گفتم من این کارا رو نمیکنم
معلوم نیست میخوان با این ترفند چه کلاهبرداری هایی انجام بدن خدا میدونه8-|
دوستان حواستون باشه حتی خرید عمده کنسول زیر1300 نیست وقتی کسی میگه 1200 میدم بفهمید طرف چیکارست
از اینترنت دانلود میکردی براش میفرستادی!!

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد

در کل اگر هک نشه پیشبینی من قیمت 1.800 تا قبل از عید هست و قیمت 1.600 بعد از عید

1- کنسولهای لانچ همه دو سه سال بیشتر عمر نمی کنن و احتمال خرابشون بالا هست مثل کنسولهای لانچ PS3 و 360 که شاید 10 درصدشون هم سالم نموندن

3- کنسول قیمت بالای داره که کاذب هست و با خریدن کنسول فقط در جهت سود بردن فروشنده ها گام بر میدارین

4- تعویض و فروش بازی به علت کم بودن دارنده های کنسول با سختی انجام میشه و شاید بازی های که می خرید رو دستتون بمونه
من تا 8.9 روز دیگه میخوام از نمایندگی سونی تو امارات بگیرم .یعنی بازم احتمال مشکل جدی داره؟
پس کی بگیریم چون میدونم این نسل خیلی زود تر از اون چیزی که فکر میکنیم تموم میشه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
تا 6 ماه آینده اگر زیر 1.500 خریدین بدونید داره کلاه میره سرتون..

خوب حالا یه بحثی شد دیگه اینقدر داستان نچینید ، بس کنید دیگه ... چند صفحه هست هی پست های به نفع فروشنده ها دارین یدین ...

1 ماه دیگه 1600 - 1700 از در و دیوار میباره ...

تا 6 ماه دیگه 1500 و حتی کمتر مثل پ*گل میریزه تو بازار ...

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین

کاری به بقیه دلایلت ندارن اما مورد اول را به شدت مخالفم زمان ps3 تقریبا 2 3 ماه بعد از اومدنش من یدونه خریدم الان بعد از 6 سال مثل پلنگ هنوز کار میکنه یک بارم تعمیر ندادم:d

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

با مورد 1 مشکل دارم ps3fatچیزی بیشتر از 4تا5سال عمرکردند ولی 360 ها سری اول عمر زیادی نکرند
ولی برا این نسل فرق میکنه به نظر من اگر درست از کنسول استفاده کنی میتونی باهاش سال ها سپری کنی مثل ps2 fatپسر داییم که خودش 4تا5 سال باش بازی کرد حال دادش دست خواهر زادش هنوز هم داره کار میکنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

بستگی به سلیقه شخصی داره ! حالا The Evil WIthin - Thief - Infamous - DriveClub- The order - Division - Wolfenstein - Dragon AGe - Outlast - اینا بازی خاصی نیستن .... ×_× بسته به سلیقه شخصی هست

من تا 8.9 روز دیگه میخوام از نمایندگی سونی تو امارات بگیرم .یعنی بازم احتمال مشکل جدی داره؟
پس کی بگیریم چون میدونم این نسل خیلی زود تر از اون چیزی که فکر میکنیم تموم میشه

رسیدش رو نگه دار. مشکلی داشت میفرستی برات تعویض میکنن یا تعمییر میکنن.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
وقتی بعضی از دوستان مثل این جناب حامد یزدانی از آنور بوم می افتند ، برخی هم با توجه به این جو روانی میروند تو خط کلاه برداری .
البته اصلا قصدم نقد کردن و یا جواب دادن به حامد جان نیست و فقط پست ایشان را چون دم دست بود و تو همین صفحه نقل قول کردم.

از قدیم گفته اند هیچ ارزانی بی حکمت نیست.
دوستانی که کمی از سن و سالشان گذشته باشد و با مسایل اقتصادی روزمره درگیر شده باشند ، بخوبی میدانند که دلار 2500 تومن دیگر به رویا پیوسته و قیمت دلار در همین محدود 3000 تومان باقی خواهد ماند ( البته تا اواسط سال آینده که بعد از آن کم کم افزایش می یابد ) . پس اگر بخواهیم واقع بین باشیم ، قیمت معقول و قابل عرضه کنسول در ایران تا پایان سال 92 زیر 1500 نخواهد بود. ( حالا می خواهید بگید این فروشنده است یا خرید بالا دارد نمی تواند ارزان شدن را ببیند ، بگید. ولی واقعیات اقتصادی با آرزوهای ذهنی ما خیلی فاصله دارند .)

پس اگر جایی میبینید که خیلی ارزان بشما قیمت میدهد ، اندکی تامل . تفکر کنید بعد از هول حلیم بی افتید داخل دیگ.

البته به نظر من که کف قیمت کنسول برای امسال روی 1700 تا 1900 است ولی با در نظر گرفتن همه خوش بینی ها و پست های 140 صفحه گذشته مطمئن باشید زیر 1500 نخواهد بود.

همانطور که مصطفی هم اشاره کرد فقط از جای معتبر و فروشگاه ها و یا سایت هایی که حداقل 2-3 سالی سابقه فعالیت دارند خرید کنید . حتی بنظر من 40-50 تومنی هم گرانتر بخرید ولی مطمئن خرید کنید

من از اونور بوم نیفتادم دوست من!
سن و سالم هم کم نیست که بخوام گول 1200 تومنی که الان دارن میفروشن رو بخورم.
الان باز یه عده میان میگن که اینجا بازار و صرافی و سایت خبری دلار نیست ولی:
من گفتم دلار 2500. اره 2500 که توی بودجه 93 نوشته شده و قرار مجلس تصوبش کنه(2400 الی 2600)
بعضی ها میان میگن 30 درصد تعرفه گمرکی. اره از سال 84 تا همین خرداد امسال تعرفه ها رو 60 درصد کرده بودن ولی خدا رو شکر تعرفه ها شد بین 4 تا 6 درصد!
در ضمن اگر پست من رو با دقت میخوندید قیمت هایی که من میدادم قیمت های خام ( بدون سود یعنی اون چیزی که دست فروشنده میرسه) بود
قیمتی هم که سودش رو محاسبه کردم قیمتی هست که همه ی بازاری ها بهش میگن سود عرف همون 20 درصد( ولی کی هست که این عرف رو رعایت کنه)

:.MoonLight.:

کاربر سایت
Oct 28, 2013
31

اولا که امار خرابی اگه اشتباه نکنم 45 درصد بود که اونم برای 360 های لانچ بود همین جوری رو هوا حرف نزن دوست من . خرابی های PS3 خیلی خیلی خیلی کمتر از 360 بود.
یعنی PS3 های لانچ 90 درصد خرابی داشتن ؟؟؟؟!!!!!
عجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب!

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
دوستان عزیز خیلی هارو می بینم که گول وعده های پوچ کلاه برداران برای عرضه ی PS4 با قیمت های ۱.۲۰۰ تا ۱.۵۰۰ رو میخورن

عزیزان در این بازه ی زمانی تهیه ی PS4 زیر ۲ تومن غیر ممکنه

باور کنید من نه فروشندم نه وارد کننده نه خریدار ولی به هیچ وجه به وعده های الکی اعتماد نکنید و یک ریال هم پول بابت بیعانه ندید

وقتی PS4 تو بازار جهانی کم گیر میاد و قیمتش بالاتره
وقتی هزینه ی شیپینگ PS4 فقط ۱۰۰ دلار میشه
وقتی هیچ وارد کننده ی عمده ای نداره
وقتی وارد کردن یه جنس داخل ایران هزارتا گمرک و ارزش افزوده و کارت بازرگانی و مشکلات ترخیص و چیز دیگه داره

هر بچه ی ۱۵ ساله ای اومد گفت PS4 داریم ۱۲۰۰ باور نکنید

اگر دلار همین دلار باشه من به شما تضمین میدم تا ۱۰۰ سال دیگه هم PS4 به ۱۲۰۰ نخواهد رسید

آخه کدوم وسیله ی الکترونیکی تو ایران به قیمت جهانیش عرضه میشده که PS4 دومیش باشه؟
PS3 مگه به قیمت جهانیش اینجا پول میدید؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خریدن ps4با این قیمت که تو ایران به فروش میرسه غیر منطقیه ولی میگم اگه همین کنسول ها این فروشنده 1700 بدن صددرصد تمام موجودیشون به فروش میرسه
در مورد کنسول لانچ میگم که امار خرابی نزدیک 90 درصد کمتر شده

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
قیمت امروز 2670
خدایی دم همه فروشنده ها گرم سیستمشون خیلی جالبه هفته پیش قبل از لانچ اروپا هم به بهونه کمبود دستگاه روزی 100 میزاشتن رو دستگاه حالا هم میخوان هر جور شده قیمتو تا قبل لانچ امارات رو 2500 تا 2600 نگه دارن عیب نداره انقدر نگه دارید که زیر ps4 تون علف سبز شه بقول یکی از دوستان ترشی ps4هم زیاد بد طمع نیست حتما تست کنید عزیزان فروشنده :))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر