قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,036
نام
محمد امین
دوستان با این وضع بازاری که من میبینم بعید میدونم تا بعد از عید زیر 2.500 بیادش.

رضا جان الان اکثر کنسولهای داخل بازار ایران همه به صورت عمده وارد نشدن و دستی از اون ور آب اومدن به خاطر این هم قیمتها فعلا بالا هست تا وقتی کی به صورت عمده (3000 یا 4000 تا) وارد بشه که کار چهارتا مغازه دار توپ خونه نیست و باید وارد کننده های اصلی اقدام کنن

این PS4 های موجود هم یا مثلا مغازه دار توپ خونه سفارش کرده دوست آشنایی کسی از اون ور بیاره یا خودشون پیش خرید کردن و رفتن تحوسل گرفتن به خاطر همین هم تعداد بسیار کم هست شاید کلا 200 عدد هم وارد کشور نشده

سونی و ماکرو هم فعلا خودشون برای پیش خرید های که صورت گرفته کنسول ندارن بدن به مردم دیگه چه برسه بخوان به عمده فروش ها 3 4 هزارتا کنسول بدن

در کل پیشنهاد می کنم صبر کنید موقعی که 360 اومد اون موقع با دلار 800 تومنی من 1.200 هم قیمت داشتم ولی دو سال بعد من خودم خریدم 240 تومن فاکتورشم دارم هنوز

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
زیر 2.000!!:|یعنی اگر تو ایران همچین اتفاقی بیوقته باید تو کتاب گینس ثبت بشه.:d

چيز عجيبي نيست شما بعد از لانچ دوبي مطمعن باش قيمت ايران با دبي خيلي تفاوتي نداره و مطمعن باش زير ٢ تومن مياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان با این وضع بازاری که من میبینم بعید میدونم تا بعد از عید زیر 2.500 بیادش.

داش رضا خودت 2.8 خریدی بعد توقع نداری بیاد زیر 2 من بهتون قول میدم میاد زیر 1.6

- - -ویرایش - - -

خوندن این بلاگ خالی از لطف نیست
همونجور دوستان گفتن فعلا به صورت عمده وارد نشده هنوز درثانی نمایندگی های خود سونی هنوز به قیمت 1700 درهم نفروختن
اینو بخونید تا متوجه شید باید واسه چی صبر کنید
http://forum.bazicenter.com/blogs/blog5101/

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من امروز پرسیدم گفت 2.970.000 تومن!:eek:
یعنی آدم باید دیوونه باشه بخواد تو این شرایط 1.500 اضافه به کنسول بده!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
یکی از دوستان بنده که خودشون لنج دارن و دبی میرن قرار شده لانچ امارات که بشه از دبی بیاره برام و قرار شده اگر درهم همین قیمت بمونه و گرونتر نشه 1540 تا 1570 بیاره اگر درهم ارزونترم بشه که ارزونتر میشه ، لانچ امارات هم 22 آذر هست یعنی 11 روز دیگه ، تا آخر آذر صبوری کنید میتونید کنسول رو به قیمت واقعی بگیرید درسته که میگیم نمیشه صبر کرد و ضرر کردن مهم نیست اما برای ضرر کردن نهایتا 200 تومن مثلا 200 تومن اضافه بدیم برای اینکه کنسول رو دو هفته زودتر داشته باشیم نه دو برابر هزینه کنیم برای دو هفته زودتر داشتن ، دوستانی که الان میخرن یا خیلی پولدار هستن ، یا پولی که دستشونه حاصل دست رنج خودشون نیست که قدرشو بدونن و از خانواده بنده خداشون گرفتن :d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من یک چیزی رو همینجا به سخنان دوستان اضافه کنم.احتمال اینکه قیمت کنسول تا عید به زیر 1400 هم سقوط کنه هست.یا قبل عید یا بعد عید! چطوری؟ با سقوط دلار. شاید الان براتون غیر باور باشه ولی به حقیقت هم احتمالش خیلی زیاده تبدیل شه.
موفق باشید!

yasidevil

کاربر سایت
Jan 17, 2012
24
الان ps3 که قیمتش 299 دلار هست تو تهران چند فروش میره ؟

قیمت ps3 رو دربیارید بعد یه حساب بکنید ببنید قیمت ps4 باید چند دربیاد :d
PS3 Slim 160 GB الان تو بازار حدود 800 - 850 ..... Super Slim 500 GB هم تقریبا 1 میلیون تا 1100
یعنی کنسول ها تقریبا معادل ارزش خودشون قیمت گذاری شدن ، حالا نمیگیم PS4 هم 1200 یا 1300 بدن اما سقف قیمتی که میتونه داشته باشه با سود خیلی بالا برای فروشنده ها نهایتا 1700 تومانه که به زودی به همین قیمت ها هم خواهد رسید چون چاره دیگه ای ندارند....
من شخصا مشکل مالی برای خرید کنسول حتی به قیمت بالای 3 میلیون هم نداشتم اما این کار به هیچ وجه منطقی و عقلانی نیست ضمن اینکه باعث میشه فروشنده هایی که سودهای فضایی میگیرند پر رو تر بشن و به این کارهای کثیف عادت کنند.
به هر حال من حتی اگه قیمت به 1700 هم برسه حاضر نیستم پول به این فروشنده ها بدم و برنامه یک سفر تفریحی ریختم که تو همون سفر هم کنسول رو تهیه می کنم اما دوستانی که مجبورند از داخل کشور کنسول خرید کنند به هیچ وجه نگران قیمت نباشند که به زودی و با ورود کنسول های ریجن 2 و همین طور شروع فروش دبی قیمت ها شدیدا سقوط می کنه تا همون حدود 1700 در پله اول....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بابا شما چی میگید همین چند روز پیش یکی از بچه ها گفت تو اهواز یه نفر 2 تومن میده تازه جای معتبری هم هست
خلاصه خیالتون راحت باشه زیر 1.6 هم میاد
تا وقتی هک نشده پایینتر میادو بالاتر محال از ممکناته

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
به نظرم برای ماها فعلا خرید کنسول به هیچ عنوان عقلانی نیست کافیه پول کنسول حالا هر قیمتی بدید و خدایی نکرده کنسولتون خراب در بیاد اونوقت هست که باید این کار رو انجام بدید

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
رضا جان الان اکثر کنسولهای داخل بازار ایران همه به صورت عمده وارد نشدن و دستی از اون ور آب اومدن به خاطر این هم قیمتها فعلا بالا هست تا وقتی کی به صورت عمده (3000 یا 4000 تا) وارد بشه که کار چهارتا مغازه دار توپ خونه نیست و باید وارد کننده های اصلی اقدام کنن

این PS4 های موجود هم یا مثلا مغازه دار توپ خونه سفارش کرده دوست آشنایی کسی از اون ور بیاره یا خودشون پیش خرید کردن و رفتن تحوسل گرفتن به خاطر همین هم تعداد بسیار کم هست شاید کلا 200 عدد هم وارد کشور نشده

سونی و ماکرو هم فعلا خودشون برای پیش خرید های که صورت گرفته کنسول ندارن بدن به مردم دیگه چه برسه بخوان به عمده فروش ها 3 4 هزارتا کنسول بدن

در کل پیشنهاد می کنم صبر کنید موقعی که 360 اومد اون موقع با دلار 800 تومنی من 1.200 هم قیمت داشتم ولی دو سال بعد من خودم خریدم 240 تومن فاکتورشم دارم هنوز
ببین محمد امین و بقیه دوستان اونموقع که دلار 800 یا 900 تومن بودش قیمت دستگاه PS3 یا Xbox360 یادم هستش که نزدیک 1.000 بودش و قیمت بازی ها هم حول و حوش 70 یا 80 تومن بودش.خوب اونموقع 360 کپی خور شدش و همین امر باعث که به نفع جماعت گیمر مخصوصا ایرانی بشه.حلا کار ندارم.منظور کلی من این هستش که الان که قیمت دلار 3 برابر شده پس 3 برابر شدن قیمت کنسول ها هم چیز عجیبی نیستش همچین 3 برابر شدن پول بازی ها.الان هم که قربونش برم نه PS4 و نه xbox One کپی خور شدن و محال میدونم که به این زودی کپی خور بشن.پس دوستان تنها بفکر ارزون شدن دستگاه نباشید،فکر بازی هم باشید.دوستان اگر شما میخواهید قیمت تثبیت شده کنسول رو تو بازار ببینید باید منتظر لانچ کنسول تو ژاپن باشید.اونموقع هستش که میشه در مورد قیمت نهایی کنسول نظر دادش.از طرفی هم بعید میدونم تا عید قیمت دلار تغییر انچنانی بکنه.هر اتفاقی قراره بیوفته میره اونور سال.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ببین محمد امین و بقیه دوستان اونموقع که دلار 800 یا 900 تومن بودش قیمت دستگاه PS3 یا Xbox360 یادم هستش که نزدیک 1.000 بودش و قیمت بازی ها هم حول و حوش 70 یا 80 تومن بودش.خوب اونموقع 360 کپی خور شدش و همین امر باعث که که به نفع جماعت گیمر مخصوصا ایرانی بشه.حلا کار ندارم.منظور کلی من این هستش که الان که قیمت دلار 3 برابر شده پس 3 برابر شدن قیمت کنسول ها هم چیز عجیبی نیستش همچین 3 برابر شدن پول بازی ها.الان هم که قربونش برم نه PS4 و نه xbox One کپی خور شدن و محال میدونم که به این زودی کپی خور بشن.پس دوستان تنها بفکر ارزون شدن دستگاه نباشید،فکر بازی هم باشید.دوستان اگر شما میخواهید قیمت تثبیت شده کنسول رو تو بازار ببینید باید منظر لانچ کنسول تو ژاپن باشید.اونموقع هستش که میشه در مورد قیمت نهایی کنسول نظر دادش.از طرفی هم بعید میدونم تا عید قیمت دلار تغییر انچنانی بکنه.هر اتفاقی قراره بیوفته میره اونور سال.
رضاجان عزیزم من
صدبار گفتیم بازم میگیم وارد کننده های اصلی چون ریلیز امارات هنوز نشده دست به کار نشدن بخاطر این هم کنسول کمه هم قیمت بالاست 13 دسامبر 11 روز دیگه میرن کانتینر کانیتنر وارد میکنن با قیمت ماکزیمم 1.7 میفروشن به ملت تموم شد رفت
تو مطمئن باش اینجوری میشه یعنی یه درصد شک هم نداریم

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
این قیمتها رو چجوری میگیرید 2900 و 3200 ؟؟؟ احتمالا اینجوری میرین تو مغازه ... سلام داداش :d:d ps4 چند ؟؟ :d:d:x:d اونم میگه 4 تومن
من امروز توپخونه بودم 2.650 بود تهش 2750 جالب بود یکی از کفتار ترین فروشنده های اونجا میگفت نخر شدید داره میفته ... تمام اون مغازه هایی که هفته از روز اول رفتم همشون دست نخورده بود چیدمانشم عوض نشده بود
هنوز توپخونه ps2 فروش داره
خواستم دوباره تشکر کنم از اینکه نمیخرید و همکاری میکنید مطمعن باشید این کنسول به زودی میاد زیر 2 اونایی هم که راه به راه جو میدن اینجا خودشون 3.500 خریدن الان سخته ببینن داره میشه 2.500 و کمتر

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من نمیدونم چه عجله‌ای دارید !
بیشتر دوستان یا دانش‌آموز هستن یا دانشجو الان هم که زمان امتحانات ترم هست، شما این امتحانات رو بگذرونید و بعدش برید دنبال PS4
حتی اگه الان پولتون هم آماده هست چه اصراریه وسط امتحانات برید کنسول بخرید !؟ من خودم تا 26 دی امتحان دارم بعد از اون شاید برم سمت خرید به شما هم پیشنهاد میکنم حد‌اقل تا اواسط دی ماه صبر کنید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه مسئله دیگه ای هم هست
مثلا یه نفر هست مرفه بی درده 3 میلیون واسش 300 تا تک تومن میمونه من به اون هم میگم الان نگیره چرا نگیره ؟چون دقیقا 11 روز دیگه با همین پول میتونه یه ps4 با 5 6تا بازی بگیره خدایی ادم وقتی میفهمه که اشتباه کرده راه بازگشتی نیست ولی ما داریم میگیم اقا جان این راهی که داری میری به ... خطم میشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر