قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
آقا به نظرم کلا این بحث ها بی فایدست

از اینکه شما بخوایی نخری و فروشنده تحریم کنی تا اینکه آقا کی چقدر سود میکنه و کی چقدر نمیکنه بی فایدست

به نظرم اونی که میتونه آشنا داره از کشور های دیگه براش بیاره خوب ارزونتر میخره اونیم که نداره واقعا نمیتونه تحریم کنه چون همین بچه های بازی سنتر اگه 200 نفرشونم نخرن خوب مسلما تهران به این بزرگی و شهر های دیگه چطوری میخوایی جلو خریدشونو بگیری به نظرم منم هر کی پول داره وضعش خوبه بره بخره

من یکی که الان کلی مشکل برام پیش اومده وگرنه همون 3 تومنو میدم میخرم چون ارزششو داره البته تو سه تا کشور دیگه هم آشنا داریم که بیارن ولی اصلا نمی ارزه به صبر کردنش
سلام
شما حتمی یا فروشنده هستی یا بچه مایداره بی درد

بچه ها یکی از اشنا ها تو امریکاس می خوام بگم باندل ps4 برام بیاره میشه از این سایت های فروش باندل معرفی کنید
یا باندل هایی که میشه از انجا خرید
قرار بهش 150 سود بدم بیاره البته با ایفون 5s
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
آقا به نظرم کلا این بحث ها بی فایدست

از اینکه شما بخوایی نخری و فروشنده تحریم کنی تا اینکه آقا کی چقدر سود میکنه و کی چقدر نمیکنه بی فایدست

به نظرم اونی که میتونه آشنا داره از کشور های دیگه براش بیاره خوب ارزونتر میخره اونیم که نداره واقعا نمیتونه تحریم کنه چون همین بچه های بازی سنتر اگه 200 نفرشونم نخرن خوب مسلما تهران به این بزرگی و شهر های دیگه چطوری میخوایی جلو خریدشونو بگیری به نظرم منم هر کی پول داره وضعش خوبه بره بخره

من یکی که الان کلی مشکل برام پیش اومده وگرنه همون 3 تومنو میدم میخرم چون ارزششو داره البته تو سه تا کشور دیگه هم آشنا داریم که بیارن ولی اصلا نمی ارزه به صبر کردنش

خیال می کنی

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام
شما حتمی یا فروشنده هستی یا بچه مایداره بی درد

بچه ها یکی از اشنا ها تو امریکاس می خوام بگم باندل ps4 برام بیاره میشه از این سایت های فروش باندل معرفی کنید
یا باندل هایی که میشه از انجا خرید
قرار بهش 150 سود بدم بیاره البته با ایفون 5s
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

نه بچه مایه دار نه فروشنده دوست عزیز

فقط این بحث هامون نمیتونه جلوی خرید خیلی ها رو بگیره

- - -ویرایش - - -

Terova

دوست عزیز خیال هم نمیکنم چون خیال پرداز نیستم

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من بخوام با همین وضعیت مالی کنسول بگیرم بین 1500 تا 1700 قیمت معقول هستش ! نه 2 - 3 تومن که دارن می فروشن - نه این قیمتی که دوستان می گن 1100 - 1200

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این فروشنده هایی که میان و جو سازی می‌کنن بدونن یا کلا نمی‌خریم یا از یه فروشنده منصف و درست حسابی می‌خریم که حداقل خودش همچین چیزی رو داره می‌گه:
کنسول در روزهای اول با قیمت بالا توسط سورس ها ارائه می شود و هر روز به روز در حال کاهش قیمت می باشد
حالا هر چقدر دوست دارین بازار سیاه راه بندازین و بیاین مسخره بازی در بیارین که قیمت فلان قدر امکان نداره و...

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
من یه آشنا توی کردستان عراق دارم بچه ها اونجا قیمت چند است ؟ به دلار میفروشن یا درهم؟ ارزش داره از اونجا خرید کرد؟
والا من که ازش پرسیدم اونجا ps4 هست گفت آره دیدم هم ps4 هم Xbox one اما قیمت نگرفتم.

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
بچه ها کسی از قیمتps4تو دوبی اطلاعی داره؟ الان اونجا ارزش خرید داره؟ تو امارات عرضه شده؟ اگه شده باشه تو نمایندگی هم برا فروش هست یا فقط کسایی که پیش خرید کردن؟ میخوام بگم یکی از فامیلامون از دوبی بیاره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من یه آشنا توی کردستان عراق دارم بچه ها اونجا قیمت چند است ؟ به دلار میفروشن یا درهم؟ ارزش داره از اونجا خرید کرد؟
والا من که ازش پرسیدم اونجا ps4 هست گفت آره دیدم هم ps4 هم Xbox one اما قیمت نگرفتم.

فعلا نمیفروشن چون دینار اومده پایین
قیمت هم به پول ما 1280
ب
چه ها کسی از قیمتps4تو دوبی اطلاعی داره؟ الان اونجا ارزش خرید داره؟ تو امارات عرضه شده؟ اگه شده باشه تو نمایندگی هم برا فروش هست یا فقط کسایی که پیش خرید کردن؟ میخوام بگم یکی از فامیلامون از دوبی بیاره
قیمت 1700 درهم ارزش که صد درصد داره ولی تا 22 اذر نمایندگی ها نمیفروشن پیش خرید هم اگه پرنشده باشه میشه کرد

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
بچه ها کسی از قیمتps4تو دوبی اطلاعی داره؟ الان اونجا ارزش خرید داره؟ تو امارات عرضه شده؟ اگه شده باشه تو نمایندگی هم برا فروش هست یا فقط کسایی که پیش خرید کردن؟ میخوام بگم یکی از فامیلامون از دوبی بیاره
فکر کنم 13,14 دسامبر عرضه میشه اونجا ! منم صبر میکنم دیدم اینجا قیمت پایین نیومد دقیقا همین کار رو میخوام انجام بدم از دبی بگیرم یا گرجستان! حیف پول مفت بدیم به یه آدم های از خدا بی خبر :|

- - -ویرایش - - -

فعلا نمیفروشن چون دینار اومده پایین
قیمت هم به پول ما 1280
ب
قیمت 1700 درهم ارزش که صد درصد داره ولی تا 22 اذر نمایندگی ها نمیفروشن پیش خرید هم اگه پرنشده باشه میشه کرد
داداش مطمئنی 1700 درهم ؟ وقتی عرضه بشه کم تر هم احتمال داره بشه ؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
فکر کنم 13,14 دسامبر عرضه میشه اونجا ! منم صبر میکنم دیدم اینجا قیمت پایین نیومد دقیقا همین کار رو میخوام انجام بدم از دبی بگیرم یا گرجستان! حیف پول مفت بدیم به یه آدم های از خدا بی خبر :|

- - -ویرایش - - -

داداش مطمئنی 1700 درهم ؟ وقتی عرضه بشه کم تر هم احتمال داره بشه ؟

بله 1700 درهم هست که با پول خودمون میشه حدود یک و چهارصد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پس بهترین راه صبر عرضه بشه بعد اینجا قیمتا اینجور نجومی بود از همون طرف بگیریم :|

شما از همون ور از نمایندگیها بگیر چون ps4 مشکلداره اگه اینور بگیری مشکل داشته باشه دستت به هیچجا بند نیست ولی از اونور بگیری سه سوت واست عوضش میکنن صد در صد از همون ور بگیر

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
شما از همون ور از نمایندگیها بگیر چون ps4 مشکلداره اگه اینور بگیری مشکل داشته باشه دستت به هیچجا بند نیست ولی از اونور بگیری سه سوت واست عوضش میکنن صد در صد از همون ور بگیر
اره خودمم از همین میترسم :( به نظرم هر جوریم حساب کنیم دبی عرضه بشه ایران ارزون تر یا همون قیمت به این زودیا نمیدن کلا بیخیال اینجا شم!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اره خودمم از همین میترسم :( به نظرم هر جوریم حساب کنیم دبی عرضه بشه ایران ارزون تر یا همون قیمت به این زودیا نمیدن کلا بیخیال اینجا شم!

پسر گل دبی 1400 واست میوفته اخه کجا تو ایران همچین قیمتی پیدا میشه

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید الان که تو دبی نمایندگی ها عرضه نشده کسی میدون تو بازارش قیمتش چنده؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر