قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان لطفا بدون اینکه دیگه هیچ گونه صحبتی در مورد وضعیت فروشنده های معلوم الحال بکنید بیایید صرفا رو یه قیمت معین واسه خرید مثل 1500 یا 1600 متفق بشیم.
هر کس موافقه که بیش از 1600 پول واسه کنسول ندیم یا علی.

پ.ن: باور کنید این ما هستیم که قیمت فروش کنسول رو تعیین میکنیم نه فروشنده ها.

آخرین ویرایش:

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
دوستان لطفا بدون اینکه دیگه هیچ گونه صحبتی در مورد وضعیت فروشنده های معلوم الحال بکنید صرفا بیایید رو یه قیمت معین واسه خرید مثل 1500 یا 1600 متفق بشیم.
هر کس موافقه که بیش از 1600 پول واسه کنسول ندیم یا علی ..... .

پ.ن: باور کنید این ما هستیم که قیمت فروش کنسول رو تعیین میکنیم نه فروشنده ها.

علی یارت
دلار امروز 3050 بود.400*3050 با حتساب هزینه ی گمرک و حمل و نقل و بقیه ی مخلفات میشه 1400 که ما 100 تومن
هم شیرینی میدیم به مشتری های با انصاف.کلا میشه 1500 .
واسه یبار هم که شده با هم متحد شیم و این مافیا رو نابود کنیم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شنيدم از توي بوشهر ميشه شبانه با لنج رفت دبي اورد بدون اينكه كسي بفهمه:-/

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
شنيدم از توي بوشهر ميشه شبانه با لنج رفت دبي اورد بدون اينكه كسي بفهمه:-/

فعلا که تو دوبی هم قیمتا داغون بالاس گویا ولی اگه حتی خودمون بریم از اونجا یا جای دیگه تعدادیشو بخریم بیاریم با زحمت زیاد و سود کم بفروشیم بهتر ازینه که پول زور بدیم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فعلا که تو دوبی هم قیمتا داغون بالاس گویا ولی اگه حتی خودمون بریم از اونجا یا جای دیگه تعدادیشو بخریم بیاریم با زحمت زیاد و سود کم بفروشیم بهتر ازینه که پول زور بدیم.

يه ماه ديگه دبي مياد با قيمت 1700 درهم با درهم 850 تومني ميشه حدود14400 خودمون ميزنيم به آب از بوشهر ميريم دبي مياريم:))

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
فعلا PS3 زیاد از عمرش مونده چه عجله ایه واسه خرید PS4؟
تا 2 3 ماه دیگه کاملا قیمتش تثبیت میشه.فقط باید صبر کرد

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
دوستان من فکر نمیکنم مافیا این داستانا باشه همین ایفون گلد اولش که اومده بود ۴۵۰۰ بود در صورتی که رنگ های دیگه ۳۳۰۰ بود خوب شاید دوستان بیان بگن این مغازه دارا چون دیدن این قشنگ تره دارن گرون میدن عجب دزدایی هست قیمت همه رنگاش یکی تو سایت اپل ولی چون تولیدش اولش کم بود تو خود امازون امریکا هم ۱۱۵۰ دلار بود ولی ما چون قیمت سایت اپل میدیم یه فکره دیگه ای میکردیم ولی الان ارزون شده چون تعداد و تولیدش بیشتر شده و ps4 هم همینه چون تعدادش کمه بازار سیاه درست شده ۱ماه دیگه تعداد و تولیدش زیاد میشه قیمت ها میاد پایین

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من فکر نمیکنم مافیا این داستانا باشه همین ایفون گلد اولش که اومده بود ۴۵۰۰ بود در صورتی که رنگ های دیگه ۳۳۰۰ بود خوب شاید دوستان بیان بگن این مغازه دارا چون دیدن این قشنگ تره دارن گرون میدن عجب دزدایی هست قیمت همه رنگاش یکی تو سایت اپل ولی چون تولیدش اولش کم بود تو خود امازون امریکا هم ۱۱۵۰ دلار بود ولی ما چون قیمت سایت اپل میدیم یه فکره دیگه ای میکردیم ولی الان ارزون شده چون تعداد و تولیدش بیشتر شده و ps4 هم همینه چون تعدادش کمه بازار سیاه درست شده ۱ماه دیگه تعداد و تولیدش زیاد میشه قیمت ها میاد پایین
فراز جان گروني به هردليلي باشه ما واي ميستيم تا قيمت كنسول نرمال شه

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام نمیدونم برای چی اینقدر هایپید؟
به خدا جو الکیه همش
کلا مگه چند تا براش بازی اومده؟
باو فکر کنید اصن نیست!
اون ایفون هم که میگید 4500 پولش بود طرف روز اول میخرید که کلاس بزاره! فقط همین!
این که دیگه کلاس نداره!
به نظر من فروشنده دارن قیمت رو 3200 میزارن بعد که بیارن رو 2 همه بخرن
ولی نخرید یک بار همه متحد باشید بالای 1500 پول ندید!
اصن پول بدید فکر کردید بازی هاش رو میخواید چیکار کنید بچه بازی سنتری 90% که نمیخرن پس باید بفروشید مغازه دار بازی 250رو میگه 100 تومن
من که میگم حداقل تا عید صبر کنید بهترین موقع هم خرداد ماه هست برای خرید چون میاد پایین به خاطر امتحانا!

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
همچنان خواهش داریم توهین نکنید .
حرف شما درست
ولی میشه بگی چرا نباید به یه مشت ... توهین نکرد؟؟؟!!!!!کسایی که آسونتر از آب خوردن گرون فروشی می کنن اونم 2-3 برابر قیمت لیاقتشون فحش و ناسزاست.
چرا امثال من و تو باید برا خریدن یه چیزی که شاید تنها دلیل سرگرمیمون هست و با سرگرم شدن با اون برا لحظاتیم که شده مشکلات و ناراحتیامونو فراموش می کنیم باید انقد بدبختی و عذاب بکشیم؟؟؟؟؟!!!!!!!!
دلیلشم همین ... هستن که شما می گید بهشون توهین نکنید,کسایی که باعث این گرون فروشی بی حد و اندازه هستند.
تو کشورای دیگه 400 دلاره<اینجا 800 تا 1200 دلار!!!!!یه لحظه فکر کن ببین نباید به اینا فحش داد؟؟؟؟اینا لیاقتشون بدتر از فحش و ناسزا هستش,نباید به اینا فحش داد,بلکه باید تو عمل فحشو نشونشون بدی.
اینا خیلی ... هستن و به من و تو رحم نمی کن
حرف شما متین,ولی لیاقت اینا بدتر از این فحشاست

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
حرف شما درست
ولی میشه بگی چرا نباید به یه مشت ... توهین نکرد؟؟؟!!!!!کسایی که آسونتر از آب خوردن گرون فروشی می کنن اونم 2-3 برابر قیمت لیاقتشون فحش و ناسزاست.
چرا امثال من و تو باید برا خریدن یه چیزی که شاید تنها دلیل سرگرمیمون هست و با سرگرم شدن با اون برا لحظاتیم که شده مشکلات و ناراحتیامونو فراموش می کنیم باید انقد بدبختی و عذاب بکشیم؟؟؟؟؟!!!!!!!!
دلیلشم همین ... هستن که شما می گید بهشون توهین نکنید,کسایی که باعث این گرون فروشی بی حد و اندازه هستند.
تو کشورای دیگه 400 دلاره<اینجا 800 تا 1200 دلار!!!!!یه لحظه فکر کن ببین نباید به اینا فحش داد؟؟؟؟اینا لیاقتشون بدتر از فحش و ناسزا هستش,نباید به اینا فحش داد,بلکه باید تو عمل فحشو نشونشون بدی.
اینا خیلی ... هستن و به من و تو رحم نمی کن
حرف شما متین,ولی لیاقت اینا بدتر از این فحشاست

منظور ایشون توی این تاپیکه! خارج از اینجا اصن برو همشون رو هدشات کن! :d
ضمنا وقتی همینجا متحد میشیم گرون تر از یه قیمتی نخریم دیگه نیاز به فحش و دعوا نیست. ;;)

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
به نظره من کسی بخواد تو تازگی بهره باید 1600 پول بده 200 یه بازی فیزیکی بخره 200 هم یه پلاس و 10 دلاری. حالا دیگه Accessories دستگاه بسته به جیب طرف دآره. از این کمتر هم فکر نمیکنم بشه... من خودم 3 و عبده یه سال عرضه با 100 کمتر خریدم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر