قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

alexxxx

کاربر سایت
Feb 1, 2012
78
نام
کیوان
دوستان دقت کنید چند تا از فروشنده های محترم:|با انصاف:| مومن:| و خوش ذوق:| حلال خور :|ما به اینجا سر میزنن ها!! دقیق به همین تاپیک قیمت!! خوراکشون همینجاس دیگه!! جایی که نونشون تو روغنه و میان بحث های مارو میبینن جو رو و ..
من چندتاشونو میشناسم ایدیشونو دیدم میان همیشه!! الانم با یه ایدی دیگه اومدم اینو میگم منو نمیشناسن! چه بسا خودشونم با یه یوزر دیگه بیان بگن که قیمت خوبه و .. مانند صفحه ی قبل که طرف انگار فامیل فروشندس به ریشش برخورده:-&

الان زنگ زدم یه جا دیگه قیمت 3 گفت واسه 3 روز دیگه منم :-@ برو بابا!!!

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
خودم جو گیر شده بودم که لپ تاپ و گوشی galaxy 3 s رو بفروشم و ps4 رو بگیرم ولی یه کم که فک کردم دیدم اند بی مغز بودنه . به نظر من الان خریدنش خیلی خیلی اشتباست . صد درصد میتونم بهتون قول بدم الان اگه قیمتش 2400 یا 2500 باشه که از این بیشتره 2 ماه دیگه میتونید 1400 یا 1500 کنسولو بخرید. اون موقع که من میخاستم ویتا بگیرم قیمت فک کنم 1200 بود . دو ماه بعدش که از مهاباد بلند شدم اومدم تهران (پاساژ لباف) دیدم مثل مورو ملخ ps vita تو مغازه ها بود .وقتی قیمت کردم میگفتن 500 تومن . به خاطر این میگم الان خریدنش اشتباست . دو سه ماه دندون رو جیگر بزارید حله. خواهشن[-o<

:x
دوستان الانم میگم نخرید . بزنید تو فکشون .مجبور میشن قیمتو بیارن بایین . حاظرم با اطمینان بگم 1200 خالی از هر کنسول براشون میمونه

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
532
نام
Mehrdad
دوستان به قیمت 1600 تا 1700 هم گیر مییاد تو همین اینترنتم میفروشن

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
تنها آرزوم اینه که قیمت کنسول هک شده بیاد پایین تا همه بتونن بخرن

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
532
نام
Mehrdad
اره درست میگی دوست عزیز همین ریجن دو هم بود

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
من همیشه کنسول رو حداقل 6 ماه بعد از لانچ میخرم اونم فقط و فقط و فقط ریجن 1

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
خودم جو گیر شده بودم که لپ تاپ و گوشی galaxy 3 s رو بفروشم و ps4 رو بگیرم ولی یه کم که فک کردم دیدم اند بی مغز بودنه . به نظر من الان خریدنش خیلی خیلی اشتباست . صد درصد میتونم بهتون قول بدم الان اگه قیمتش 2400 یا 2500 باشه که از این بیشتره 2 ماه دیگه میتونید 1400 یا 1500 کنسولو بخرید. اون موقع که من میخاستم ویتا بگیرم قیمت فک کنم 1200 بود . دو ماه بعدش که از مهاباد بلند شدم اومدم تهران (پاساژ لباف) دیدم مثل مورو ملخ ps vita تو مغازه ها بود .وقتی قیمت کردم میگفتن 500 تومن . به خاطر این میگم الان خریدنش اشتباست . دو سه ماه دندون رو جیگر بزارید حله. خواهشن[-o<

:x

گرامی قضیه ویتا فرق داره.
اون ویتاهای 1200 مال ژاپن بودن و گرونتر بودن.
بعدا هم 500 تومن نبود و 600-650 بود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من یه سوال دارم.
دوستایی که مطمئن هستن 2 ماه دیگه میشه 1600 چرا دیگه ناراحت و نگران هستن. خوب 2 ماه صبر کنین.
منم میگم 1600 میشه منتها وقتی که تعداد وارد بشه نه 20-30- تا. اونم یعنی وقتیکه اونور هم کنسول فراوون هست نه مث الان که تا 2014 میگن بعضی جاها رو نمیرسونیم و از این جور حرفا.
الان خود آمازون فروش نداره.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
خدا پشت و پناه کسایی که x1 میخوان بخرن باشه با این قیمتای تخیلی:)):|

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام با این قیمتها نخرید ب نظر من یه چند ماهی صبر کنید چه عجله ای دارید چرا میخواین جیب یه عده حرام خور سود جو رو پر کنید)x)x)x)x)x)x)x
زنگ زدم DC گفتن که تا نزدیکای عید قیمت رو 1700.000 فیکس میشه

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
قیمت هم همون 2700 تومن دراومده. که خیلی هم مناسبه.
چطور وقتی آیفون 5 4500 تومن بود دوستان ناراحت نبودن ؟
کنسول هم احتمالا تا دیماه همینطوری کمبود خواهد بود. بنابراین فکر میکنم تا بهمن قیمتش از 2000 تومن کمتر نشه. بعد اون هم عیده شاید باز همونطور ثابت بمونه.

این قیمتا بیشتر برای شما و همکاراتون "خیلی مناسبه"! ;) حتی زمانی که 780 اونور 650دلار بود اینجا بیشتر از 2650 فروش نمیرفت!
در کل بیشتر از 1700 توجیه منطقی نداره. دوستان اگر یکم برای خودشون و زحمتی که برای بدست آوردن این پول کشیده شده ارزش قائل بشن تا همون بهمن قیمتا درست میشه. :)
(یکبارم که شده به هر سازی که این دلال های حروم خور میزنن نرقصیم!)

Last edited by a moderator:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
من نمیدونم شما چه اسراری دارید هنوز که حتی 4 تا بازی درست و حسابی هم نیومده الان برید ps4 یا xbox1 بگیرید به نظرم تا عید صبر کنید فعلا که اکثر بازی های واسه کنسول های این نسل هم میان کیفیتشونم انچنان تفاوتی نداره مثل من بشیینید با ps3 بازی کنید لذت ببرید
من که الان 1 هفته هست خودمو با AC black flag سر گرم میکنم خیلی هم بهم خوش میگذره:d

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
منم الان میتونم بخرم ولی عمرا نمیخرم فعلا. اگه چند وقت فروشنده هارو تحریم کنیم قیمتا خیلی زودتر میاد پایین

pouyan78

کاربر سایت
Apr 18, 2013
81
دوستان من یک جای خوب پیدا کردم قیمت عالی فک کنم همه بتونن بخرن فقط الان یک چیز میخوام تا قیمت دقیق بگم بهتون
عرض و طول و وزن و ارتفاع جعبه ps4 که داخلش دستگاه و دسته.... هست میخوام بدم اینارو قیمت بگیرم گرفتم به همتون میگم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
درود
دوستان
من که 1.300000 یکی جور کردم حالا بماند ولی دلم نیامد پست ندم واقعا اینجا اکثرا از پدر مادرشون پول می گیرن برا خرید دوستان به هیچ عنوان فشار نیارید به والدین قیمت خیلی خیلی کمتر از این حرف هاست که سایت ها گذاشتن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر