قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
کنسول قحطی که نمیاد!
قحطی نمیشه به مرور تعداد فروشندهای که میارن زیاد میشه کم‌کم قیمت دلار پایین‌تر میاد. صبر کنن و نزارن کسی گوششون رو ببره خیلی ارزونتر از 1.600 میتونن بخرن.

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
با اون شرایط پیش خریدی که من از DC دیدم ترجیح میدم بیاد همین جا بخرم تا پیش خرید کنم...شرایطشون خیلی تخیلیه...
1.600 بیعانه و موقع تحویل هم 100 تومن دیگه تازه اگه نرخ ارز بالا نره...

آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
این دوستان مشخصه سودشون تو این کاره یا اون بنده خداهایی هستن که 2100 پیش خرید کردن ... چی بگن خب؟
دیگه ما نمیدونیم چطور اطلاع رسانی کنیم ... به خدا کنسول روز لانچ تو دبی داره 1400 فروش میره
مطمعن باشید 2 هفته بعد قیمت زیر 1700 هست
البته تا استدلال این چنینی داریم ... وضع بهتر نمیشه ( چون ps3 کپی خور 1900 هست PS4 که جدیدتره باید گرونتر باشه) بعضی ها رو جو بد میگیره و ولم نمیکنه
جالبه متن DC رو حتما بخونید ... یه جاش نوشته تا 5 ماه بعد قیمت عادی نمیشه ... وای خدای من ... ترسیدیم b-)
من از اون مبلغ بالای فسخ فهمیدم یه ریگی تو کفششونه 400 هزار برای فسخ
دیدیم که فرداش اومد گفت ریجن 2 1700 که بازم گرونه و بازم 400 هزار فسخ اونم تحویل 2 ماه بعد
هرگز پیش خرید نکنید با این شرایط این معامله هر دو سر ضرره
توی پیجشون هم کوچکترین اعتراضی رو پاک میکنن
باز میل خودتون دوستان اگر میتونید ریسک کنید
1- روی قیمت دلار
2- روی دستگاه سری اول
3- ترس از قحطیه کنسول
خریدتون رو انجام بدید

خوبه شما قاضی نشدی که اینجوری راحت داری حکم صادر میکنی. اگه بهت پیشنهاد هم دادن قبول نکن.:d
قیمت روز لانچ دبی بوداره. دوست منم از اونجا پیش خرید کرده منتها گویا تو قیمتش اما و اگر هست .
مطمئن باش 2 هفته بعد همچین اتفاقی نمیافته. البته اگه راید همینطوری بمونه.
باز خیلی خوبه که شما قاضی نشدی. اصلا هرچی دوستان نوشتن شما یه چیز دیگه برداشت کردی. قیمت PS4 رو با اسلیم و سوپر اسلیم مقایسه میکنیم. اینجا اصلا حرفی از هک زده نشده. مطمئن باش اگه PS4 هک شه تا 3000 تومن هم میرسه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,058
نام
سهند
خوبه شما قاضی نشدی که اینجوری راحت داری حکم صادر میکنی. اگه بهت پیشنهاد هم دادن قبول نکن.:d
قیمت روز لانچ دبی بوداره. دوست منم از اونجا پیش خرید کرده منتها گویا تو قیمتش اما و اگر هست .
مطمئن باش 2 هفته بعد همچین اتفاقی نمیافته. البته اگه راید همینطوری بمونه.
باز خیلی خوبه که شما قاضی نشدی. اصلا هرچی دوستان نوشتن شما یه چیز دیگه برداشت کردی. قیمت PS4 رو با اسلیم و سوپر اسلیم مقایسه میکنیم. اینجا اصلا حرفی از هک زده نشده. مطمئن باش اگه PS4 هک شه تا 3000 تومن هم میرسه.
فقط افراد احمق و نادون 3میلیون میلیون واسه چیزی میدن که قیمت واقعیش حتی از نصفشم کمتره

Kasram

کاربر سایت
Jun 21, 2013
66
نام
Kasra
سلام دوستان
اين سايت dc game رو بزاريد

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
با اون شرایط پیش خریدی که من از DC دیدم ترجیح میدم بیاد همین جا بخرم تا پیش خرید کنم...شرایطشون خیلی تخیلیه...
1.600 بیعانه و موقع تحویل هم 100 تومن دیگه تازه اگه نرخ ارز بالا نره...
والا اون موقع گیم ps3 حدود 70-80 بود اینها پیش فروش میکردن اخرشم با 1000 تا اعصاب خوردی و بامبول تحویل میدادن اونم نه به قیمت توافقی. همیشه 6-5 تومن گرونتر.

Super Steel

کاربر سایت
Aug 27, 2013
79
مطمئن باش اگه PS4 هک شه تا 3000 تومن هم میرسه.

تو یکی از اول تایپیک فقط داری قیمت های عجیب و غریب از تو کلاهت در میاری !!

DC قیمت خون عمش داره میزنه تو مردم ، کاملا به خاطر امثال تو هست !!!
----------------

PS3 فقط به خاطر محدود بودن تعداد کنسولهای کپی خور گرونه و تمام .

اگه کپی خور PS4 بخواد با یه فرم ویر نرم افزاری باشه ، هزار تومن هم نمیره رو قیمت کنسول .

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
29
نام
رضا
اقا ريجن 1 و 2 مگه چه تفاوتي باهم دارن اين دي سي اينقد قيمت رو بالا گذاشته؟

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
دوستان به نظرتون می ارزه من به داداشم بگم یکی از ایتالیا بخره بفرسته اینجا بفروشم؟
چقدر می مونه واسه ادم؟
یکیم این که تو اروپا پیش فروش ها رو کی تحویل می دن؟یکی پیش فروش نخره کی می تونه بگیره؟
الان هم می شه پیش خرید کرد از خود اروپا؟

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
هزینه حمل و نقل ....
مالیات ....
بیمه ....
بیمه ترانزیت رو نمیدونم ولی بیمه تمام کالاهاش پستی بعد از وارد شدن به حریم ایران (هوایی-زمینی-دریایی) باطل میشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان به نظرتون می ارزه من به داداشم بگم یکی از ایتالیا بخره بفرسته اینجا بفروشم؟
چقدر می مونه واسه ادم؟
یکیم این که تو اروپا پیش فروش ها رو کی تحویل می دن؟یکی پیش فروش نخره کی می تونه بگیره؟
الان هم می شه پیش خرید کرد از خود اروپا؟
توی گمرک (همین میدون گمرک :D) باید 40% مبلغ کالا رو برید به حساب خزانه تا جنس رو ترخیص کنن. مثلاً اگر اون روز قیمت ps4 در تهران 2 تومن باشه شما باید 800 تومن بدی به اینا.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سر ویتا هم همین کارو کردیم گفتیم ارزون میشه 500 بود نخریدیم شد یک و خورده ای حالا این یکی هم میدونم هیچ وقت زیر یک و هفتصدی که گذاشته نمیشه همین الان تری رو این قیمت دارن میدن . بعد یه قضیه دیگه هم هست کنسول گوشی نیست که یه مدل جدید دیگه سریع بیاد قیمت قبلی بیاد پایین فقط کافیه دو تا بازی خوب بیاد تا خیلی راحت قیمتش بره بالای دو تومن . در ضمن یه موضوع دیگه هم هست اونم اینه که هیچ وقت قیمتی تو ایران پایین نمیاد یعنی فروشنده ها نمیزارن پایین بیاد فقط قیمتا تو ایران رو به بالا هست حالا خوبه همتون دارین تو همین مملکت زندگی میکنین .پس زیاد تو خیال زیر این قیمت نباشید . منم به احتمال زیاد اخر این ماه پیش خرید میکنم بره :cheesygri بچه ها هم برن پیش خرید کنن به نفع خودشونه فقط کافیه به عید و تابستون بخوره تا بره بالای دو تومن و دیگه هم پایین نیاد حالا ببینین کی گفتم .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر