قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
آره تو فیس هستش نمی شه لینک داد عزیز!! پیجشون dc game group هستش!!

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
2.500.000 قیمت DC Games هست اگه وضع مملکت همین بمونه! یعنی دلاری 8000تومن حساب کرده!
این نهایته ستم میباشد :D

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
عزیزان شما از هر جا بخواهین بگیرین همین قیمت می شه با هزینه ارسال و مالیات اون کشور مثل play-asia و خیلی کشور های اروپایی که من دوستان هستن پرسیدم!!

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
بابا یه راننده ترانزیت یا مسافر پیدا کنید، من خودم راننده ترانزیت 8 9 تا آشنا دارم کسی خواست بده پولش رو میدم براشون بیاره
سود هم نمیخوام بگیرم
399یوروتونو بدید اگه دوست داشت کسی، حدود 1 ماه تا 40 روز طول میکشه تا تحویل بدند تو ایران.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
2.500.000 قیمت DC Games هست اگه وضع مملکت همین بمونه! یعنی دلاری 8000تومن حساب کرده!
این نهایته ستم میباشد :D
عزيز 2250 قيمت dc حداقل قيمت ميزنيد دقيق بزنيد تازه دلار هم داره مياد پايين شاید پایین تر بشه

آخرین ویرایش:

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
2.5 DC پیش فروش کرده؟ گیم که عزیز ترین چیزم هست رو میزارم کنار ولی 2.5 نمیدم!
اصلا2.5 رو چهار شنبه سوری میسوزونم!:d:|ولی به اینا نمیدم.!

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
وقتی خود فروشگاه داره میگه الان تا چند ماه اول قیمت ها زیادن و اصلا خریدش نمیصرفه دیگه اعتراضی هم نباید بکنیم
متاسفانه بعضی از دوستان از حول حلیم افتادن تو چاه وسریع رفتن پیش خرید کردن هرچی میکشیم ازین پولدارها میکشیم:d

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
بابا یه راننده ترانزیت یا مسافر پیدا کنید، من خودم راننده ترانزیت 8 9 تا آشنا دارم کسی خواست بده پولش رو میدم براشون بیاره
سود هم نمیخوام بگیرم
399یوروتونو بدید اگه دوست داشت کسی، حدود 1 ماه تا 40 روز طول میکشه تا تحویل بدند تو ایران.

جدی ؟ 399 یورو چقدر میشه ؟ 349 یورو نبود ؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اگر طاقتم بیشتر بود صبر میکردم نسخه اسلیم دستگاه بیاد الان ویتا خریدم کابل های دستگاه انقدر بی کیفیت بودن هفته اول پاره شدم - و خیلی های دیگه همین مشکل رو داشتن - یا صفحه تاچ بعضی اوقات هنگ می کنه .
در هر صورت خرید روز اولی دستگاه با توجه به نبود ضمانت کمی اشتباه به نظر میرسه . حداقل 2 - 3 ماه صبر کنید ببینید دستگاه ایراد داره یا نه .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
باز خوبه دلار روزی 20 تومن داره میاد پایین:-b:d

- - -ویرایش - - -

2.5 DC پیش فروش کرده؟ گیم که عزیز ترین چیزم هست رو میزارم کنار ولی 2.5 نمیدم!
اصلا2.5 رو چهار شنبه سوری میسوزونم!:d:|ولی به اینا نمیدم.!

بیشتر 1500 تا 600 واقعاََ ارزش خرید نداره

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
فعلا روی PS3 بازی های خوبی هست که هنوز بازیشون نکردم! من حداقل 3 ماه بعد از انتشار این کنسول رو میگیرم ولی شاید این بازیه The Order و یا حتی بازیه دیگه ای توی مراسم فردا معرفی بشه که باعث شه همرو تشنه ی خرید PS4 بکنه :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگر طاقتم بیشتر بود صبر میکردم نسخه اسلیم دستگاه بیاد الان ویتا خریدم کابل های دستگاه انقدر بی کیفیت بودن هفته اول پاره شدم - و خیلی های دیگه همین مشکل رو داشتن - یا صفحه تاچ بعضی اوقات هنگ می کنه .
در هر صورت خرید روز اولی دستگاه با توجه به نبود ضمانت کمی اشتباه به نظر میرسه . حداقل 2 - 3 ماه صبر کنید ببینید دستگاه ایراد داره یا نه .

دقیقا ! من تازگیا یه PS3 فرستادم اون دنیا اصلا دست و دلم نمیره برای پیش خرید کردن !
گارانتی و خدمات پس از فروش که هیچی از بدبختی ما میزنه یه مشکل عمومی میخوره به کنسول و شرکت هم شروع میکنه به جمع کردن بعد حالا ما میمونیم تو ایران و یه کنسول نسل جدید خراب !!!
به هر حال اتفاقه دیگه می افته ! هر شرکتی ممکنه این مشکل براش پیش بیاد.

پس به نظرم اگه ۲ - ۳ میلیون براتون پول خورد نیست یکم صبر کنید تا کنسول ها امتحان خودشون رو پس بدن بعد ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر