قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
بهترین راه: 3روز بعد عرضه با 500 دلار و یک کاغذ قرارداد برید فرودگاه هرکی خواست تور دوبی بره آدرس چند تا فروشگاه بهش میدید قردادم میگید امضا کنه با 500دلار کنسول 400$ رو میاری هم اون بنده خدا حال میکنه هم شما هم پول مفت به این مفت خورهای بی انصاف نمیدید.هم یک هفته بعد از عرضه کنسول رو با قیمتی بسیار معقول در دست دارید!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,058
نام
سهند
بهترین راه: 3روز بعد عرضه با 500 دلار و یک کاغذ قرارداد برید فرودگاه هرکی خواست تور دوبی بره آدرس چند تا فروشگاه بهش میدید قردادم میگید امضا کنه با 500دلار کنسول 400$ رو میاری هم اون بنده خدا حال میکنه هم شما هم پول مفت به این مفت خورهای بی انصاف نمیدید.هم یک هفته بعد از عرضه کنسول رو با قیمتی بسیار معقول در دست دارید!

چطور میشه به کسی اعتماد کرد ؟ آدرس فروشگاه از کجا بیاریم ؟ حرفا میزنیها

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
چطور میشه به کسی اعتماد کرد ؟ آدرس فروشگاه از کجا بیاریم ؟ حرفا میزنیها

قرارداد میبندیم با کسایی که تور 3-4روزه میرن!

آدرس کاری نداره سرچ گوگل

من چندبار با سرچ گوگل آدرس فروشگاه تو آلمان دوبی مکه مدینه در آوردم کاری نداره. بعدشم تو کل هایپرمارکت ها میفروشن

بهترین راهه

میشه حدود 1700یه PS4 یه هفته بعد عرضه!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
داداش قیمت واقعی دیگه چیه...!؟
الان Xbox360 با کینکت 299 دلاره ، که با قیمت دلاری که میگین میشه 979225 تومان! در حالی که تو بازار 1350000 تومن میفروشن! مطمئن باش ایکس باکس وان رو که 500 دلاره تو این بازار کمتر از 2.5 میلیون کسی نمیفروشه. ملت هم که قربونش برم میرن میخرن... :|

خب منم زدم قیمت اصل و واقعیش برابر معادلش بر حسب دلاره اما حدود 200 تومن هم بکشن روش عیب نداره نوش جونشون اما بیشتر از 200 تومن نامردیه.

- - -ویرایش - - -

آره اینو هم من موافقم.آی زورم میگیره وقتی این فروشنده های ایرانی پول مفت میگیرن و تازه بعضی از چیزای داخل جعبه رو هم کش میرن.

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
خب منم زدم قیمت اصل و واقعیش برابر معادلش بر حسب دلاره اما حدود 200 تومن هم بکشن روش عیب نداره نوش جونشون اما بیشتر از 200 تومن نامردیه.

- - -ویرایش - - -

آره اینو هم من موافقم.آی زورم میگیره وقتی این فروشنده های ایرانی پول مفت میگیرن و تازه بعضی از چیزای داخل جعبه رو هم کش میرن.
واسه چی 200 بکشن روش حاجی :d پ.له مفته الکی بدیم بشون اوناهم این تاپیکو هی میبینن روو دار تر میشن من که سفارش کردم به دایی گرامی که آمریکاس بفرسته برام که کاملم باشه نه اینجا بخری دوربینو هدستو بردارن حتی کابلم نمیدن

- - -ویرایش - - -

داداش کامیار با توجه به پست هایی که من ا شما خوندم احساس میکنم یا خودت فروشنده ای یا سودی میبری از اینکه گرون بفروشنو این حرفا که همش طرفداری میکنی از گرون بودنشو قیمتو مبری بالا و این جور حرفا

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
واسه چی 200 بکشن روش حاجی :d پ.له مفته الکی بدیم بشون اوناهم این تاپیکو هی میبینن روو دار تر میشن من که سفارش کردم به دایی گرامی که آمریکاس بفرسته برام که کاملم باشه نه اینجا بخری دوربینو هدستو بردارن حتی کابلم نمیدن

منم به احتمال خیلی بالا از ایران نمیخرم مگر اینکه قیمتها عادلانه باشه که احتمالشو کم می بینم.ضمنا اگر از ایران بخرم به فروشنده میگم که باید پک کامل رو بهم بده و تمام چیزهای داخل بسته باید موجود باشه.ناسلامتی اینترنت داریم همه اطلاعات بسته رو میشه مطلع بشیم و بعد بریم بخریم.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
منم به احتمال خیلی بالا از ایران نمیخرم مگر اینکه قیمتها عادلانه باشه که احتمالشو کم می بینم.ضمنا اگر از ایران بخرم به فروشنده میگم که باید پک کامل رو بهم بده و تمام چیزهای داخل بسته باید موجود باشه.ناسلامتی اینترنت داریم همه اطلاعات بسته رو میشه مطلع بشیم و بعد بریم بخریم.
دوستان اگه اینا تو پک نبود بزنین تو دهن فروشنده:dمخصوصا مورد1

• PlayStation 4 system
  • DUALSHOCK 4 wireless controller
  • Mono headset
  • AC power cord
  • HDMI cable
  • USB cable

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
untitled1.png

هنوز هم ملت فکر میکنن دلار 4 - 5 تومنه ! :D

بعدش میگن چرا گرون میشه ! :D

جالب اینه ، تازه به بقیه که میگن چرا گرونه هم میگن دلار شده 5 تومن ، همینه دیگه ! :d

کار دار و دسته گرگ ها هم آسون تر از قبل !

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
untitled1.png

هنوز هم ملت فکر میکنن دلار 4 - 5 تومنه ! :D

بعدش میگن چرا گرون میشه ! :D

جالب اینه ، تازه به بقیه که میگن چرا گرونه هم میگن دلار شده 5 تومن ، همینه دیگه ! :d

کار دار و دسته گرگ ها هم آسون تر از قبل !

ps4=1310000

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
اگه بدیم از دوبی برامون بیارن چند برامون اب میخوره با یه بازی؟

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
داداش قیمت واقعی دیگه چیه...!؟
الان Xbox360 با کینکت 299 دلاره ، که با قیمت دلاری که میگین میشه 979225 تومان! در حالی که تو بازار 1350000 تومن میفروشن! مطمئن باش ایکس باکس وان رو که 500 دلاره تو این بازار کمتر از 2.5 میلیون کسی نمیفروشه. ملت هم که قربونش برم میرن میخرن... :|

شما کاملا در اشتباهید، قیمت خام کنسول با قیمت دلار روز حدود 1 تومن در میاد، 100 تومن بگیم هزینه ی بار، واسه جیتگ و کپی خور هم از یه طرف میکشن روش 100 یا 150 که فروشنده هم باید سود کنه که میبینید این 1350 با وضعیت بازار خراب ایران چیزه طبیعیه. حالا مالیات ها بماند (ایران نه، کشوری که ازش وارد میکنن )

بازی هایه جدید هم که میاد قیمتی دورو بره 200 تا 240 تومن دارن که بازم با قیمت روز دلار کاملا مطابقت میکنه.

هرجا میری صحبت از فروشنده ها یا دلالاست! خوب وارد کردن وسایل الکترونیکی که در جای خودش سخت هست همینجوری، اون فروشنده هم توی این گرونی باید خرجشو در بیاره یا نه؟ شما اگه یکی بهت اکس باکس 360 اکبند کادو بده که نخوایش، به قیمت بازار میفروشید یا در قیمت دلار ضرب میکنید؟

کنسول PS4 اگه دلار همین قیمت بمونه، فوق فوقش 1600 الی 1700 قیمت میخوره. البته نه هفته ی اول دوم، بلکه بعد از یه ماه که وارد بازار بشه نه اینکه بعضی ها با خودشون یکی بیارن بخوان بفروشن همون روزای اول!

---

بعد بعضی از دوستان میگن از توش قطعات بر میدارن! خوب شما وقتی کنسول رو پلمپ میخرید کنسول چطور باز شده که برش دارن؟ این اگه اتفاق بیفته مقصر خریداره که از پلمپ بودن دستگاه قبل از پرداخت اجتناب میکنه.

آسمون بیاد زمین کنسول بعدی این جانب PS4 خواهد بود :D امیدوارم فقط توی پلاس یه سری بازی رو رایگان کنن یکم حال کنیم :D

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
با این قیمت دلار فکر کنم فقط اون بچه مایه داری که 2 3 م برا شون پولی نباشه میخرن ما فقیران صبرمیکنم و صبر میکنم تا روزی پایین بید و بخریم فکر کنم وقت و زمانش میشود انتشارPS 5

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
شما کاملا در اشتباهید، قیمت خام کنسول با قیمت دلار روز حدود 1 تومن در میاد، 100 تومن بگیم هزینه ی بار، واسه جیتگ و کپی خور هم از یه طرف میکشن روش 100 یا 150 که فروشنده هم باید سود کنه که میبینید این 1350 با وضعیت بازار خراب ایران چیزه طبیعیه. حالا مالیات ها بماند (ایران نه، کشوری که ازش وارد میکنن )

بازی هایه جدید هم که میاد قیمتی دورو بره 200 تا 240 تومن دارن که بازم با قیمت روز دلار کاملا مطابقت میکنه.

هرجا میری صحبت از فروشنده ها یا دلالاست! خوب وارد کردن وسایل الکترونیکی که در جای خودش سخت هست همینجوری، اون فروشنده هم توی این گرونی باید خرجشو در بیاره یا نه؟ شما اگه یکی بهت اکس باکس 360 اکبند کادو بده که نخوایش، به قیمت بازار میفروشید یا در قیمت دلار ضرب میکنید؟

کنسول PS4 اگه دلار همین قیمت بمونه، فوق فوقش 1600 الی 1700 قیمت میخوره. البته نه هفته ی اول دوم، بلکه بعد از یه ماه که وارد بازار بشه نه اینکه بعضی ها با خودشون یکی بیارن بخوان بفروشن همون روزای اول!

---

بعد بعضی از دوستان میگن از توش قطعات بر میدارن! خوب شما وقتی کنسول رو پلمپ میخرید کنسول چطور باز شده که برش دارن؟ این اگه اتفاق بیفته مقصر خریداره که از پلمپ بودن دستگاه قبل از پرداخت اجتناب میکنه.

آسمون بیاد زمین کنسول بعدی این جانب PS4 خواهد بود :D امیدوارم فقط توی پلاس یه سری بازی رو رایگان کنن یکم حال کنیم :D

امیدوارم که اینطور باشه ولی بعید میدونم ، الان PS3 کپیخور رو دارن 2 تومن میفروشن ، شما میگی PS4 بدن 1600؟!

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一

داداش من يارو ميادبا هيتر چب پلمپ و آب مي كنه بدو هيچ ضربه اي به بدنه بعد كش ميره(دوستم تو يه كنسولي كار ميكرد:d))x

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خوب....بره من اينطوري ميشه:
اول فكر كه چطوري پولشو جور كنم!
دوم فروختن وي و ٣دي اس كه ٣دي اسو دوست دارم پس منصرف ميشم
سوم به فكر فروش ايپد كه با توجه به قيمت بازيا منصرف ميشم!
چهارم.....
I AM A PROUD PC GAMER

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر