قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
خب من اگه بخوام ps3بگیرم اورجینال میگیرم چون نمیخوام بازیهای انلاینو از دست بدم قیمت بازیهای اورجینال ps3باps4فرقی نداره پس بهتر نیست بمونم واسهps4؟؟؟؟این نسل هرچقدر هم که خوب بوده باشه دورش دیگه گذشته

مگه اصلا کسی دیگه انلاین بازی میکنه که شما آنلاین بازی کنی؟
بازی هایی که من میگم همشون تکی حال میده
من پیشنهادم اینه که شما که پی سی داری
برو یه ps3 نو یا دست دو تمیز بخر
یه هارد بخر بازی بریز رو هارد الان من جا میشناسم گیگی بیست تا تک تومنی بازی میفروشه!
بشین بازی کن بازی های خوب نسل بعد رو هم رو پیسی ات بازی کن
اون تعداد انگشت شماری که فقط برای ps4 میاد رو بعدا اگر خواستی بخر

در ضمن فقط تو ایران اون هم گیمر های تازه کار اعتقاد دارن گرافیک همه چیزه مگر نه ما بازی هایی داریم تو سه چهار نسل قبل که گیم پلیشون بهتر از بازی های فعلی هست و لذت بخش تر هستند اگر وقتی نسل جدید میومد پرونده نسل قبلی بسته میشد که دیگه چیزی به نام retro gaming نداشتیم!
ملت بازی های۲۰-۳۰ سال پیش رو بازی میکنند هنوز
بازی های امسال و یکی دو سال پیش که جای خود داره

-----------------------
پ.ن: عزیزم ما که تو آمریکا نیستیم که بازی های ps3 و ps4 یه قیمت باشه (تازه اونجا هم فرق میکنه)
تو ایرانیم الان بازی دست دو ps3 زیر ۱۰۰ تومنه خوب آکبندش ۲۰۰ تومنه ps4 بیاد بازی هاش عمرا زیر ۳۰۰ باشه

- - -ویرایش - - -

حرفتون رو قبول دارم:d ولی شما فکر میکنی قیمت 1 ماه اول با ماه 6 یکی هست؟

نه ولی فوقش ۱۰۰ تومن تفاوت داره
اگر برات اینقدر ۱۰۰ تومن مهمه نرو اصلا طرف نسل بعد چون باید بازی بخری دونه ای ۳۰۰-۳۵۰

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من دانشجوم هستم از کجا روز اول 1.500.00 یا 2.000.00 بیارم بریزم تو حلق فروشنده؟:d تو شاغلی فرق فوکله:d

یعنی به نظرت بعد از چند ماه قیمت از 2 میلیون میاد یک میلیون ؟! عمرا ! فوقش 300 تومن بیاد پایین تر اما به جاش تو روز اول کنسول رو میخری و کلی باهاش پز میدی:> :d ولی جدا از شوخی مطمئن باش نوسان قیمتش بعد از چند ماه بیشتر از سیصد تومن نمیشه پس از الان پولتو پس انداز کن و به محض اومدن X1 بخرش.تو اگه نباشی پس من تو لایو با کی بتلفیلد 4 بازی کنم و پشت تانک بشینم و چایی بخورم مرتب هم امتیازم بره بالا:d

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
یعنی به نظرت بعد از چند ماه قیمت از 2 میلیون میاد یک میلیون ؟! عمرا ! فوقش 300 تومن بیاد پایین تر اما به جاش تو روز اول کنسول رو میخری و کلی باهاش پز میدی:> :d ولی جدا از شوخی مطمئن باش نوسان قیمتش بعد از چند ماه بیشتر از سیصد تومن نمیشه پس از الان پولتو پس انداز کن و به محض اومدن X1 بخرش.تو اگه نباشی پس من تو لایو با کی بتلفیلد 4 بازی کنم و پشت تانک بشینم و چایی بخورم مرتب هم امتیازم بره بالا:d
از الان داریم جمع میکینم:dپز دادنش رو موافقم:d شوما اگر میخوای منو ببینی باید PS4 بخری:d
هیچوقت یادم نمیره 1 ساعت سوار تانکم بودی و داشتی با تلفن صحبت میکردی:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
مثل اينكه خودتون دوست داريد همه چي رو بهتون گرون بفروشن؟ وقتي بازي هاش ٦٠$ باشه قيمتش همون ١٩٠-٢٥٠ ميشه .

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
مگه اصلا کسی دیگه انلاین بازی میکنه که شما آنلاین بازی کنی؟
بازی هایی که من میگم همشون تکی حال میده
من پیشنهادم اینه که شما که پی سی داری
برو یه ps3 نو یا دست دو تمیز بخر
یه هارد بخر بازی بریز رو هارد الان من جا میشناسم گیگی بیست تا تک تومنی بازی میفروشه!
بشین بازی کن بازی های خوب نسل بعد رو هم رو پیسی ات بازی کن
اون تعداد انگشت شماری که فقط برای ps4 میاد رو بعدا اگر خواستی بخر

در ضمن فقط تو ایران اون هم گیمر های تازه کار اعتقاد دارن گرافیک همه چیزه مگر نه ما بازی هایی داریم تو سه چهار نسل قبل که گیم پلیشون بهتر از بازی های فعلی هست و لذت بخش تر هستند اگر وقتی نسل جدید میومد پرونده نسل قبلی بسته میشد که دیگه چیزی به نام retro gaming نداشتیم!
ملت بازی های۲۰-۳۰ سال پیش رو بازی میکنند هنوز
بازی های امسال و یکی دو سال پیش که جای خود داره

-----------------------
پ.ن: عزیزم ما که تو آمریکا نیستیم که بازی های ps3 و ps4 یه قیمت باشه (تازه اونجا هم فرق میکنه)
تو ایرانیم الان بازی دست دو ps3 زیر ۱۰۰ تومنه خوب آکبندش ۲۰۰ تومنه ps4 بیاد بازی هاش عمرا زیر ۳۰۰ باشه

- - -ویرایش - - -

نه ولی فوقش ۱۰۰ تومن تفاوت داره
اگر برات اینقدر ۱۰۰ تومن مهمه نرو اصلا طرف نسل بعد چون باید بازی بخری دونه ای ۳۰۰-۳۵۰
داداش من وقتی بازی های 3.4فرقی ندارن شما50ت اختلاف قیمتو از کجا اوردی؟همین دیگه بگین تهش کنسول میش5میل بازیاشم 700ت دیگه

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
مثل اينكه خودتون دوست داريد همه چي رو بهتون گرون بفروشن؟ وقتي بازي هاش ٦٠$ باشه قيمتش همون ١٩٠-٢٥٠ ميشه .
داداش من وقتی بازی های 3.4فرقی ندارن شما50ت اختلاف قیمتو از کجا اوردی؟همین دیگه بگین تهش کنسول میش5میل بازیاشم 700ت دیگه

من حرف های بعضی ها رو میخونم نمیدونم گریه کنم یا بخندم=))
آخه دوستان حسابی بنده
الان 3ds xl که خودش ۲۰۰ دلاره رو دارن میدن ۹۵۰-۹۶۰ و بازی هاش آکبند ۲۰۰ ارزون تر نیست
ویتا رو دارن میدن ۹۰۰ بازی های خوبش مثل پرسونا نزدیک ۲۰۰ تومنه
همین ps3 مگه قیمت خودش چنده که آخر نسلی تو ایران دارن بالای یه تومن میفروشنش دست دوم خوبش الان یه تومن قیمتشه

شما ها جدی فکر میکنید بازی ها میاد با این قیمت؟ مگه فروشنده بازی رو ازآمریکا میاره که ۶۰ دلار باشه
بازی ها از دوبی میاد قیمت هم اونجا خیلی بالاتر از چیزیه که دوستان فکر میکنند برید فروشگاه اینترنتی سوک ببینید قیمتها رو

در ضمن دوست زامبی عزیز
بازی ۶۰ دلاره دلار هم ۳۵۰۰ یعنی فروشنده بازی رو از خود آمریکا بخره تلپورتش کنه اینجا که هزینه حمل و تقل نخواد بازی میشه ۲۱۰ تومن شما ۱۹۰ تومن رو خدایی از کجا میاری آخه!!؟
مغازه دار های ایران خودشون بازی رو از مغازه دار تو دوبی میخرند میان اینجا میفروشن

arashstar

کاربر سایت
Jun 25, 2013
33
انصافا هر کی میاد اینجا ازتون راهنمایی میخواد اینطوری راهنماییش میکنین؟:-s
کاری به ادم میکنید که کلا سراغ کنسول جماعت نیاد

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من حرف های بعضی ها رو میخونم نمیدونم گریه کنم یا بخندم=))
آخه دوستان حسابی بنده
الان 3ds xl که خودش ۲۰۰ دلاره رو دارن میدن ۹۵۰-۹۶۰ و بازی هاش آکبند ۲۰۰ ارزون تر نیست
ویتا رو دارن میدن ۹۰۰ بازی های خوبش مثل پرسونا نزدیک ۲۰۰ تومنه
همین ps3 مگه قیمت خودش چنده که آخر نسلی تو ایران دارن بالای یه تومن میفروشنش دست دوم خوبش الان یه تومن قیمتشه

شما ها جدی فکر میکنید بازی ها میاد با این قیمت؟ مگه فروشنده بازی رو ازآمریکا میاره که ۶۰ دلار باشه
بازی ها از دوبی میاد قیمت هم اونجا خیلی بالاتر از چیزیه که دوستان فکر میکنند برید فروشگاه اینترنتی سوک ببینید قیمتها رو

در ضمن دوست زامبی عزیز
بازی ۶۰ دلاره دلار هم ۳۵۰۰ یعنی فروشنده بازی رو از خود آمریکا بخره تلپورتش کنه اینجا که هزینه حمل و تقل نخواد بازی میشه ۲۱۰ تومن شما ۱۹۰ تومن رو خدایی از کجا میاری آخه!!؟
مغازه دار های ایران خودشون بازی رو از مغازه دار تو دوبی میخرند میان اینجا میفروشن
نوشتم ١٩٠-٢٥٠ نميدونم سخته متوجه شدنش؟ كجا گفتم ١٩٠؟! قيمتش بايد همين حدود ها باشه غير از اين نشانه ي دزدي اون فروشندس.
همين The last of us ٢٣٠ بود ، شما ميخواي بيشتر از ٣٠٠ به يك بازي ٦٠ دلاري بدي مشكلي نيست .
خيلي قشنگ قيمت پرت مغازه دار هارو براي خودتون توجيه ميكنيد.

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
نوشتم ١٩٠-٢٥٠ نميدونم سخته متوجه شدنش؟ كجا گفتم ١٩٠؟! قيمتش بايد همين حدود ها باشه غير از اين نشانه ي دزدي اون فروشندس.
همين The last of us ٢٣٠ بود ، شما ميخواي بيشتر از ٣٠٠ به يك بازي ٦٠ دلاري بدي مشكلي نيست .
خيلي قشنگ قيمت پرت مغازه دار هارو براي خودتون توجيه ميكنيد.
حالا که چی؟ شما میخوای با این حرف ها خودت رو توجیح کنی؟
دارن دزدی میکنن اینکه معلومه تو این مملکت کی دزدی نمیکنه؟
شما بزار بازی ها بیاد قیمت ها رو خودتون هم میبینید
بازی ps3 این قیمته چون که متقاضی و کاربرش زیاده فروشنده ۳۰ تا میاره تو یه هفته میفروشه
نه اینکه ۱۰ تا بیاره یه ماه تو مغازه اش بمونه
در ضمن الان بقالی سر کوچه هم بازی ps3 میاره شما صبر کن ببین انحصار ps4 چقدر طول میکشه تا از دست یه تعداد خاصی خارج بشه
الان بازی اوریجینال واسه ایکس باکس بخوای بخری گرون تر از ps3 هستش چون کسی نمی خواد فروشنده ای که میاره باید فروش کمتر با سود بیشتر تو هر فروش جبران کنه

یه سوال از خدمت شما داشتم
الان با این اوصاف میتونم بپرسم چرا بازی ۳۵ دلاری 3ds دونه ای حول و حوش ۲۰۰ هزار تومنه؟
اگه منطق شما بود که باید دور و بر ۱۰۰ باشه؟
دوست عزیز اگر فروشنده ببینه آوردن یه محصول سود نداره میاد و قیمت رو میبره بالا تا تعداد کمتر بفروشه ولی با سود بیشتر
تو ایران تو همه اصناف همینه

- - -ویرایش - - -

انصافا هر کی میاد اینجا ازتون راهنمایی میخواد اینطوری راهنماییش میکنین؟:-s
کاری به ادم میکنید که کلا سراغ کنسول جماعت نیاد
عزیزم خب شما پرسیدی من نظرم رو گفتم
الان این همه بازی خوب برای ps3 هست
سری آنچارتد
last of us
god of war
heavy rain
metal gear solid
rage
ni no kuni
کلی بازیjrpg
از همه مهم تر سونی بازی های محبوب و پرطرفدار نسل قبل رو با کیفیت hd و امکانات اضافه پورت یا بهتره بگم بازسازی کره گذاشته رو ps3

خلاصه خیلی خیلی بازی ها هستند که ارزش داره به خاطرشون بیای و ps3 بخری
حالا میتونی زیاد هزینه نکنی یه فت دست دو سالم بخری یا اصلا پولت رو بزاری واسه ps4
ولی به نظر من که خریدش ارزش داره

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آقایون کسی که ذره ای اهل بازی چند نفره باشه قطعا و بدون شک یک ایستگا بازی 4 + سرنوشت و یک از سه بازی ( منطقه کشتار سقوط سایه ها / ندای وظیفه اشباح / میدان نبرد 4 ) رو می گیره و راحت تا 1 - 2 ماه حتی بیشتر خودشو سرگرم می کنه .
+ یه چشم ایستگاه بازی ( PSeye ) می گیره دیگه لذت بازی رو به حدش می رسونه هم به نوعی ورزشه هم بازی .
روی هم احتمالا با 2 میلیون و نیم نهایت 3 میلیون سر میاد !
نسل بعد بازی های چند نفره + استفاد کننده از سنسور به نظر من پیروز میدان هستن ! دیگه برای خودم به شخصه بازی های تک نفره همشون خسته کننده شدن جز تعدادی مثل "آخرین ما"
کافیه عضویت پلاس بگیرید هر ماه کلی بازی مجانی میشه دیگه نیازی به خرید نیست اون بازی هایی هم که ارزش دارن به صورت فیزیکی یا دیجیتالی می گیرید تموم شد رفت !
خریدن ایستگاه بازی 3 به نوعی هدر دادن پول هستش اگه بخواید بازی اصلی بخرید . کپی هم کنید دیگه لذت های بالا رو از خودتون دور کردید .

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دلار 3500 ؟ به به عالیه ها به روز کلا :)) دوستان به قیمت های کارناسی و مزحک بعضی از افراد که جو بازار رو می خوان ببرن سمت گرونی این حرفا گوش ندین فروشنده ها هم از طرف ما تحریم بشن هوو توو توو سابیده میشن به الک :| :))

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سعی میکنم هر چند مدت یک بار قیمت X1 و PS4 رو با نوسان قیمت دلار تا زمان ریلیز این دو کنسول اعلام کنم.

قیمت دلار امروز جمعه 21 تیر ماه 92 >>> 3,275

با احتساب این قیمت دلار قیمت کنسول X1 و PS4 به قرار زیر است:

X1
1634225 تومان

PS4
1306725 تومان

قیمت های واقعی به قرار فوق است ( دیگه فوقش فروشندگان ایرانی اگر وجدان داشته باشند 200 تومن بذارن رو این قیمتها)

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
سعی میکنم هر چند مدت یک بار قیمت X1 و PS4 رو با نوسان قیمت دلار تا زمان ریلیز این دو کنسول اعلام کنم.

قیمت دلار امروز جمعه 21 تیر ماه 92 >>> 3,275

با احتساب این قیمت دلار قیمت کنسول X1 و PS4 به قرار زیر است:

X1
1634225 تومان

PS4
1306725 تومان

قیمت های واقعی به قرار فوق است ( دیگه فوقش فروشندگان ایرانی اگر وجدان داشته باشند 200 تومن بذارن رو این قیمتها)

داداش قیمت واقعی دیگه چیه...!؟
الان Xbox360 با کینکت 299 دلاره ، که با قیمت دلاری که میگین میشه 979225 تومان! در حالی که تو بازار 1350000 تومن میفروشن! مطمئن باش ایکس باکس وان رو که 500 دلاره تو این بازار کمتر از 2.5 میلیون کسی نمیفروشه. ملت هم که قربونش برم میرن میخرن... :|

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نامردا بر میدارن لوازم جانبی کنسول رو در میارن
من یه ویتا گرفتم مموری 4 گیگ - کیف - بازی رو از توش در اورده بودن حــــــروم ....
یک دفعه دیدید کینکت از تو X1 و هدست رو از تو PS4 برداشتن این بی .......

arashstar

کاربر سایت
Jun 25, 2013
33
بچه ها بنظرتون ما میتونیم the divisionرو بازی کنیم؟انصافا فکرشو بکنید یه گروه بچه های ایرانی تشکیل بدیم چی میشه واقعا!!!<هیچی نمیشه چی میشه>:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر