قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
داداش اینا نهایت خوش بینانهی شما نسبت به قیمت هاست الان رفتی بازار ps3 رو قیمت بگیری؟
ps3 الان 199 دلار هست قیمتش در ایران =1600 تا 1800
بعد انتظار داری1500 واسه این که 100 دلار گرونتره و نسل بعد هم هست؟

اینم باید در نظر بگیری که کنسول کپی خور 1600 تا 1800 هستش .
کپی خور نشدش خیلی ارزون تر درمیاد

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
نمی دونم چرا ولی اهواز همیشه قیمت ها نسبت به بقیه نقاط ایران پایین ترن تو کنسول خدا رو شکر البته اون اوایل مسلما گرونه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
چرا آخه 2 تومن ؟؟!؟ :|

دلار الان :

ps4.png

3500 هم نیست الان دلار !!

با 3500 حساب کنیم میشه 1.400 تمام .

فروشنده به هفت نسل مونث قبل خودش خندیده بخواد 2 تومن بده دست ملت !

اون کسی هم که دوست داره این قیمت فرو کنن بهش متاسفم براش ...

2 ملیون؟!!!!! مگه چه خبره ؟!!!! مگه پول علف خرسه؟ اگر با نرخ الان دلار حساب بشه ، 1.5 هم زیادشه.
دم فروشنده های با انصاف گرم.

1.500 دیگه اخرشه
دوستان عزیز نتنها من بلکه تمام جماعت گیمر ایران دوست دارن که با قیمت پایین بشه تهیه کرد کنسول رو ولی خوب الان و در حال حاضر قیمت WII U دوروره 1700 هستش بعد شماها توقع ندارین که PS4 قیمتش بین 2 تا 2.5 باشه!!:-/

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
دوستان عزیز نتنها من بلکه تمام جماعت گیمر ایران دوست دارن که با قیمت پایین بشه تهیه کرد کنسول رو ولی خوب الان و در حال حاضر قیمت WII U دوروره 1700 هستش بعد شماها توقع ندارین که PS4 قیمتش بین 2 تا 2.5 باشه!!:-/

کدوم یکیش 1700ـه ؟ بیسیک یا دیلاکس ؟

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
قیمت امروز !

sgerhera.png

همینجوری داره میاد پایین !

قیمت خام PS4 الان کمتر از 1.300 میشه !

قیمت اینجور وسایل رو هم دیگه همه میدونیم ، خود ملت به نوعی تعیین میکنن !

پس اگه قصد خرید ندارید ، با جو دادن و قیمت الکی دادن ، کار بقیه رو به هم نریزید !

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
قیمت امروز !

sgerhera.png

همینجوری داره میاد پایین !

قیمت خام PS4 الان کمتر از 1.300 میشه !

قیمت اینجور وسایل رو هم دیگه همه میدونیم ، خود ملت به نوعی تعیین میکنن !

پس اگه قصد خرید ندارید ، با جو دادن و قیمت الکی دادن ، کار بقیه رو به هم نریزید !

کاش می شد یکجوری این کنسول به دست این توپخونه ای ها نیافته :d کنسول 400 دلاری را 800 دلار می فروشند بعد می گن دلار گرون شده :))فقط من نمی دونم چرا دلار میاد پایین قیمت دیگه پایین نمیاد.وقتی شایعه بالارفتن به وجود میاد قیمت هم میره بالا.

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
من واقعا نمی فهمم که چرا یه عده هی می گن هک میشه.در حالی که همین نسل هم به سختی هک شد.؟؟؟؟قیمت کنسول هم کمتر از 1400 نخواهد بود)x:-&

آخرین ویرایش:

devi0us

کاربر سایت
Jun 20, 2013
182
نام
بهنام
من واقعا نمی فهمم که چرا یه عده بی سواد هی می گن هک میشه.در حالی که همین نسل هم به سختی هک شد.؟؟؟؟قیمت کنسول هم کمتر از 1400 نخواهد بود)x:-&

8-|

آقا ما سگ سواد ولی کدوم محصول رو دیدی تهش اکسپلویت نداشته باشه؟شما ده نسل برو جلو....هرچقدم که شرکتا پیشرفت کنن واسه امنیت ازونطرف هکرا پیشرفت میکنن واسه نفوذ،این نسل هم دیگه داره کارش تموم میشه مثلا سوپر اسلیم پی اس 3 هم که جدیدترین محصول سونیه با کبرا هک میشه...

البته نسل بعد نظر خودمم اینه که دیر هک میشه،نه اینکه هک نشه

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
8-|

آقا ما سگ سواد ولی کدوم محصول رو دیدی تهش اکسپلویت نداشته باشه؟شما ده نسل برو جلو....هرچقدم که شرکتا پیشرفت کنن واسه امنیت ازونطرف هکرا پیشرفت میکنن واسه نفوذ،این نسل هم دیگه داره کارش تموم میشه مثلا سوپر اسلیم پی اس 3 هم که جدیدترین محصول سونیه با کبرا هک میشه...
داداش اعصاب نمی زارن برا ادم منظورم با شما نبود که به خودت می گیری .همین الان تاپیکش بود که سونی 4/45 رو هم داده بیرون و اعلام کرده که دیگه
تمام مشکلات PS3 را فهمیده.بالاخره یه زمانی این هک کردن تموم میشه .هر چند خودم طرفدار هکم

devi0us

کاربر سایت
Jun 20, 2013
182
نام
بهنام
داداش اعصاب نمی زارن برا ادم منظورم با شما نبود که به خودت می گیری .همین الان تاپیکش بود که سونی 4/45 رو هم داده بیرون و اعلام کرده که دیگه
تمام مشکلات PS3 را فهمیده.بالاخره یه زمانی این هک کردن تموم میشه .هر چند خودم طرفدار هکم

عزیز دلم سونی زیاد حرف میزنه،شما باور نکن...:D

کل این نسل(که آخراشه دیگه)بایک محصول به فناست...

حالا این محصول چیه؟E3STATION....این محصول هم رو پی اس 3 (همه مدل ها) ایکس باکس(همه مدل ها) و روی WIIU کار میکنه
من قبلا توضیحات کاملش رو تو سایتم گذاشته بودم

این نسل کارش تمومه چون دیگه آخراشه E3STATION کارش رو میسازه

http://www.e3-station.com

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
عزیز دلم سونی زیاد حرف میزنه،شما باور نکن...:D

کل این نسل(که آخراشه دیگه)بایک محصول به فناست...

حالا این محصول چیه؟E3STATION....این محصول هم رو پی اس 3 (همه مدل ها) ایکس باکس(همه مدل ها) و روی WIIU کار میکنه
من قبلا توضیحات کاملش رو تو سایتم گذاشته بودم

این نسل کارش تمومه چون دیگه آخراشه E3STATION کارش رو میسازه

E3 Station
داداش منم خوشحال می شم که هک بشه ولی تاپیک قیمته طرف میاد توش ارزوی هک شدن می کنه و رژه میره رو اعصاب ادم.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
داداش منم خوشحال می شم که هک بشه ولی تاپیک قیمته طرف میاد توش ارزوی هک شدن می کنه و رژه میره رو اعصاب ادم.

شما هم نباید کسایی که آرزوی زود هک شدن این کنسول رو دارند بی سواد خطاب کنی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر