قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
خریدن PS4 مستلزم داشتن نمایشگر 4K یا 8K و سرعت بالای 6M هست که نیاز به زمان داره و البته بالای 2 میل پول

قراره شاتل هوا کنیم؟ هر چی از ایکس وان معرفی شد مربوط به تی وی بود ...اونه که 6 مگ نت میخواد×

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
احتياجى به 4k نيست چون بازيها full hd با فريم ريت بالاتر خواهند بود.من اگه تا دو تومن باشه حتما مى خرم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مدیرا لطفاً یه فکری به حال این بخش بکنید ! هر چی گفتیم حرف از پول نزنید بچه ها مشتاق تر از همیشه صحبت میلیون و میلیارد می کنن !

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
احتياجى به 4k نيست چون بازيها full hd با فريم ريت بالاتر خواهند بود.من اگه تا دو تومن باشه حتما مى خرم
دوست عزیز هر چقدر که باشه شما بخر ولی قیمت نگو از خودت...مدیرا چرا این تاپیکو نمیبندن...؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
لطفا پست اولو بخونین:
اکثر تحلیل گرها قیمت کنسول نسل جدید رو حول و حوش 400 دلار برآورد کردن این قیمت با توجه به تجربه ی قبلی معقوله اما آیا میشه به راحتی یک کنسول قدرتمند رو بصورت تک قیمته عرضه کرد ؟ چیزی که من فکر می کنم ارائه شدن حداقل سه مدل از کنسول هست که بتونه هم قیمت پایه ی معقول رو در بر داشته باشه و هم با اضافه شدن برخی آپشن ها مثل هارد پر ظرفیت یا امکانات جانبی، از قیمت های نسل قبل عقب نیفته. شما چی فکر می کنید؟
همش در مورد قیمته نمیدونم چرا میگن در مورد قیمت حرف نزنینl-)l-)

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
لطفا پست اولو بخونین:
اکثر تحلیل گرها قیمت کنسول نسل جدید رو حول و حوش 400 دلار برآورد کردن این قیمت با توجه به تجربه ی قبلی معقوله اما آیا میشه به راحتی یک کنسول قدرتمند رو بصورت تک قیمته عرضه کرد ؟ چیزی که من فکر می کنم ارائه شدن حداقل سه مدل از کنسول هست که بتونه هم قیمت پایه ی معقول رو در بر داشته باشه و هم با اضافه شدن برخی آپشن ها مثل هارد پر ظرفیت یا امکانات جانبی، از قیمت های نسل قبل عقب نیفته. شما چی فکر می کنید؟
همش در مورد قیمته نمیدونم چرا میگن در مورد قیمت حرف نزنینl-)l-)
نمیگیم در مورد قیمت حرف نزنید...میگیم نگید اگه nملیون باشه من میخرم...

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
امیدوارم فروشنده ها منتظر نباشن ببینن ما چی میگیم و مزه دهنمون چیه همه ما ها اگه قیمت معقول نباشه نمیخریم چون باید پول کنسول و این جور خرج ها با جیبمون جور در بیاد من هم الان میگم اگه قیمت Nمیلیون باشه میخرم اما اینا همش حرفه من که شخصا قدرت خرید قیمت بالا رو ندارم و دوستام هم که همه وضعشون خوبه حاضر نیستن پول زیادی واسه کنسول بدن خصوصا با این وضع اقتصادی پس فروشنده های عزیز الکی هوا برتون نداره خواهشا قیمت عادلانه بدید مردم......در ضمن آقایون مدیر من خودم دو تا فروشنده سراغ دارم که واستادن تو این تاپیک ها ببینن قدرت خرید مردم چقده پس خواهش میکنم تاپیک رو ببندید....

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
امیدوارم فروشنده ها منتظر نباشن ببینن ما چی میگیم و مزه دهنمون چیه همه ما ها اگه قیمت معقول نباشه نمیخریم چون باید پول کنسول و این جور خرج ها با جیبمون جور در بیاد من هم الان میگم اگه قیمت Nمیلیون باشه میخرم اما اینا همش حرفه من که شخصا قدرت خرید قیمت بالا رو ندارم و دوستام هم که همه وضعشون خوبه حاضر نیستن پول زیادی واسه کنسول بدن خصوصا با این وضع اقتصادی پس فروشنده های عزیز الکی هوا برتون نداره خواهشا قیمت عادلانه بدید مردم......در ضمن آقایون مدیر من خودم دو تا فروشنده سراغ دارم که واستادن تو این تاپیک ها ببینن قدرت خرید مردم چقده پس خواهش میکنم تاپیک رو ببندید....
امیدوار نباش چون وایسادن...ولی اگه قیمت پرت دادن خدایی بیاین هممون از فقیر و غنی گرفته دست به دست هم بدیم و نخریم...بالاخره مجبور میشن قیمت درست بدن...دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره...

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
امیدوار نباش چون وایسادن...ولی اگه قیمت پرت دادن خدایی بیاین هممون از فقیر و غنی گرفته دست به دست هم بدیم و نخریم...بالاخره مجبور میشن قیمت درست بدن...دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره...
سلام دوست عزیز خسته نباشی وقتتم بخیر من خیلی مشتاقانه چون 1 سال هست تازه تونستن خودمو مجاب کنم و واقعا علاقه مند به کنسول شدم ایکس 360 گرفتم اومدم اینجا بینم سوال بپرسم به خدا ترسیدم حرف های شما دقیقا درسته خودنمایی سودی نداره بگذریم البته اگه من پیرمرد (البته زیادم پیر نیستم 29) دعوا نمیکنید من یه مقدار برای خریدن ps گذاشتم ولی خوب قیمت درست هیچ جایی نیست گفتم اینجا حتما جواب میگیرم .این قیمتی که دوستمون به دلار داده چه فرقی میکنه نوعش ما دلار نمی خوایم که ریال تو کشور باید بدیم و گرنه من خودم میتونم قیمت های خارجی رو پیدا کنم... به نظرتون چه کار کنم -جریان 4کی و....اینا چیه گیج شدم به خدا-اگه میبینید اینجا نمیشه یک پ.خ بزنید من رو راهنمایی کنید تا دوستان ناراحت نشن --بازم ببخشید واقعا گیر کردم .

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دوستان خواهشا بیاید این روی فروشنده های با انصافو کم کنیم. یه ذره دست رو استیک نگه دارید و مثل بحران زده ها به مغازه ها حمله نکنید Plz

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام دوست عزیز خسته نباشی وقتتم بخیر من خیلی مشتاقانه چون 1 سال هست تازه تونستن خودمو مجاب کنم و واقعا علاقه مند به کنسول شدم ایکس 360 گرفتم اومدم اینجا بینم سوال بپرسم به خدا ترسیدم حرف های شما دقیقا درسته خودنمایی سودی نداره بگذریم البته اگه من پیرمرد (البته زیادم پیر نیستم 29) دعوا نمیکنید من یه مقدار برای خریدن ps گذاشتم ولی خوب قیمت درست هیچ جایی نیست گفتم اینجا حتما جواب میگیرم .این قیمتی که دوستمون به دلار داده چه فرقی میکنه نوعش ما دلار نمی خوایم که ریال تو کشور باید بدیم و گرنه من خودم میتونم قیمت های خارجی رو پیدا کنم... به نظرتون چه کار کنم -جریان 4کی و....اینا چیه گیج شدم به خدا-اگه میبینید اینجا نمیشه یک پ.خ بزنید من رو راهنمایی کنید تا دوستان ناراحت نشن --بازم ببخشید واقعا گیر کردم .

هنوز هیچ قیمت رسمی ای از سوی سونی اعلام نشده :D هر قیمتی هم توی ایران چه به دلار چه به ریال میگن کذب محضه و زاده ی تخیلات دوستان :D پس قبل از هر اقدامی حرفهای بقیه در مورد قیمت رو از یه گوش بشنو از یه گوش دیگه بده بره :D چند روز بیشتر تا کنفرانس سونی توی E3 نمونده اونجا قیمت و باقی جزییات به همراه شکل ظاهری کنسول کامل معرفی و توضیح داده میشه :D

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
هنوز هیچ قیمت رسمی ای از سوی سونی اعلام نشده :D هر قیمتی هم توی ایران چه به دلار چه به ریال میگن کذب محضه و زاده ی تخیلات دوستان :D پس قبل از هر اقدامی حرفهای بقیه در مورد قیمت رو از یه گوش بشنو از یه گوش دیگه بده بره :D چند روز بیشتر تا کنفرانس سونی توی E3 نمونده اونجا قیمت و باقی جزییات به همراه شکل ظاهری کنسول کامل معرفی و توضیح داده میشه :D

بازم ممنون اقا احسان خدا خیرت بده گفتم حتما من رو تو بازار میپیچونن نگو کلا اصلا قیمت پایه و اساس نداره -ممنون اصلا یاد e3 نبودم مرسی راهنمایی خوبی برای کانفیگ و کارای و اتچمنت های دستگاه هست اگه شد باز هم من مزاحم تاپیک میشم البته یک خورده اگه اوضاع ثابت شه که......

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا

از فکر تلویزیون های 4k بیا بیرون :d من خواستم برم بخرم 80 اینچش 83.700.000 تومان بود(سونی):-o ولی کیفیتش 4 برابر full hd هست. تو اینترنت یه سرچ کن مطالب زیادی میاره

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
من فکر میکنم قیمت کنسول 550-650 اوشلوق میشه.
با توجه به 1200-1500 بودن PS3 قیمت 2000-2500 هم برا PS4 معقول به نظر میاد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر