قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بابا همین الان سایتهای ایرانی گرون گرون ، 1600 و 1700 گذاشتن برا پیش فروش !

اونم اینا که گوش ملت رو از جا میکنن !!

بیاد بازار خیلی خیلی ارزونتر گیر میاد ، همون 1400 - 1500
البته اون موقع دلار 3400 اينا بود الان 3000تومنه تقريبا بقول ابوالفضل حداكثرش 1.5 هست
بعدشم كنسولي كه هك نشه هيچكس دورو برش نميره نميتونن زياد بالا بدن چون كسي سمتش نميره نه گرافيكش چنان خفنه كه ادمو مجاب كنه نه بازيه خاصي واسش مياد مطمئن باشيد خيلي گرون نميتونن بدن .

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130
اون موقع دلار 900 بود، کی PS3 رو 5.5 6.5 میفروخت؟ بدجور توهم زدیدا!

الان که دلار 3000 تومنه، محصولیایی مثل مک بوک پروی 2500 دلاری به زور به 6 تومن میرسه بعد شما دارید...

یه حرف رو اول هضم کنید بعد به زبون بیاریدش خو!

برای مثال هم میتونیم بگیم: الان حدود یک هفته از عرضه ی iPhone 5C در کل جهان میگزره و قیمتش توی ایران 1900 تومنه که هر روز هم داره پایین تر میاد! قیمتشم 550 دلاره. حالا فروش کنسول بازی از گوشی خیلی پایین تره، پس میشه افت قیمت بیشتر رو پیشبینی کرد.

با مقایسه این محصولات میشه قیمت حدودی رو حدس زد!

PS4: 1400~1500
XB One: 1800~1900

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
خیلی بالاتر از 2 میل هم خواهد بود ، یادمه روزی که ps3 اومده بود تو پایتخت فروشنده ها بین 5.5 تا 6.5 میلیون می فروختن... به نظرم زیاد به زمان لانچ نباید دل خوش کرد. بعدش ما ایرانی ها ممکنه به مشکل دانلود بازی ها به صورت دیجیتال هم بخوریم چون حجمشون صد در صد خیلی بالاتر از بازی های این نسل خواهند بود . هر وقت هم که بیاد خود من تا تابستون یا زمانی که قیمتش معقول شه سمتش نمیرم....
آقا چرا میپرونی الکی؟ 6.5 میلیون بود؟؟؟ بابا بیخیال... یک کلاغ چند صد کلاغ عزیزم؟
من خودم یادم هست xbox360 توی اون روزای اول که اومد مدل core pack حدود 800 قیمت میدادن و ps3 که هم که اومد سال بعدش حدود 1 تومن.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
ما که یدونه پیش خرید کردم 1350 برام افتاد تحویل هم سر روز موعدش داخل ایران .!

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
رفيق چحوري پيش خريد كردي؟؟؟
منم ميخوام

Sent from my iPhone using Tapatalk

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
5 و 6 میلیون:| چی میگی باو اون موقع که دلار ارزون بود 600 فقط xbox بود.ps3 900/800 تومان.
جو ندید الکی...

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
آقا چرا میپرونی الکی؟ 6.5 میلیون بود؟؟؟ بابا بیخیال... یک کلاغ چند صد کلاغ عزیزم؟
من خودم یادم هست xbox360 توی اون روزای اول که اومد مدل core pack حدود 800 قیمت میدادن و ps3 که هم که اومد سال بعدش حدود 1 تومن.

من خودم 870 تومن گرفتم fat 40g رو همون روز های اولی که اومد توی ایران!!!!!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
ما که یدونه پیش خرید کردم 1350 برام افتاد تحویل هم سر روز موعدش داخل ایران .!

امکان نداره فروشنده های دزد ایران این قیمت باهات حساب کنن و بدون 100% یه کلاه برداری باید باشه!:|

یا تحویلت نمیده و پولتو پس میده و بهانه میاره که به دلیل فلان مشکل نمیشه تحویل بدیم!:-o
یا پول میخوره و الفرار!>:)
یا موقع تحویل بازی درمیاره و دوباره ازت پول میگیره!b-)

یا اینکه ما رو گذاشتی سر کار و البته این احتمال از همه قوی تره!:d

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
امکان نداره فروشنده های دزد ایران این قیمت باهات حساب کنن و بدون 100% یه کلاه برداری باید باشه!:|

یا تحویلت نمیده و پولتو پس میده و بهانه میاره که به دلیل فلان مشکل نمیشه تحویل بدیم!:-o
یا پول میخوره و الفرار!>:)
یا موقع تحویل بازی درمیاره و دوباره ازت پول میگیره!b-)

یا اینکه ما رو گذاشتی سر کار و البته این احتمال از همه قوی تره!:d
من که پولشم دارم اگه بیشتر از 1400 بفروشن عمرا بخرم.
کی کنسول کپی خور نشده میخره.(جز ما سینه چاکان سونی):d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
شوما احتمالا چیز دیگه ای پرسیدی پشت ویترین کنار PS3 بوده فکر کردی این و میگن 6 میلیون! همچین چیزی نبوده هیچوقت PS4 ام خیلی باشه تهش 2800 بیشترین حدش و گفتم که این نیست پایینتره

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
دوستان من برای mostafa628 هم توضیح دادم که منظور حرفم چی بوده ، بیشتر لپ کلامم دزد بودن فروشنده های ایرانی بوده... از 4 ماه پیش تو پایتخت دارن ps4 رو پیش فروش می کنن 6.5 میلیون من میگم این کنسول بیشتر از 1.5 نمی ارزه پس صبر میکنیم قیمت کاذبش بیاد پایین مثل اون روز اول ps3 تو پایتخت نشه که طرف رو کاغذ قیمتو نوشته بود چسبونده بود رو خود دستگاه دستگاهم پشت شیشه بود....قیمت رو کاغذ هم 5.5 میلیون بود... تا 3-4 روز بعدش به قیمتی که دوستان میگن رسید...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر