قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
از پلی آسیا بخرید میفرستن ایران
فکر کنم 50 60 دلار هزینه پستش میشه ولی باز زیر 1500 در میاد !!

میتونی اما اگه گمرک گیر کنه اعصابت خورد میشه .;)

من یه پیشنهاد راحت دارم این سایت هم هستش اینجا رفتم البته یادم نبود قبلا (و نمیدونستم ایران هم ارسال میکنه ) اعتبارش هم زیاده اما بازم مشکل گمرکه نگرانم میکنه وگرنه خودم هم از این سفارش میدادم .

منتظر هم نمیشدم که از کانادا یکی بیاد برام بیاره ایران .

Geekay Games - Online Store

dubai-mall-l.jpg

اگه بگم از آمریکا ps4 بیارن ، مشکلی پیش نمیاد ؟

آخه برق آمریکا 110 ولته مال ما 220 ولت

نه مشکلی پیش نمیاد باید ترانس بگیری که 220 به 110 تبدیل کنه .

نگران نباش خیالت راحت سفارش بده بیارن من هم همین کارو کردم .

آخرین ویرایش:
قیمت کنسول های نسل حاضر رو نگاه میکنم واقعا نگران نسل بعد میشم!
ایکس باکس اسلیم با کینکت قیمتش هست 300 دلار میفروشن 1,350,000!هر دلار 4500 تومن!
پلی استیشن اسلیم 320 فیمتش هست 350 دلار میفروشن 1,750,000!هر دلار 5000 تومن!
یعنی PS4 احتمال زیاد بالای 2 میلیون هست اگه کسی آشنا داشته باشه براش از خارج بیارن به مراتب به صرفه تره!
((این نسل قبل رو کی میخواد دیگه بخره اختلاف قیمتشون هم که کم هست!))

قیمت کنسول های نسل حاضر رو نگاه میکنم واقعا نگران نسل بعد میشم!
ایکس باکس اسلیم با کینکت قیمتش هست 300 دلار میفروشن 1,350,000!هر دلار 4500 تومن!
پلی استیشن اسلیم 320 فیمتش هست 350 دلار میفروشن 1,750,000!هر دلار 5000 تومن!
یعنی PS4 احتمال زیاد بالای 2 میلیون هست اگه کسی آشنا داشته باشه براش از خارج بیارن به مراتب به صرفه تره!
((این نسل قبل رو کی میخواد دیگه بخره اختلاف قیمتشون هم که کم هست!))
شما قیمت کنسول کپی رو نویشتی.
ps3 slim = 300$
حالا تو ایران میدن 1 تومن.
ps4 هم فک نمیکنم بعد یه سال اگه دلار همین بمونه بالای 1700 باشه.

این اگر توی این گمرگ گیر کنه دستگاه ..چقدر بایت ازادیش میگیرن؟:d
میخوام بگم از امریکا بیارن گیره این گمرکه لامصبم
:|

نه انجوری که کسی برای شما بیاره که گمرک گیر نمیده .

نه وقتی برای شما ارسال میکنن توسط پست شاید گمرک اجازه ورد نده و برای شما دردسر بشه .;)

نه وقتی برای شما ارسال میکنن توسط پست شاید گمرک اجازه ورد نده و برای شما دردسر بشه .;)
این رو متوجه هستیم..ولی اگر Pre-Order کنیم چی؟از سایتی چیزی!اگه گیر کرد داستان چی هست؟
من قبلا از play asia گیم PS3 گرفته بودم اما کنسول نه!!!

اگر بگم با پست بفرستن چی؟اونطوری فک کنم قطعا گیر کنه تو گمرک:d

بسته پستی معمولا از آمریکا به اینجا قیمتش خیلی بالا در میاد انم با این وزن . اگه هم گیر کنه که باید بیفتی دنبالش یا ترخیص میشه یا نمیشه .

اگه نشه باید برگشت بزنی جای که امده احتمالا .:d قیمت برگشت زدن رو هم از همین الان حساب کن .:d

این رو متوجه هستیم..ولی اگر Pre-Order کنیم چی؟از سایتی چیزی!اگه گیر کرد داستان چی هست؟
من قبلا از play asia گیم PS3 گرفته بودم اما کنسول نه!!!

مشکل Pre-order نیست مشکل اینکه هیچی گمرک ما مشخص نیست وگرنه من هم همین کارو میکردم تا الان این کارو نکردم دقیقا نمیدونم چی میشه فقط بازی از Play asia سفارش دادم منم انم یک دفعه . بسته پستی با خرید از فروشگاه فرق میکنه آخه مشکل همینه منم نمیدونم اگه بسته گیر کنه برگشت بزنی بار به مرجع چیکار میکنن . :|

من به شخصه نه میتونم بگم بگیر نه میتونم بگم نگیر نظر خودته شدن میتونی اما اگه گمرک گیر کنه دیگه منم نمیدونم چی میشه .;)

دوستان 100% هر جا بخوایم خرید کنیم credit card میخواد از کجا میتونم بگیرم؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

راستی دوستان تو سایت geekaygames زده قیمت : 269 AED این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟

دقیق نمیدونم ولی یکی از دوستان از آمریکا ps3 خریده بود,همون جا از جعبش درآورد و گذاشت تو چمون لای لباسا که ضربه نبینه و گمرک هم بهش گیر نداد!فقط جعبشو نتونست بیاره

با پست که احتمالش 90% گیر کنه :d
ولی اگه کسی بیاره و فقط هم یه دونه بیاره و بگه واسه استفاده خودمه فک نکنم گیر بدن :d

دقیق نمیدونم ولی یکی از دوستان از آمریکا ps3 خریده بود,همون جا از جعبش درآورد و گذاشت تو چمون لای لباسا که ضربه نبینه و گمرک هم بهش گیر نداد!فقط جعبشو نتونست بیاره

با پست که احتمالش 90% گیر کنه :d
ولی اگه کسی بیاره و فقط هم یه دونه بیاره و بگه واسه استفاده خودمه فک نکنم گیر بدن :d
مرسی از راهنمایتون.
اره دوسته منم رفت امریکا wii اورد خیلی راحت! ولی تنها مشکلش اینجا بود که جعبه رو انداخت دور و دستگاه رو گذاشت داخل چمدون
:d

دوستان 100% هر جا بخوایم خرید کنیم credit card میخواد از کجا میتونم بگیرم؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

راستی دوستان تو سایت geekaygames زده قیمت : 269 AED این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟

بله باید کریدیت کارت داشته باشی .;) کارت هم باید ببینی این صرافی ها دارن یا نه اگه ندارن باید بگردی سایت های که کریدیت کارت میدن پیدا کنی که انم باید مطمئن باشی یعنی کسی باشه قبلا ازش خرید کرده باشه اعتماد کنی بهش وگرنه انم احتمال اینکه پولت بره هست .

منظور درهم امارات . یعنی اون درهم در قیمت درهم روز ضرب میکنی قیمت به دست میاد میشه .

یعنی 269 +20 درهم هزینه ارسال که میشه 289 درهم در 875 تومان ضرب کنی میشه 253 هزار تومان پول هر بازی که به دست شما برسه در ایران . البته اگه کریدیت کارت با قیمت خوب پیدا نکنی در میاد همون 300 تومان همینجا یعنی انچنان فرقی نمیکنه .

دوستان به هیچ وجه من الوجوه بالای 1300 پول دستگاه رو ندین!
پول هر بازی هم نهایتا 270 تومن!
مسخره ها از همین الان ورداشتن پیش فروش راه انداختن 1800 دارن می‌دن!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or