قیمت کنسول ها در ebay

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
عرض کردم دوستان دی وی دی درایو ژاپنی با چینیه فرق داره در کل منظوره من قیمت دستگاه اگه با کارتون و مموری کارت باشه ۳۰۰ بیشتر میارزه شما همون کله خالیرو که لینکشو امید جان زحمت کشیده گذاشته رو ببین ۷۰۰۰۰ خودشه ۴۰۰۰۰ دسته ۴۰۰۰۰ مموری ایسی کپیش ۵۰۰۰۰ . سه فیش ۳۰۰۰۰ .اداپتور ۳۰۰۰۰
۲۶۰ در میاد تازه بی دفترچه و کارتون و هزینه ارسال از مبدا تا ایران هم در نظر گرفته نشده
محمد جان دریم کست شما اصله ما فقط یه کلون از دریم کست داریم که یه ال سی دی روشه به اسمه تریم کست بقیه اصلن

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
سلام دوستان خوش میگذره؟
بحث بحث بسیار خوبی هست من که دارم خیلی چیزا یاد میگیرم.
دریمکست من ژاپنی هست! :D
راستی آقا رضا با اون دیاگرام ها کار کردم اما حال و حوصله ساخت VGA BOX رو نداشتم اما تونستم برای خروجی سه فیش بگیرم.{براتون عکسش رو میفرستم نظر بدید چطور شده} با تشکر از شما
الان هم مثل بنز کار میکنه. با تشکر آقا امید گل { راستی فاتال فریم به کار اومد؟}
جی تی آی 2 خیلی خیلی توپه!!:D با تشکر از حمید عزیز
کن
همین که ازش لذت میبری و راض ی بودی من لذت میبرم خودم:) فاتال رو با ور کن هنوز وقت نکردم اصلا امتحان کنم .اما خیلی دنبال انگلیس اش بودم دستت درد نکنه محمد اقا.

---------- نوشته در 12:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:41 AM ارسال شده بود ----------

راستی دوستان از ای بی به دلایل تحریم نمیشه خرید کرد چون ادرس ایران قابل قبول نیست براشون .وادرس کشور هایی رو باید داد که قابل قبول هست وداخل اون کشورها نمایندگی هم دارن مثلا امریکا اشنایی داشته باشید اقامت داشته باشه ادرس میدید پست میشه وهزینه انچنانی نداره. این هزینه اوردن و از اونجا به توسط نفر واسطه هست که قیمت مشخص نداره فامیل باشه قیمتی نداره هزینه اوردنش اما واسطه بیاره هر چی دوست داره اعلام میکنه قیمت رو.

---------- نوشته در 01:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 AM ارسال شده بود ----------

عرض کردم دوستان دی وی دی درایو ژاپنی با چینیه فرق داره در کل منظوره من قیمت دستگاه اگه با کارتون و مموری کارت باشه ۳۰۰ بیشتر میارزه شما همون کله خالیرو که لینکشو امید جان زحمت کشیده گذاشته رو ببین ۷۰۰۰۰ خودشه ۴۰۰۰۰ دسته ۴۰۰۰۰ مموری ایسی کپیش ۵۰۰۰۰ . سه فیش ۳۰۰۰۰ .اداپتور ۳۰۰۰۰
۲۶۰ در میاد تازه بی دفترچه و کارتون و هزینه ارسال از مبدا تا ایران هم در نظر گرفته نشده
محمد جان دریم کست شما اصله ما فقط یه کلون از دریم کست داریم که یه ال سی دی روشه به اسمه تریم کست بقیه اصلن
حمید خان اون کنسول لیمیتد هست .کنسول ساده نیست این رو در نظر بگیرید . دوم اینکه قیمت با کابل ودسته 28 دلاره .تک تک قیمت نزاشته.

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
والا تو عکسش فقط کله دستگاه بود عکس های زیرش برا کنسولای مشابه هست من جزییاتشو خوندم بله منم نمیگم لیمتد ادیتشنو بخرید اون با کیوب معمولی 100 دلار اختلاف قیمتی داره
مثلا یکی از دوستان یه نیو جیو با 30 تا کارتریجو 16000000 (شانزده میلیون تومان) قیمت گذاشته معلومه که صاحب اول و اخرش خودشه منظورم اینه که هر کنسول رو قیمتش فروخته بشه نه کمتر نه بیشتر

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دوستان برای محاسبه قیمت ها لطفا از قیمت های غیر رسمی استفاده نکنید ما که صراف نیستیم نه دلال ارز شاید تو یه جای شهر ازاد خرید فروش بشه 40000 یه جا 30000 . برا محاسبه از قیمت رسمی دولتی که اعلام میشه حساب کنید بهتره:)

---------- نوشته در 10:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 PM ارسال شده بود ----------

کنسول نس Nintendo NES Action Set Grey Console (PAL) | eBay

---------- نوشته در 10:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 PM ارسال شده بود ----------

کنسول نس Nintendo NES consoles and games | eBay 2

---------- نوشته در 10:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 PM ارسال شده بود ----------

کنسول نس 3 Nintendo Entertainment System NES Action Set | eBay

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

کنسول نس 4 Nintendo NES Action Set Grey Console (PAL) | eBay

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 PM ارسال شده بود ----------

از یه کنسول 4 تا لینک گذاشتم تا مقایسه اون راحت تر بشه.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان برای محاسبه قیمت ها لطفا از قیمت های غیر رسمی استفاده نکنید ما که صراف نیستیم نه دلال ارز شاید تو یه جای شهر ازاد خرید فروش بشه 40000 یه جا 30000 . برا محاسبه از قیمت رسمی دولتی که اعلام میشه حساب کنید بهتره:)

---------- نوشته در 10:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 PM ارسال شده بود ----------

کنسول نس Nintendo NES Action Set Grey Console (PAL) | eBay

---------- نوشته در 10:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 PM ارسال شده بود ----------

کنسول نس Nintendo NES consoles and games | eBay 2

---------- نوشته در 10:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 PM ارسال شده بود ----------

کنسول نس 3 Nintendo Entertainment System NES Action Set | eBay

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

کنسول نس 4 Nintendo NES Action Set Grey Console (PAL) | eBay

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 PM ارسال شده بود ----------

از یه کنسول 4 تا لینک گذاشتم تا مقایسه اون راحت تر بشه.
با تشکر از شما. تازه سیستم فروش در Ebay به صورت bid یا پیشنهاد و مزایده هستش. متاسفانه برخی قیمت پایه رو در ایران از قیمت نهایی مزایده شده این سایت شروع می کنند!!! چیزی که الان تو ایران باب شده: بعضی ها در این آشفته بازار می خوان با کمترین چیز بیشترین پول رو در مدت کوتاه به جیب بزنند!ای بابا به هر حال طبق صحبت دوستان خریدار باید عاقل باشه و این قبیل فروشنده نماها رو ناکام بذاره (بن کنه).
وقتی صحبت از هزینه های پست از خارج کشور به داخل یا دلایل دیگه میشه ناخود آگاه یاد صحبت خیلی از مغازه دارها میفتم که جنس از قبل خریداری شده با قیمت پایین تر رو در بازار فعلی کلی گرونتر می فروشند! یکی از دوستانم که در محله خودمون مغازه دار هستش دقیقا همیشه بابت همین مساله ابراز تاسف می کنه (خداییش خودش اگر خرید قبلی داشته باشه با همون قیمت قبلی می فروشه). خیلی از کنسولهای فعلی از قدیم در دسترس فروشنده بوده (البته همه اجناس رو نمیگم) دیگه این همه داستان و حرف و حدیث دور از وجدان هستش. شاید هم من اشتباه میکنم (من که بازاری نیستم. البته دوستانی که مثل بنده نقش پدر یه خانواده رو هم تو زندگی واقعی داشته باشند این مساله براشون ملموس تر هستش). امیدوارم خدای نکرده به کسی توهین نشده باشه.
همه دوستان موفق و سر بلند باشید.

آخرین ویرایش:

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام دوستان خوش میگذره؟
بحث بحث بسیار خوبی هست من که دارم خیلی چیزا یاد میگیرم.
دریمکست من ژاپنی هست! :D
راستی آقا رضا با اون دیاگرام ها کار کردم اما حال و حوصله ساخت VGA BOX رو نداشتم اما تونستم برای خروجی سه فیش بگیرم.{براتون عکسش رو میفرستم نظر بدید چطور شده} با تشکر از شما
الان هم مثل بنز کار میکنه. با تشکر آقا امید گل { راستی فاتال فریم به کار اومد؟}
جی تی آی 2 خیلی خیلی توپه!!:D با تشکر از حمید عزیز

محمد عزیز خسته نباشی:)
آره اگه مقدوره یه شات از خروجی کامپوننتش کپچر کن بذار ببینیم کیفیتش چطوره. VGA Box های اصلی دریمکست عکساش توی نت هست. ببین توش چه جنگلیه! هکرا خیلی خلاصه اون نقشه رو سر هم کردن. برا همین نباید انتظار کیفیت آنچنانی! (در حد خود دریم) ازش داشت

امید خان این وضعیت موقتیه انشاالله سال دیگه همین موقع وضع بازار بشه مثل اولش. به امید اون روز...

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
من مطمعنم خیلی از دوستان با این وضعیت مخالف هستن مشکلشونم گرون شدن جنس نیست چون همه چی قیمت اش بالا رفته .مشکل غیر واقعی بودن قیمت این کنسول هاست که به نصبت بالا رفتن قیمت ها هم بالا نرفته .کسانی هستن که با یه سری ترفند ها قیمت رو بالا میبرن. یه طرز فکره غلطی هم که بین بچه ها(البته نه بچه های تایپیک بهشون بر نخوره)اینه که مثلا من فلان دستگاه قدیمی رو خریدم 20 تومن قبلا الان 500 بفروشم به نفعمه . در صورتی که خودش باید جنس دیگه ای رو بخاطر علاقه اش تهیه کنه با این کار به خودش ضرر زده.بیاد اینو بفروشه اون قیمت نفر بعد 700 .نفر بعد 900 . یه قیمتی داره هر چیزی 10 میلیون نمی تونن بفروشن یه مثلا اتاری رو . چیزی که پیش اومده الان برا دستگاه های قدیمی اینه که قیمت اون اینطور شده والا اینجورا هم نیست که یه نینتندو ارزشش باشه مثلا 300 هزار تومن.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
سلام دوستان این هم از عکس ها
4Myup.com | Free Image Hosting & Photo Sharing
راستی اینم بگم که یکم خرابکاری هم کرده ام! یادم رفته براش فیش صدا هم بگیرم و متاسفانه الان صدا نداره!!:d
کیفیتش که به نظر خودم خیلی خیلی خوبه برا یه کنسول 13 سال پیش! شما هم نظر بدین.
مرسی از همه

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام دوستان این هم از عکس ها
راستی اینم بگم که یکم خرابکاری هم کرده ام! یادم رفته براش فیش صدا هم بگیرم و متاسفانه الان صدا نداره!!:d
کیفیتش که به نظر خودم خیلی خیلی خوبه برا یه کنسول 13 سال پیش! شما هم نظر بدین.
مرسی از همه
ایول تمیز کار کردی کیفیتش هم بنظر میرسه عالی باشه
فقط یه سوال اینکه الان منظورت از سه فیش، کامپوننته دیگه؟ در اینصورت باید غیر از سه تا فیش تصویر 2 تا هم برای صدا جور میشد.
لامصب doa2 هم گذاشتی بد جوری تحریکم کردی برم سراغش:d مُردمو یه بار نرفتم با دریم آرنا بازی کنم (سرویس آنلاینش)! ولی الان اگه سرپا باشه خوشحال میشیم با دوستان doa و سول کالیبور بزنیم:))

آخرین ویرایش:

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
ایول تمیز کار کردی کیفیتش هم بنظر میرسه عالی باشه
فقط یه سوال اینکه الان منظورت از سه فیش، کامپوننته دیگه؟ در اینصورت باید غیر از سه تا فیش تصویر 2 تا هم برای صدا جور میشد.
لامصب doa2 هم گذاشتی بد جوری تحریکم کردی برم سراغش:d مُردمو یه بار نرفتم با دریم آرنا بازی کنم (سرویس آنلاینش)! ولی الان اگه سرپا باشه خوشحال میشیم با دوستان doa و سول کالیبور بزنیم:))
سلام داداش رضا خوبی؟
آره کامپوننت هست. والا اصلا صداش یادم نبود!!:d وقتی بستمش و داشتم فیشها رو جا میزدم فهمیدم که گند زدم! دیگه حوصله باز کردن رو نداشتم ایشالا سر فرصت درستش میکنم
به همین منظور هنگام بازی{مخصوصاGTA2} با کامپیوتر آهنگ میزارم!
این doa که انصافا گرافیکش وحشتناکه. این دریم آرنا رو چطور باید بهش وصل شد؟ مودمش که سوکت تلفن میخوره.
البته فک نکنم الان دیگه سرویسش فعال باشه..
ممنون

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام داداش رضا خوبی؟
آره کامپوننت هست. والا اصلا صداش یادم نبود!!:d وقتی بستمش و داشتم فیشها رو جا میزدم فهمیدم که گند زدم! دیگه حوصله باز کردن رو نداشتم ایشالا سر فرصت درستش میکنم
به همین منظور هنگام بازی{مخصوصاGTA2} با کامپیوتر آهنگ میزارم!
این doa که انصافا گرافیکش وحشتناکه. این دریم آرنا رو چطور باید بهش وصل شد؟ مودمش که سوکت تلفن میخوره.
البته فک نکنم الان دیگه سرویسش فعال باشه..
ممنون

سلام از ماست محمد جان
گند چیه پسر تمیز جا خورده از توی عکس معلومه ایول داری داداش
مودمش 56K دایل آپه! دریم ارنا میگم که منم نتونستم واردش بشم میگفتن پولیه! باید کلا منسوخ شده باشه.
اما با web browser و dream key (اگه اشتباه نکنم مال اینترنت بود) توی نت میشد چرخ زد.
منم یه زمانی عاشق کاستوم کردن و این جور هک و مود ها بودم اما فقط زمانیکه از کنسول مورد نظر دوتا داشته باشم!

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
http://www.ebay.co.uk/itm/PLAYSTATI...onsoles_VideoGameConsoles&hash=item337d70d3ea
---------- نوشته در 09:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:54 PM ارسال شده بود ----------

http://www.ebay.co.uk/itm/Sony-Play...onsoles_VideoGameConsoles&hash=item2ec2d03c7c

---------- نوشته در 10:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:55 PM ارسال شده بود ----------

PlayStation Vita with 3 Vita games and 4 PlayStation Classics, with 4GB m/c 0711719220312 | eBay

---------- نوشته در 10:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 PM ارسال شده بود ----------
ps3 spares or repair | eBay

---------- نوشته در 10:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 PM ارسال شده بود ----------

Sony PlayStation 3 Slimline 320 GB Scarlet Red Console (PAL - CECH-3003B) + Game 711719181989 | eBay

آخرین ویرایش:

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بدون شرح :)

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

امید جون پلی 3 که لینکش گذاشتی ریفره؟ اگه آره که خیلی گرونه!!

محمد کلا اصل و بدل و باندل هست میزارم مقایسه بشه. و شنمو رو تا کجا رفتی؟;)

---------- نوشته در 10:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

ارزون وگرون داره .هم گرون هست هم ارزون به خاطر همینه هرکی بخواد جنس بفروشه میگه برو ای بی رو ببین چون بخواد گرون بده فوری یه لینکی میزاره که یه دستگاه رو صد برابر قیمت توش پیدا میشه .هم به یک صدم اش هم ارزونتر باز میتونید پیدا کنید. ولی در مجموع سرچ کنی عمده قیمت های یه سری از وسایل مشخصه قیمت اصل اون حالا با چند دلار بالا پایین اکثرا توی یه مایه قیمت هستن.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
بدون شرح :)

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

محمد کلا اصل و بدل و باندل هست میزارم مقایسه بشه. و شنمو رو تا کجا رفتی؟;)

اوکی گرفتم
والا حقیقتش اصلا وقت نکردم شنمو بازی کنم مموری هم براش خریدم فقط یه بار باهاش دینو کریسیس 1 رو تموم کردم الان هم هر روز فقط ربع ساعت GTA2 باهاش بازی میکنم:):x
بازی کردن باهاش خیلی باحاله! از 360 و wii و pc و جدیدا ps3 خیلی خیلی بیشتر میچسبه!!{ اما فقط روزی ربع ساعت!}
واقعا ازت ممنونم:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر