قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Soulsick

کاربر سایت
Mar 6, 2022
199
این چه سایتیه که میگین منم در جریان بذارید. من اینترنتی خریدم سری اس رسید دستم تخفیفم خورده بود همه چی اوکی کاملا اکبند بود داره کار میکنه الان یک هفته س.

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
از فروشگاه پی اس پرو دسته 20 سالگی ایکس باکس و باتری اورجینال اش رو خریدم.

جعبه دسته داغون شده بود زنگ زدم هزار و یک بهونه آوردن که تو بار اینطوری شده منم گفتم هر جا میخواد شده باشه؛ با اسم تخفیف جنسایی که جعبشون شده رو رد میکنن حواستون باشه حتما تخفیف دیدین زنگ بزنین چک کنین.
وکیوم باتری هم باز شده بود و اونم بهم گفتن که آره باید باز کنیم چک کنیم که جنس موردی نداشته باشه گفتن کنسول خریدیم و بازش کردیم دیدیم خود کنسول نیست آجر گذاشتن جاش.
تهران بودم حتما میبردم مینداختم جلوشون منتها حال و حوصلشو نداشتم.
از این جا خرید نکنید.

(خود اجناس موردی نداشتن و باتری هم کارکرد عالی داره و سلفون داخل سر جاش بود ولی باز خیلی میخوره تو ذوق آدم)

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479

جعبه دسته داغون شده بود زنگ زدم هزار و یک بهونه آوردن که تو بار اینطوری شده منم گفتم هر جا میخواد شده باشه؛ با اسم تخفیف جنسایی که جعبشون شده رو رد میکنن حواستون باشه حتما تخفیف دیدین زنگ بزنین چک کنین.
وکیوم باتری هم باز شده بود و اونم بهم گفتن که آره باید باز کنیم چک کنیم که جنس موردی نداشته باشه گفتن کنسول خریدیم و بازش کردیم دیدیم خود کنسول نیست آجر گذاشتن جاش.
از این جا خرید نکنید.

(خود اجناس موردی نداشتن و باتری هم کارکرد عالی داره و سلفون داخل سر جاش بود ولی باز خیلی میخوره تو ذوق آدم)
از کدوم شعبه گفتی برات بفرستن؟

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64

از این جا خرید نکنید.

شما فکر میکنی تهران باشی بهت جنس نو میدن ؟ من تهران هستم و چند ماه پیش برای خرید سریز ایکس که رفتم پشت شهرداری پاساژ لباف که اتفاقا همین فروشگاه پی اس پرو هم اونجاس بالاخره بعد کلی قیمت گرفتن یک مغازه را برای خرید انتخاب کردم و بعد طرف شروع کرد به باز کردن جعبه جلوم که وقتی جعبه باز شد فهمیدم دستگاه کار کرده هست اینقدر تابلو بود که حتی مدل بسته بندی سریز ایکسم نداشت که بعدش که به چسب روی جعبه نگاه کردم متوجه شدم دو چسب هست یعنی قبلا باز شده و یه لایه چسب زدن روی چسب قبلی خلاصه دعوام شد با سرو صدا از مغازه اومدم بیرون و رفتم یه مغازه دیگه و داستان را براش تعریف کردم گفتم ببین یه دستگاه آک تک چسب ترو تمیز برام میاری وگرنه اگر باز کنی بفهمم دست دوم هست نمیخرم .تا این گفتم بهم گفت دستگاهی که میخوام ۲۰۰ هزار تومان گرانتر هست بعدش با اینکه تو مغازش ۴ ایکس باکس داشت زنگ زد به جایی گفت یه دستگاه تک چسب بردار بیار .خلاصه طرف دستگاه آورد باز کرد اصلا بوی نو دستگاه با آدم حرف میزد .اینها گفتم که بهتون بگم تو خرید حضوریش میخوان به آدم بندازن . بعد شما چطوری اینجور چیزها اینترنتی میخرید؟ شما الان اگر تهران هم بودی و دسته براش میبردی فکر میکنی پس میگرفت ازت؟بهت میگفت دسته باز کردی دسته دومه😁 .من بعد خرید دستگاه کل اونجا برای خرید یه دسته و باطری گشتم به جرات میگم حتی ۱ دونه مغازه هم پیدا نکردم که دسته و باطری جعبه سالم و باز نشده داشته باشن آخرشم از یه مغازه همون جعبه باز شده خریدم که شکر خدا فعلا داره کار میکنه.
خرید فقط حضوری انجام بدین

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل

از این جا خرید نکنید.

تو اینجور موارد روی آیکون ای نماد کلیک کنید ثبت شکایت بزنید. یا رسیدگی میکنن یا امتیاز منفی میمونه براشون بعدا همه میبینن

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
شما فکر میکنی تهران باشی بهت جنس نو میدن ؟ من تهران هستم و چند ماه پیش برای خرید سریز ایکس که رفتم پشت شهرداری پاساژ لباف که اتفاقا همین فروشگاه پی اس پرو هم اونجاس بالاخره بعد کلی قیمت گرفتن یک مغازه را برای خرید انتخاب کردم و بعد طرف شروع کرد به باز کردن جعبه جلوم که وقتی جعبه باز شد فهمیدم دستگاه کار کرده هست اینقدر تابلو بود که حتی مدل بسته بندی سریز ایکسم نداشت که بعدش که به چسب روی جعبه نگاه کردم متوجه شدم دو چسب هست یعنی قبلا باز شده و یه لایه چسب زدن روی چسب قبلی خلاصه دعوام شد با سرو صدا از مغازه اومدم بیرون و رفتم یه مغازه دیگه و داستان را براش تعریف کردم گفتم ببین یه دستگاه آک تک چسب ترو تمیز برام میاری وگرنه اگر باز کنی بفهمم دست دوم هست نمیخرم .تا این گفتم بهم گفت دستگاهی که میخوام ۲۰۰ هزار تومان گرانتر هست بعدش با اینکه تو مغازش ۴ ایکس باکس داشت زنگ زد به جایی گفت یه دستگاه تک چسب بردار بیار .خلاصه طرف دستگاه آورد باز کرد اصلا بوی نو دستگاه با آدم حرف میزد .اینها گفتم که بهتون بگم تو خرید حضوریش میخوان به آدم بندازن . بعد شما چطوری اینجور چیزها اینترنتی میخرید؟ شما الان اگر تهران هم بودی و دسته براش میبردی فکر میکنی پس میگرفت ازت؟بهت میگفت دسته باز کردی دسته دومه😁 .من بعد خرید دستگاه کل اونجا برای خرید یه دسته و باطری گشتم به جرات میگم حتی ۱ دونه مغازه هم پیدا نکردم که دسته و باطری جعبه سالم و باز نشده داشته باشن آخرشم از یه مغازه همون جعبه باز شده خریدم که شکر خدا فعلا داره کار میکنه.
تک چسب چطوریه چه شکلیه؟

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
دوستان من کنسولی که از همین pspro گرفتم امروز متوجه شدم که خود کنسول fortnite and rocket league bundle هست ولی کارتن کنسول ساده هست :)) .چی کار کنم به نظرتون؟ البته ظاهر کنسول و دسته و کابل و... نو به نظر میاد و مشکلی هم تو این چند روزه که باهاش بازی کردم پیش نیومده. تولیدش هم برای اکتبر 2021 هست.
---------------------
بعد دیدن یدونه آنباکسینگ متوجه شدم که باندل فقط یک کاور روی کارتن ساده هست که خب اون کاور رو برداشته بودن ولی دوتا کد fortnite و rocket league و رو اکانتم ردیم کردم :D

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
دسته کاملا پلمپ بود منتها جعبه ضرب خوردگی داشت.
باتری نه مشخص بود با چاقو باز کردن اون پلمپ رو.
خود کنسولم رو از دیجیکالا گرفتم که هم بیمه داشت هم گارانتی و مشخص بود باز شده اما نو بودن دستگاه کاملا مشخص بود همونطور که گفتی بدون کوچکترین اثر ضربی روی جعبه حتی.
فقط اون کارت گارانتی رو گذاشته بودن داخلش.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
دوستان من کنسولی که از همین pspro گرفتم امروز متوجه شدم که خود کنسول fortnite and rocket league bundle هست ولی کارتن کنسول ساده هست :)) .چی کار کنم به نظرتون؟ البته ظاهر کنسول و دسته و کابل و... نو به نظر میاد و مشکلی هم تو این چند روزه که باهاش بازی کردم پیش نیومده. تولیدش هم برای اکتبر 2021 هست.
---------------------
بعد دیدن یدونه آنباکسینگ متوجه شدم که باندل فقط یک کاور روی کارتن ساده هست که خب اون کاور رو برداشته بودن ولی دوتا کد fortnite و rocket league و رو اکانتم ردیم کردم :D
سریال نامبری که رو باکس هست با سریال نامبر روی خود کنسول یکی هست؟!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
پس بدید !!!! متاسفانه چند بار گفتم موقع خرید دقت کنید تخفیف داده بودن!!!کارشون کاملا مشکل دار هست و دارن هرچی دارن رو با هر عنوانی میفروشن

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
برای خرید اول چند نمونه
تک چسب چطوریه چه شکلیه
جعبه توسط برچسب چسب کارخانه بسته شده .منظور از تک چسب اینکه که جعبه را قبلا باز نکرده باشن و بعد دوباره روی چسب قبلی برچسب زده باشن .
تمام این چرندیاتی هم که میگن فلان و بلان هست و ما باید حتما در جعبه ها را باز کنیم و چک کنیم که تو جعبه آجر نباشه چرندیات هست .دستگاه باید جعبه سالم و برچسب ترو و تمیز باشه .من خودم دستگاه این شکلی خریدم ولی ۲۰۰ هزار تومان گرانتر از ایکس باکس هایی که تو مغازه خود فروشنده بود .اصلا زنگ یکی براش آورد

• Like
Reactions: mohsenjyubi201

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
آره یکیه. چندتا آنباکس دیدم که متوجه شدم باندل بصورت فقط یک کاور روی باکس اصلی میاد که اون رو برداشته بودن. بقیه موارد اوکی هست.
البته کد های باندل هم ردیم نشده بود که وقتی تو راه اندازی اولیه اکانت و وارد کردم, رو اکانت خودم ردیم شد که این یعنی اکانتی رو دستگاه ساین نشده بوده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BucketHead

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر