قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,517
نام
مهدی
این سایت که نزدیک ۷۰۰ تومن پول اجباری بابت هزینه ضمانت داره میگیره و الکی زده ۱۶۶۰۰ خوب اینجوری که از پشت شهرداری بیشتر داره میگه
شما با این سایت کار میکنید ؟؟ خواهشن تو آپ هایی که میکنید ذکر کنید که قیمت واقعی کنسول ۱۶۶۰۰ نیست و ۷۰۰ تومن اضافه باید به اجبار پرداخت بشه

Screenshot_2022-03-15-12-31-52-653_com.android.chrome.jpg

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
این سایت که نزدیک ۷۰۰ تومن پول اجباری بابت هزینه ضمانت داره میگیره و الکی زده ۱۶۶۰۰ خوب اینجوری که از پشت شهرداری بیشتر داره میگه
شما با این سایت کار میکنید ؟؟ خواهشن تو آپ هایی که میکنید ذکر کنید که قیمت واقعی کنسول ۱۶۶۰۰ نیست و ۷۰۰ تومن اضافه باید به اجبار پرداخت بشه

View attachment 248740
خرید حضوری انجام بدید

• Like
Reactions: live is life

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
دوستان دقت کنید حضوری خرید کنید
انگار بعضی سایتهای معروف کارای زشتی دارن میکنن!
کنسول سریز x خریداری شد (برای خودم نه) تخفیف ویژه
رسیده کارتونش داغون کنسولم اپدیت شده توشم اکانت هست پیگیر هستیم پسش بدیم
مملکت نیست که
فقط دقت کنید

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
560
دوستان دقت کنید حضوری خرید کنید
انگار بعضی سایتهای معروف کارای زشتی دارن میکنن!
کنسول سریز x خریداری شد (برای خودم نه) تخفیف ویژه
رسیده کارتونش داغون کنسولم اپدیت شده توشم اکانت هست پیگیر هستیم پسش بدیم
مملکت نیست که
فقط دقت کنید
دوست عزیز حتما نتیجه ش رو در میون بزار و اسم فروشگاه هم شد بزار بعید میدونم خلاف قوانین باشه اگر پس نگیرن

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
دوست عزیز حتما نتیجه ش رو در میون بزار و اسم فروشگاه هم شد بزار بعید میدونم خلاف قوانین باشه اگر پس نگیرن
خلاف قانون نیست قبول نکردن فردا میرن مغازشون
گفتن کنسول قبل ارسال تست شده!
اما چیزی که رسیده کنسول توش اکانت داره بازی نصب شده! اپدیت شده
باطری دسته ها نبود، بالا کسنول گردو خاک
گفتن از خارج قاچاق اوردن اینطوری شده!
اقا نخرید حضوری بگیرید
کارتون دربه داغون انگار دادن حسن بقال گذاشته زیر دوش اب
فروشگاه معروف که تخفیف زده بود

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
302
اقا نخرید حضوری بگیرید
سلام داداش اسم فروشگاه رو بفرست بیزحمت.
به هیچ وجه هم کوتاه نیا.
این حرفا که تست شده و اینا همش چرته.
حتما پس بده.
طبق قانون تا ۷ روز باید پس بگیرن خرید های اینترنتی رو.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
منم چند ماه پیش یه دسته ایکس باکس سری ایکس خریدم از همین سایت معروف تخفیف گذاشته بود بعد وقتی رسید دسته انگار تو کار خونه سیمان افتاده بود کلا خاکی بود لای تمام سوراخهاش و بدنه و کل دسته خاک نشسته بود کارتونش هم داغون بود بعد گفتم هیچ ارزونی بی علت نیست 200 تومان تخفیف گذاشته بود اون موقع 1600 بود گذاشته بود 1400 منم پیگیری نکردم و دسته رو با پارچه الکلی تمیز کردم و.لی چون ناراحت بودم و دسته به دلم ننشسته بود بعد یه ماه فروختم یکی دیگه از دیجی کالا گرفتم اخه مگه میشه دسته اکبند داخل کاتون اینهمه خاکی باشه واقع حالم گرفته بود از این نامردی با اینکه خیلی تمیزش کردم ولی لای اون درزها و داخل دکمه ها همه خاک بود

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
302
منم چند ماه پیش یه دسته ایکس باکس سری ایکس خریدم از همین سایت معروف تخفیف گذاشته بود بعد وقتی رسید دسته انگار تو کار خونه سیمان افتاده بود کلا خاکی بود لای تمام سوراخهاش و بدنه و کل دسته خاک نشسته بود کارتونش هم داغون بود بعد گفتم هیچ ارزونی بی علت نیست 200 تومان تخفیف گذاشته بود اون موقع 1600 بود گذاشته بود 1400 منم پیگیری نکردم و دسته رو با پارچه الکلی تمیز کردم و.لی چون ناراحت بودم و دسته به دلم ننشسته بود بعد یه ماه فروختم یکی دیگه از دیجی کالا گرفتم اخه مگه میشه دسته اکبند داخل کاتون اینهمه خاکی باشه واقع حالم گرفته بود از این نامردی با اینکه خیلی تمیزش کردم ولی لای اون درزها و داخل دکمه ها همه خاک بود
داداش میشه اسم این فروشگاه رو برام بفرستی.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
اقا نخرید حضوری بگیرید
دوست گرامی اسم فروشگاه رو ذکر کنید لطفا تا خریداران دیگر هم دچار اشتباه و ضرر نشن
وقتی رفیق شما میبینه باکس داغون هست نباید بازش میکرد چون لوازم برقی هست ریسک داره
الان گوشی رو وقتی پست میاره قانون باکس درب و داغون باشه نباید تحویل بگیرین
که بعدا دچار مشکل میشین
تو ایران به جز دیجی کالا بقیه فروشگاه ها با دلیل پولو پس میدن اون وقتی باکس باز نشده باشه در صورت باز شدن باید دلیل بیارین که قبول کنن که نمیکنن مگر اینکه روشن نشه یاکاملا خراب باشه
شما سعی کنید متقاعد کنید تحویل منید در غیر اینصورت از طریق صنف اصناف لوازم برقی الکترونیکی شکایت کنید که زودتر به نتیجه میریسن و اونا هم ملزون به بازگشت پول میشوند

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
دوست گرامی اسم فروشگاه رو ذکر کنید لطفا تا خریداران دیگر هم دچار اشتباه و ضرر نشن
وقتی رفیق شما میبینه باکس داغون هست نباید بازش میکرد چون لوازم برقی هست ریسک داره
الان گوشی رو وقتی پست میاره قانون باکس درب و داغون باشه نباید تحویل بگیرین
که بعدا دچار مشکل میشین
تو ایران به جز دیجی کالا بقیه فروشگاه ها با دلیل پولو پس میدن اون وقتی باکس باز نشده باشه در صورت باز شدن باید دلیل بیارین که قبول کنن که نمیکنن مگر اینکه روشن نشه یاکاملا خراب باشه
شما سعی کنید متقاعد کنید تحویل منید در غیر اینصورت از طریق صنف اصناف لوازم برقی الکترونیکی شکایت کنید که زودتر به نتیجه میریسن و اونا هم ملزون به بازگشت پول میشوند
همه این موارد رو خودم مطلع هستم
خودم وکیل هستم
مشکلی با این موارد نیست مشکل عدم صداقت شخص هست
در ظمن جعبه بدون پلم ارسال شده حتی پلم روش نبوده! انگار اتوکشیدن برش داشتن
اینام ذوق کردن فوری بازش کردن
فروشگاه گفته این کنسول دسته ۲ حساب میشه و دارن ضرر میکنن و نمیتونن جنس دسته ۲ به شخص دیگه بفروشن
بقیش رو دیگه در جریان نیستم

• Like
Reactions: Troy200489

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
سلام داداش اسم فروشگاه رو بفرست بیزحمت.
به هیچ وجه هم کوتاه نیا.
این حرفا که تست شده و اینا همش چرته.
حتما پس بده.
طبق قانون تا ۷ روز باید پس بگیرن خرید های اینترنتی رو.
پس نگرفتن تا الان سپردم بقیه ادامش بدن
اسم سایتش معلومه الانم کنسول تخفیف زده

• Like
Reactions: mohsenjyubi201

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
560
پس نگرفتن تا الان سپردم بقیه ادامش بدن
اسم سایتش معلومه الانم کنسول تخفیف زده
تخفیف زده ها زیادن ولی با توجه به چیزی که میگید ذهنم میره سمت سایت ستاره که هزینه گارانتیش هم به زور تحمیل میکنه

• Like
Reactions: all4u

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
همه این موارد رو خودم مطلع هستم
خودم وکیل هستم
مشکلی با این موارد نیست مشکل عدم صداقت شخص هست
در ظمن جعبه بدون پلم ارسال شده حتی پلم روش نبوده! انگار اتوکشیدن برش داشتن
اینام ذوق کردن فوری بازش کردن
فروشگاه گفته این کنسول دسته ۲ حساب میشه و دارن ضرر میکنن و نمیتونن جنس دسته ۲ به شخص دیگه بفروشن
بقیش رو دیگه در جریان نیستم
اسمشو که در تاپیک نذاشتید محبت کنید پیام کنید کدوم فروشگاه هست

• Like
Reactions: 3DO and all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر