قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
شما میتونی کیف پول باز کنی تاپیک داره و من خودم به اون روش بدون واسط خرید میزننم
یه روش هست اونم این که یه هارد بخری 2 ترا بدی بیرون بازی های نسل 8 رو بریزن توش بعد کنسولو واست آفلاین کنه تا وقتی که بخوای میتونی بازی کنی هزینه نصب بازی هم میشه 1 تومن هاردتو کامل پر میکنن
ولی دیگه نمیتونی آنلاین بازی کنی کلان و بازی جدید بزنی فقط همون بازی ها میشه
اونم در شرایط حال میشه چون فردا اینترنت محدود شد این کارم شدنی نیست دیگه...
سلام. اگه میشه بیشتر توضیح بدی چطوری بدون واسطه اشتراک میگیری ممنونت میشم🙏

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
View attachment 246682

قیمت سری اس در سایت امازون تخفیف خورده و شده 250 دلار، امیدوارم روی قیمت های اینجا هم تاثیر بزاره.
این تخفیف‌ها معمولا خیلی محدود هستن. چند هفته پیش هم یه فروشنده‌ای روی Ebay کنسول باندل فورتنایت رو گذاشته بود ۲۷۰ دلار.
مثل این که حدود ۱۰۰۰ تایی هم بوده.

• Like
Reactions: VITAMIN2X

iar4sh

کاربر سایت
Apr 27, 2018
32
تا دیشب قیمت Series S شده بود 8/850 توپخونه ، امروز رسید به 9/400 یعنی تو یک روز 900 هزار تومان گرون شد !!! x-(
شانسی که آوردم دوستم چند روزه بندرعباس بود دیروز واسش پول زدم که برام بخره 8/550 واسم افتاد ، حدود 300 ارزون تر از تهران بود
ولی خیلی عجیبه امروز اینقدر یک دفعه گرون شد

• Like
Reactions: prop and ramin1987

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
تا وقتی که مذاکرات انجام نشه و دلار زیر کانال 25 نیاد قیمت ها همینی که هست چیزی ارزان نمیشه ولی تو این قیمت ثابت میمونه بعدشم دلال ها از 300 دلار نمیخرن ارزانتر میخرن به صورت عمده شاید همین 250... تو ایرانم هیچی به قیمت دلاریش نیست بالاتر از قیمتشه چون تا دلت بخواد دلال هست ولی اینم بگم تنها و فقط کنسولی که به قیمت دلاریش نزدیکه همین سری اس هست دلار بالا میره قیمت و میکشن روش پایین میاد قیمت نمیاد پایین مگر شرایط خاصی باشه شوکی وارد بشه
View attachment 246682

قیمت سری اس در سایت امازون تخفیف خورده و شده 250 دلار، امیدوارم روی قیمت های اینجا هم تاثیر بزاره.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
تا دیشب قیمت Series S شده بود 8/850 توپخونه ، امروز رسید به 9/400 یعنی تو یک روز 900 هزار تومان گرون شد !!! x-(
شانسی که آوردم دوستم چند روزه بندرعباس بود دیروز واسش پول زدم که برام بخره 8/550 واسم افتاد ، حدود 300 ارزون تر از تهران بود
ولی خیلی عجیبه امروز اینقدر یک دفعه گرون شد
قیمت تروب رو مد نظر بگیرین سایت اای معروف گرانتر میفروشن کنارشم جهازیه میذارن باید گیم پسم بخری از ما

iar4sh

کاربر سایت
Apr 27, 2018
32
قیمت تروب رو مد نظر بگیرین سایت اای معروف گرانتر میفروشن کنارشم جهازیه میذارن باید گیم پسم بخری از ما
اون که آره ولی از هر سایتی که نمیشه خرید زد به ریسکش نمیرزه ، ولی شانس آوردم خوب موقعی پول دستم رسید سریع خریدم ، دیروز هم یه چندتا بازی دیگه خریدم از همون سایت :D دستگاه برسه همه چی حاضره دیگه

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
مبارکت
اون که آره ولی از هر سایتی که نمیشه خرید زد به ریسکش نمیرزه ، ولی شانس آوردم خوب موقعی پول دستم رسید سریع خریدم ، دیروز هم یه چندتا بازی دیگه خریدم از همون سایت :D دستگاه برسه همه چی حاضره دیگه
مبارکت باشه
ارزش پولی که دادی چندین برابرشو داره یه کارت گرافیگ اشغال الان 8 تومن پولشه...
یه دسته هم بگیر اگه خونه 2 نفر هستین لذت ببر

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
قیمت سری اس چنده دوستان؟ بعد اگه بگیرم چقدر هزینه داره که گیم پس یه سال بگیرم باهاش ایندی بازی کنم؟ این مشکلات dns و اینا واقعا ساده قابل حل هست یا رو اعصاب میره؟ ببخشید همه رو اینجا پرسیدم

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
قیمت سری اس چنده دوستان؟ بعد اگه بگیرم چقدر هزینه داره که گیم پس یه سال بگیرم باهاش ایندی بازی کنم؟ این مشکلات dns و اینا واقعا ساده قابل حل هست یا رو اعصاب میره؟ ببخشید همه رو اینجا پرسیدم
قیمت دلاری 300 دلار هست
قیمتی که میفروشن بین 8.400تا 10 تومن هست
بعضی سایت ها گرون میفروشن مثل دیجی کالا
یک سال ظرفیت هوم 800 تومن هست ظرفیت سویج 600 خودتم بخری ارزانتر
Dns یک دقیقه طول میکشه ok کردنش یه بار انجام میدی و تمام
اینترنت گیمینگ شاتلم داشته یاشی اونم dns اصلا نمیخواد

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
قیمت دلاری 300 دلار هست
قیمتی که میفروشن بین 8.400تا 10 تومن هست
بعضی سایت ها گرون میفروشن مثل دیجی کالا
یک سال ظرفیت هوم 800 تومن هست ظرفیت سویج 600 خودتم بخری ارزانتر
Dns یک دقیقه طول میکشه ok کردنش یه بار انجام میدی و تمام
اینترنت گیمینگ شاتلم داشته یاشی اونم dns اصلا نمیخواد
من شاتل دارم سرویس گیم هم فعال داره بازم باید dns زد عزیز از چند نفر دیگه هم پرس و جو کردم همه گفتن باید dns زد بازم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر