قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
خب منم به این جمع پیوستم !
کنسول شنبه میرسه دستم و چون حال و حوصله ریسک نداشتم کمی گرون خریدم. (با گارانتی و بیمه).
مبارک ها باشه
هیلو اینفینیت و FH5 رو به نظر من اول بازی کن که یه دنیای دیگه هستن لامصبا

ItsComingHome

کاربر سایت
Jun 29, 2021
11
من اگه بخوام یه series x بخرم ارزانترین جا برای خرید اینترنتی کجاست؟ اگه میشه پیام خصوصی بدید

بعد باید دنبال سری یا سال ساخت خاصی باشم یا فرقی نمیکنه؟

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
680
سلام
سری ایکس 18.880 سایت معروف
ps5 21.990
چرا اختلاف قیمت سری ایکس با ps5 انقدر کم شده ؟ دلار هم که کاهشی بوده و کمبود تولید هم به اندازه ps5 نداشته . یه زمان که تازه اومده بود 17 میلیون بود و پلی پنج 30 تومن . یعنی ربط به خرید اکتیویژن داره ؟

• Like
Reactions: mahta.gamer

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
سلام
ps5 21.990
چرا اختلاف قیمت سری ایکس با ps5 انقدر کم شده ؟ دلار هم که کاهشی بوده و کمبود تولید هم به اندازه ps5 نداشته . یه زمان که تازه اومده بود 17 میلیون بود و پلی پنج 30 تومن . یعنی ربط به خرید اکتیویژن داره ؟

کمبود جهانی سری ایکس حتی شدیدتر از PS5 هست و به شدت هم مشکل تولید داره. اینجا قبلا چون فایو خواهان بیشتر داشت دلال بیشتر میکشید روش. الان هم رفته رفته هرچقدر خواهان سری ایکس بره بالاتر دلال میذاره روش.

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
سلام
ps5 21.990
با این وضعی که مایکرو داره میره جلو بعید نیست یکم بعد دلالای اینجا قیمتش رو از PS5 بالاتر ببرن! :D

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من انشالا 6 7 ماه دیگه یه سری اکس با یا مانیتور 32 اینچ 2k میخرم امیدوارم قیمتش تا اون موقع به 15 14 تومن تقلیل پیدا کنه
داداش شما یه ساله داره اینو میگی همینجا
ایشالا بخری

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
562
قیمت امروز سری اس به 8.850 رسید.(توپخونه)
درست همین 10 روز قبل من سری اس گرفتم به قیمت 9.700 . حالا من قبلش ساعت 5 بعد از ظهر وارد یکی از این سایت ها شدم قیمت داخل سایت 9.650 بود وقتی رسیدم فروشگاه فروشنده گفتند که 9.800 ، من گفتم که سایتتون زده 9.650 گفتند که نشون بده ببینم. تو این لحظه که من گوشیمو دراوردم تا به نت وصل بشم و بهشون نشون بدم قیمت رو تغییر دادن به 9.800 و گفتند که سایت اپدیت نیست :D حالا جالبه که قیمت دیروزشون 9.5 بود. تعداد زیادی از فروشنده‌های نامحترم به این قیمت 9.700 هم نمیدادن و میگفتن که شرط ما این هست که کنسول رو با بازی بفروشیم 10 تومن. منم گفتم اقا من وارزون میزنم و هیچ نیازی ندارم چون رایگان هست ولی قبول نمیکردند و میگفتن که نمیفروشند.
بقیه هم مهلت تست نمیدادن، چندتا هم با کارتن هایی که روشون یا لکه آب بوده یا پاره شده بود به همین قیمت 9.800 میدادند. وقتی هم ازشون تخفیف میخواستی میگفتن ما خودمون 9.700 خریدیم 100 تومن روش سود کشیدیم. حالا همین ها چطوری ظرف 10 روز رسیدن به 8.850 و از 100 هزار تومن سودشون یهو گذشتن؟:D
ادم های عجیب غریبی هستند خلاصه. امیدوارم قیمت از 8.850 هم پایین تر بیاد و همه بتونند به راحتی بخرند.

The poet

کاربر سایت
Aug 2, 2021
66
قیمت امروز سری اس به 8.850 رسید.(توپخونه)
درست همین 10 روز قبل من سری اس گرفتم به قیمت 9.700 . حالا من قبلش ساعت 5 بعد از ظهر وارد یکی از این سایت ها شدم قیمت داخل سایت 9.650 بود وقتی رسیدم فروشگاه فروشنده گفتند که 9.800 ، من گفتم که سایتتون زده 9.650 گفتند که نشون بده ببینم. تو این لحظه که من گوشیمو دراوردم تا به نت وصل بشم و بهشون نشون بدم قیمت رو تغییر دادن به 9.800 و گفتند که سایت اپدیت نیست :D حالا جالبه که قیمت دیروزشون 9.5 بود. تعداد زیادی از فروشنده‌های نامحترم به این قیمت 9.700 هم نمیدادن و میگفتن که شرط ما این هست که کنسول رو با بازی بفروشیم 10 تومن. منم گفتم اقا من وارزون میزنم و هیچ نیازی ندارم چون رایگان هست ولی قبول نمیکردند و میگفتن که نمیفروشند.
بقیه هم مهلت تست نمیدادن، چندتا هم با کارتن هایی که روشون یا لکه آب بوده یا پاره شده بود به همین قیمت 9.800 میدادند. وقتی هم ازشون تخفیف میخواستی میگفتن ما خودمون 9.700 خریدیم 100 تومن روش سود کشیدیم. حالا همین ها چطوری ظرف 10 روز رسیدن به 8.850 و از 100 هزار تومن سودشون یهو گذشتن؟:D
ادم های عجیب غریبی هستند خلاصه. امیدوارم قیمت از 8.850 هم پایین تر بیاد و همه بتونند به راحتی بخرند
واقعا وضعیت بدی هست... به من هم میگفتن خودمون باید گیم پس بزنیم باید ششصد تومن هم برای گارانتی بدی.. من میگم اقا نمیخوام کنسول بده برم شکست پا خودم... میگه نه نمیشه شکست پا من

• Like
Reactions: prop

The poet

کاربر سایت
Aug 2, 2021
66
اقا تابحال کسی از این سایتایی که پیش فروش میکنند کنسول رو خریده؟ به دستش رسیده با همون قیمت یا کشیدن روش به بهونه های متخلف؟ یه توضیحی بده یک نفر که خریده ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر