قیمت کامپیوترهای مخصوص گیم نت

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
سلام
میخواستم بدونم قیمت متوسط کامپیوتر های مخصوص گیم نت که بتونه بازی ها به روز را بیاره بالا چنده ؟
البته با توحه به بازی ها معمولی که در گیم نت انجام میشه

و به نظر شما قیمت کلی برای زدن یک گیم نت معمولی چنده ؟
ذرضمن شما LED رو پیشنهاد میکنید یا MONITOR !؟

همه اینها برای گیمنت

ممنون

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
صد در صد بازی های شرکت بلیزارد رو بریز که اگه تو hearthstone نصب کنی با دیابلو صد در صد تضمین می کنم توووپ کار می کنی من خودم این بازی ها رو برای پسر داییم ریختم از پراید رفت پژو پارس خرید تو 5 ماه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
متاسفانه من اصلا با بازی ها گیمنتی آشنا نیستم
حالا اگه فرض بر این باشه من بیشتر بخوام مانور بدم به بازی های گیمنتی و درکنارش بازی های قوی watch dogs
چون هم میخوام سیستم برای online باشه هم multiplayer
سیستمی که خیالم راحت باشه از هر نظر چند در میاد ؟

کلا علاوه بر سیستم گیمنتی چیز دیگری هم لازمه
من اصلا با شبکه تابه حال کار نکردم
علاوه بر سیستم ، هزینه های سخت افزارهای لازم برای شبکه کردن سیستم های گیم چجوریه ؟ و خودم میتونم اینکارو انجام بدم
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید در این مورد

در ضمن شما tv رو پیشنهاد میدید یا monitor

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
متاسفانه من اصلا با بازی ها گیمنتی آشنا نیستم
حالا اگه فرض بر این باشه من بیشتر بخوام مانور بدم به بازی های گیمنتی و درکنارش بازی های قوی watch dogs
چون هم میخوام سیستم برای online باشه هم multiplayer
سیستمی که خیالم راحت باشه از هر نظر چند در میاد ؟

کلا علاوه بر سیستم گیمنتی چیز دیگری هم لازمه
من اصلا با شبکه تابه حال کار نکردم
علاوه بر سیستم ، هزینه های سخت افزارهای لازم برای شبکه کردن سیستم های گیم چجوریه ؟ و خودم میتونم اینکارو انجام بدم
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید در این مورد

در ضمن شما tv رو پیشنهاد میدید یا monitor
UP
UP
UP

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
دوستانی که در مورد سیستمهای گیمینگ و کلا گیمنت چیزی میدونن ممنون میشم راهنمایی کنند منو
و همینطور مبحث شبکه
با تشکر

Darkrider

کاربر سایت
May 1, 2014
24
نام
علیرضا
وقتی حرف از خاص بودن و مانور دادن نسبت به بقیه میشه دیگه پای مانیتور نباید وسط بیاد
در ضمن باید پی سی ای که میبندی رو دسته بندی کنی اونی که میخوای برا یه بازی شاخ استفاده کنی باید با بقیه فرق کنه مثلا سیستم معمولی من خودم میبندم 1700 تمام و کمال(موس و اسپیکر و کیبورد LED و کیس) یه سیستم بروز بدرد بازی خور چه بازی آنلاین چه لوکال اما برا چیزی که جوابگوی بازی هایی مانند واتچ داگز باشه حداقل برا کیس باید 2 میلیون هزینه کنی
در ضمن بستگی به محیطی که میخوای توش گیم نت هم بزنی داره + شرایط
مثلا بخوایم بگیم 8 سیستم (دوتاش توپ باشه بقیش معمولی)میخوای بزاری تو مغازه + 1 سیستم مستر جمعا 9 تا کیس = آقا جمعا دوروبر 16 میلیون پات آب میخوره (هزینه شبکه هم حساب کردم)

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
ممنون پس به نظرتون اگه بخوام چنتا سیستم قوی واسه آنلاین و چنتا سیستم متوسط بازی های گیمنی ببیندم+سخت افزارهای شبکه چقد هزینه داره حدودا
ممنون میشم تفکیک شده قیمت بدید
با تشکر

termiinator

کاربر سایت
Aug 10, 2014
13
قیمت سیستم برای گیم حداقل یه چیز خیلی معمولی بخواهی بگیری از یک تومان شروع میشه برو بالا میانگینش که هر بازی بخواهی باهاش اجرا بشه 1.500 تا 1.800 در میاد

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اولین و بزرگترین سایت خدمات بازی های آنلاین در خاورمیانه، تمامی بازی های که نیاز به کردیت کارت دارند با کمترین قیمت و سریع ترین حد امکان از ما بخواهید همین حالا با کلیک بر روی متن زیر وارد سایت شوید و از محصولات دیدن کنید

Shop Gamer | قهرمانان آنلاین

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
ممنون
لطفا دوستان بیتشتری منو تو راه کمک کنم
من هرچه زودتر میخوام گیمنتو راه اندازی کنم
ولی موندم چه سیستمی بگیرم که خیالم راحت باشه
و آیا سیستم lan و online رو جدا کنم و سیستمای جدایی بگیرم ؟ یا همه رو مثل هم بگیرم
بودجه هم گفتم برای سیستم ۱۰ ت (۱ ت بالا تر پایینتر مهم نیست)

Zer-o

کاربر سایت
Jul 23, 2013
123
نام
RaMiN
ممنون
لطفا دوستان بیتشتری منو تو راه کمک کنم
من هرچه زودتر میخوام گیمنتو راه اندازی کنم
ولی موندم چه سیستمی بگیرم که خیالم راحت باشه
و آیا سیستم lan و online رو جدا کنم و سیستمای جدایی بگیرم ؟ یا همه رو مثل هم بگیرم
بودجه هم گفتم برای سیستم ۱۰ ت (۱ ت بالا تر پایینتر مهم نیست)

من خودم دارم برای یکی از گیم نت ها سیستم میبندم نزدیک به 26 میلیون در اومده کلا 16 تا سستم هست !!!

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
من خودم دارم برای یکی از گیم نت ها سیستم میبندم نزدیک به 26 میلیون در اومده کلا 16 تا سستم هست !!!
س
یعنی من ۸ تا سیستم درحال حاضر بخوام بگیرم ۱۳ ت در میاد
سیستمی که خوب باشه و با فریم دهی خوب برای بازی های روز؟ + مانیتور ؟
در ضمن به نظر شما سیستمارو به دو قسمت آنلاین و LAN تقسیم کنم؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر