قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
البته فقط بحث دلار نیست یک خبر اومد که اتحادیه تصویب کرده که لوازم خانگی همگی برای بعد انتخابات 30 درصد گرون میشن و دقیقا روز بعد این خبر قیمت کنسول هم شروع کرد بالا رفتن و الانم دیگه بدون توجه به قیمت دلار دارن هر روز کم کم قیمت رو میبرن بالا
یک سری اخبار و مسائل داخلی گاهی تاثیر گزاریشون روی قیمت کنسول از قیمت دلار و موجودی بازار و ... بیشتره
روی آینده هم واقعا نمیشه حساب کرد هیچی اینجا معلوم نیست
به نظرت احتمال داره تابستون زیر ۲۰ برسه؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
من که تا قیمت واقعی نشه نمیخرم
پولم رو از توی جوب اب پیدا نکردم کنسولم اکسیژن نیست نداشته باشی بمیری
قعلا با همین پلی 4 سر میکنم ببینم چی میشه گرچه مدتهاست مثل قدیما حس بازی نیست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
یک مسئله ای وجود داره که همه چیز بازی سیاسیه ... درست غلط با خودشون اما جوری که بوش میاد همه چیز مهیا شده برای انتخاب جناب رئیسی به عنوان رئیس جمهور و بعدش برداشتن تحریم ها و ... (امروز یه خبرهایی از وین اومد) اینجوری ایشون تبدیل به ناجی میشن و دولت فعلی که هیچکار نتونست بکنه میره کنار و همه جا گل و بلبل میشه (آره خیر سرشون)

بنابراین این افزایش دلار و نمیدونم مذاکرات شکست خورد ... همه برای همین دولت بعدی هستن که قراره معجزه کنه! ... با وجود تایید شدن GOW و هورایزن برای PS4 ، فعلا به همین کنسول میجسبم تا ببینم با شروع دولت سیزدهم چه تغییری میکنه.

پ.ن: ممکنه تمام حرفای من فقط یه توهم باشه و حتی گرونتر هم بشه بنابراین دیگه با خودتون خرید و ... اون زمان پست هام هست گفتم اردیبهشت بخرید خودمم تا 16 اومد خواستم بخرم که راه ها بسته شد نشد بیام و بعدش رفت بالا!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
به نظرت احتمال داره تابستون زیر ۲۰ برسه؟
آره احتمالش که قطعا هست من خودم روی همین قیمت 20 استاندارد رو خریدم اگر اون توافق اتفاق بیفته تا 20 یا حتی 19 هم برمیگرده ( بنظرم کمتر نخواهد شد چون مغازه دار باید سود خودش رو داشته باشه و نمیاد کنسول رو با ضرر بفروشه و افت دلار هم قطعا مقطعی هست و باز به همین قیمت فعلی بر خواهد گشت )
ولی به اون قیمت رسید میتونی بخری وگرنه باید خرید رو بندازی برای یک سال بعد با شرایط نامعلوم

• Like
Reactions: Destro

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
دیروز یک پست دادم که دست نگه دارید فعلا.... بعضی ها شکلک خنده گذاشتن..خوب دلار امروز حمایت روی 23700 رو شکست وتا 22800 پایین میاد.قیمتا یکم بهتر میشن.ولی با این فروشنده ها فکر نکنم تغییر زیادی ببینیم

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دیروز یک پست دادم که دست نگه دارید فعلا.... بعضی ها شکلک خنده گذاشتن..خوب دلار امروز حمایت روی 23700 رو شکست وتا 22800 پایین میاد.قیمتا یکم بهتر میشن.ولی با این فروشنده ها فکر نکنم تغییر زیادی ببینیم
درست می فرمایید قیمت دلار نزولی هست اما پی رو پایین اومدن قیمت دلار اون دو تا سایت مثلا معروف قیمت رو بالاتر بردن :Confused:
حالا پیدا کنید پرتقال فرش را !!!

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
کلا مدل حرف زدنت شبیه اینان که سیگنال میدن سهام چی بخرین ارز چی بخرین همه چیز را هم تا اتفاق میفته قبلش پیشبینی کردن اگرم یه جور دیگه شد میگن متاسفانه بازار قابل پیشبینی نیست:D

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
ps5-wallpaper2_635a.jpg

با سلام خدمت دوستان بازیسنتری

وقت بخیر

قبل از هر چیز احترام به نظرات دیگران احترام مستقیم به خودمان است.

اغلب مشاهده میشه برخی افراد با تمسخر کردن پست های دیگران سعی بر منحرف کردن موضوع اصلی این تاپیک هستند

و شاید اصلا این افراد دنبال خرید کنسول گیم و موضوع از این قبیل نباشن و فقط فضای ایجاد شده که هروز منتظر بمونند تا بعضی از دوستان که سعی دارند به دیگران در خرید کنسول و لوازم جانبی راهنمایی کنند باعث ناراحتی و رنجشان بشوند (ناظم لطفاً افراد مزاحم رو از تاپیک خارج کنید)

اما موضوع اصلی قیمت کنسول های گیم که تو این چند روزه با نوسانات مواجه شد و البته خریدار هم خیلی کم است و بیشتر منتظر افت قیمت و خرید در قیمت مناسب میباشند.

این هفته یا هفته آینده میتونه فرصتی دیگری برای خرید ایجاد بشه آن دسته از دوستانی که خرید نکردن منتظر باشند در فرصت مناسب و برابر با معیار خود خرید را انجام بدهند.

کاهش قیمت

تولید بیشتر

عدم هیجان ابتدا عرضه

باعث متعادل و مناسب شدن قیمت کنسول ها و لوازم جانبی خواهد شد

نگران بالاتر رفتن قیمت ها نباشد که بزودی استاندارد رو 17 الی 18 خواهید دید.

برای قیمت معقول و خرید معقول صبوری ...

موفق باشید.

رفیق شما همون شخصی هستید که می‌فرمودید بهترین وقت خرید اردیبهشت فلان و بیسار به نظرم اینجا تاپیک تحلیل و نصیحت نیست زمانی که ۱۸ بود می‌فرمودید صبر کنید ۱۵ بخرید الان می‌فرمایید صبر کنید ۱۸ بخرید در کل تو این بازار هیچی قابل پیشبینی نیست هرکس پول داره بخره اعصاب خودشو راحت کنه والسلام.
قیمت سایت معتبر ۲۴ .

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,590
نام
محمدرضا
ps5-wallpaper2_635a.jpg

با سلام خدمت دوستان بازیسنتری

وقت بخیر

قبل از هر چیز احترام به نظرات دیگران احترام مستقیم به خودمان است.

اغلب مشاهده میشه برخی افراد با تمسخر کردن پست های دیگران سعی بر منحرف کردن موضوع اصلی این تاپیک هستند

و شاید اصلا این افراد دنبال خرید کنسول گیم و موضوع از این قبیل نباشن و فقط فضای ایجاد شده که هروز منتظر بمونند تا بعضی از دوستان که سعی دارند به دیگران در خرید کنسول و لوازم جانبی راهنمایی کنند باعث ناراحتی و رنجشان بشوند (ناظم لطفاً افراد مزاحم رو از تاپیک خارج کنید)

اما موضوع اصلی قیمت کنسول های گیم که تو این چند روزه با نوسانات مواجه شد و البته خریدار هم خیلی کم است و بیشتر منتظر افت قیمت و خرید در قیمت مناسب میباشند.

این هفته یا هفته آینده میتونه فرصتی دیگری برای خرید ایجاد بشه آن دسته از دوستانی که خرید نکردن منتظر باشند در فرصت مناسب و برابر با معیار خود خرید را انجام بدهند.

کاهش قیمت

تولید بیشتر

عدم هیجان ابتدا عرضه

باعث متعادل و مناسب شدن قیمت کنسول ها و لوازم جانبی خواهد شد

نگران بالاتر رفتن قیمت ها نباشد که بزودی استاندارد رو 17 الی 18 خواهید دید.

برای قیمت معقول و خرید معقول صبوری ...

موفق باشید.

با سلام خدمت شما دوست گرامی
لطفا با یه رنگ دیگه بنویسید تا چشممون کور نشه!
با تشکر

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بنظرم اگر کنسول می خواید بخرید تا اوایل پاییز بخرید
نرخ دلار و تورمی که در کشور وجود دارند در ارتباط مستقیم هستن و متوسط تورم 25 تا 30 درصدی برای هر سال دیگه طبیعی شده
در نهایت کنسولی که سال قبل مثلا 15 باشه کاملا قابل پیش بینی هست که در سال جدید 20 تومن بشه
همین روند رو در چند سال اخیر برای قیمت ps4 و باقی کنسول ها و حتی لوازم خانگی در نظر بگیرید میبینید دقیقا یک همچین رشدی داشته ( حتی خیلی بیشتر ) و ps5 هم همین داستان رو خواهد داشت
درسته موجودی دبی بیشتر میشه و قیمت کاهش پیدا میکنه اما از اونور تورم رو دارید که در بهترین حالت سال دیگم باز کنسول بالای 20 خواهد بود ( به حرف های من هم اعتماد ندارید فقط روند قیمتی ps4 رو در چند سال اخیر خودتون حساب کنید و نتیجه گیری کنید )
از نظر من کسانی که بخوان یک سال دیگه کنسول رو تهیه کنن سود که نخواهند کرد ممکنه ضرر هم بکنن... کنسول 14 و 15 تومنی که در فکر بعضی ها بود واقعا اگر شرایط همین باشه ممکن نیست مگر یک اتفاق بزرگ رخ بده
بنظرم اگر قیمت ها روی 19 تا 20 برگرده میشه به خرید فکر کرد و بی جهت خودتون رو درگیر ریسک آینده چه خواهد شد نکنید بخصوص که اگر بازی های بزرگ عرضه بشه هم وضع بازار ایران بهم می ریزه هم بازار جهانی و باز کمبود کنسول شروع میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر