قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
دوستان در جریان باشید خیلی جالبه

خیابان سعدی مشهد قیمت استاندارد بهم گفتن 21 تومن :p الکی گفتم جای دیگه 19 بهم قیمت داد x_x فروشنده هم بهانه ریجن گرفت و گفت ریچن ما فرق داره :)~X(

گفت همون ریجن منم میدم 19 :))

یعنی دقیقا داشت همون کنسولی که میگفت استاندارد 21 تو کمتر از 5 دقیقه گفت 19<:-P:o)

انشاالله شاهد ریزش شدید قیمت ها باشیم و هستیم تا همه پلی 5 رو میز کنار مانیتور و تی وی خونشون داشته باشن

انشااله

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
اهواز دیسک خور 19 الا 20 پاساج نخل
دیجیتال 18 الا 19
مشهد 20 الا 22 دیسک
دیجیتال 19 الا 20
تا جایی که اطلاع دارم تهران گرون تر از بقیه ی شهر ها هست دیسک خور
رو تا 23 هم میدن

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یکی از پیج ها گنده گویی کرده که ما پایین ترین قیمت ایرانیم دیجیتال گذاشته 19 بعدم گفته سریع بخرید تابستون نشه وگرنه میره بالا :))
دیجیتال ۱۸۵۰۰ اکثر فروشگاه های معتبر دارن میفروشن . پیج این دوستمون توهم دارن احتمالا !

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
یکی از پیج ها گنده گویی کرده که ما پایین ترین قیمت ایرانیم دیجیتال گذاشته 19 بعدم گفته سریع بخرید تابستون نشه وگرنه میره بالا :))
تقاضا یهویی زیاد تهش عرضه کم به وجود میاره و با این بهونه تو ایران دوباره داستان میکنن

خیلی از این کنسول ها از فاکس گیم عراق میاد با ریال محبوب ما تهش میشه-11-13تومن. حالا چون دولت اجازه ورود قاچاق کنسول میده عملا کسی مجبور نیست جایی توضیح بده چرا فلان قیمت خریده و فلان قیمت میفروشه( هرچند قانونی هم بیاد بازار ایران چیزی به اسم شفافیت نداره)

البته این قاچاق بودن یک حسنی هم داره و مثل قطعات پی سی نیست وقتی رسمیت دار میشی گمرکی و هزار نوع داستان دیگه برای بالارفتن قیمت جلو راهته

کنسول هم اگه واردات ش رسمی میشد و گمرکی و... میخرد بهش اوضاع خیلی داغونتر از این حرفا میشد. البته همین قاچاق اومدن م نیاز به چند مورد شی تیل دادن هست که نهایتا رو قیمت کنسول تاثیر میذاره

من که از زمون آتاری تا الان همیشه از عراق یاد کردم و ممنونش بودم:D

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
یک فروشگاه در بانه قیمت زده
دیجیتال 15
استاندارد 16
xsx 14.5
از اونجایی که بانه نیستم به شدت ریسک میدونم ولی خب کسی اگه بره بانه میصرفه به این قیمت بخره
اصلا سمت بانه نرید این قیمتارو از قصد پایین میدن تا طرف طمع کنه بخره تو دیوار از این اگهی ها زیاده
دوست خودم یه اگهی دید ولی اعتماد نکرد حضوری رفت بانه اصلا این ادرس مال یه پوشاک فروشی بود تلفنم دیگه جواب نمیداد??
از مغازه دارا هم پرسیده بود قیمتش بالاتر از تهران بود

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
این حرکتی که تو بازار اینجا زیاد پیش میاد خیلی دیگه لوس شده . از ماشین تا لوازم خانگی و کنسول و .... یک ماکزیمم قیمتی درست میکنن با 40% افزایش قیمت و یهو 20% کاهش قیمت میدن و عملا 20% افزایش داریم

مثال : کنسول 17تومنی رو چندماهیی رو قیمت 23نگه میدارن و یکم بالا پایین میکنن و در همین مدت حتی تعداد محدودی هم که میفروشن سود خوبی کردن و یهو زیر 20 که میارن هایپ خوبی ایجاد میشه برای مشتری در حالی که بازهم کنسول به قیمت واقعی ش به شما نفروختن و در واقع با سود کمتری به شما کنسول دادن و سود خوبی بردن هم در رنج 23تومن هم رنج 19تومن

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
دوستان بنظرتون اول تابستون با افزایش تقاضا ممکنه دوباره قیمت افزایش پیدا کنه؟
به نظرم، به دلیل کرونا و حضوری نبودن مدارس و دانشگاه ها، میزان اختلاف تقاضای تابستون و بقیه فصل ها به نسبت گذشته، خیلی کمتره.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
قیمت سایت معروف
استاندارد : ۲۰.۴۹۰
دیجیتال : ۱۸.۹۹
این سایت معروف ۴۸ ساعت تخفیف ویژه زده بود این قیمت ولی دید اب قطعه و کسی نخریده دوباره قیمت رو نگه داشت رو همین ۲۰۵۰۰ :D

نسخه استاندارد پشت شهرداری ۱۹۵۰۰ قابل خرید هست . دیجیتال ۱۸ میلیون و فکر می کنم جای چونه زدن هم داشته باشه . هم موجودی دبی پر و پیمون شده هم قیمت ارز کاهشی هست .

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
از یکی از کانالای معروف بانه ای قیمت گرفتم گفتم حتما قیمت کمتری میده نسبت به تهران
استاندارد ریجن ژاپن 21.200
استاندارد ریجن اروپا 21.700
نمیدونم فاز اینا چیه !!! همشون سروته یه کرباسن.انقده منتظر میونم تا به قیمت واقعی بخرمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر