قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
داریم به عدد 21-20 نزدیک میشیم باز ، احتمالا خیلی ها بخرن مخصوصا که دمه عیده می خوان داشته باشن ، مثل سری پیش که شد 20 تومن بعدش توی چند روز شد 25-26 تومن باز قیمتا میره بالا بعدش ؟!! (فقط حدسه)

• Like
Reactions: dooste.man83

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
داریم به عدد 21-20 نزدیک میشیم باز ، احتمالا خیلی ها بخرن مخصوصا که دمه عیده می خوان داشته باشن ، مثل سری پیش که شد 20 تومن بعدش توی چند روز شد 25-26 تومن باز قیمتا میره بالا بعدش ؟!! (فقط حدسه)
واقعا بعید می‌دونم قیمت بره بالا..بعد از عید خریدرار ممکنه کم بشه و طبیعتا قیمت باید پایین‌تر بیاد.. من شخصا صبر می‌کنم.

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
تاریخش مشخصه؟
هنوز قیمت امارات به پول ما 19 تومن بفروش میره پس هنوز ریلیز نشده پس لرزه هاش قیمتو به اینجا رسونده
ما که تا اینجا صبر کردیم تا اردیبهشتم صبر میکنیم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
منم موافقم ولی این آخرین موج خریدارهای این مدلی هستش چون اونایی که پول براشون مهم نیست که به هر قیمتی خرید کردن و اون هایی هم که یکم محتاط تر بودن روی قیمت 20 خرید میزنن و اینجور خریدار ها دیگه کم کم توی بازار پیدا نمیشه و فقط کسانی مثل ماها میمونن که می خوان روی پایین ترین قیمت خرید کنن که فروشنده ها رو مجبور میکنه که قیمت ها رو بیارن حدود 18 و کمتر ( حداقل قیمت کنسول رقیب بشه )
قیمت زیر 18 قیمتی هست که احتمالا تا 2 یا 3 ماه آینده ببینیم

پ.ن : قیمت های توپخونه و پشت شهرداری کم کم داره اختلافش با سایت های فروش اینترنتی زیاد میشه اگر می خوایید کنسول تهیه کنید حتما حضوری برید
ps5 استاندارد = سایت های معتبر 22700

آخرین ویرایش:

miladdj88

کاربر سایت
Nov 1, 2011
30
نام
MilaD
خودت عقلت چی میگه بنظرت معتبره؟ یه سبک سنگین کن بازارو ببین اختلاف ۵ تومنی مشکوکه یا نه؟
منم برا تعجب انگیز بود!
من ازش خرید نکردم جون فروشگاه هم داره حضوری کسایی ک اهل اونجا هستن میتونن صحت و سقمـشو تایید کنن

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
منم برا تعجب انگیز بود!
من ازش خرید نکردم جون فروشگاه هم داره حضوری کسایی ک اهل اونجا هستن میتونن صحت و سقمـشو تایید کنن
الان فقط بهترین روش خرید حضوریه بری جنسو ببینی صحت و سلامتیشو مطمئن بشی کارتشو بکشی
یا از طریق مجازی از فروشگاه های خیلی خیلی مطمئن خرید کنی حداقل یه تومن گرون بخر ولی جای مطمئن که گارانتی عودت هم داشته باشه بالاخره اینهمه پول میدی

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
شیراز همین امشب مغازه حضوری سمت پارامونت:

نسخه دیسک 21.500
دسته 1.850
شیراز سایت دیوار:
نسخه دیسک 19.500 (آدرسش فکر نکنم مغازه بوده باشه).

به گفته‌ی خود مغازه دار قیمت‌ها توی دبی پایین اومده و میگفت شاید همون یه دونه کنسول توی مغازه رو شاید مجبور بشه با ضرر بفروشه. ( نقل قول خودش بود من نگفتم :D)

آخرین ویرایش:

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
قیمت عمان هم مناسبه اگه کسی آشنا داره این باندل پایین ۲۰ تومن میده، شامل پلی دیجیتال، دسته اضافه، کنترل، پایه شارژ،کمرا، هدست، کیف مخصوص ۵ و دو تا روکش دسته

198855

این باندل هم ۲۳ تومنه که شامل:
پلی استاندارد، دسته اضافه، هدست، پلاس یک ساله، یه بازی پلی ۵، ۴ بازی پلی ۴، کیف مخصوص ۵
198856

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر