قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
تو ایران قیمت همه چی بستگی به خریدار داره بهترین راه مقابله با گرونی نخریدن کنسول گرونه.
شرایط امسال فرق داره دلال ها به سود دو برابری عادت کردن.
حتی اگه مشکل کمبود کنسول تو بازار حل بشه اگه تقاضا با این قیمت ها بالا باشه راحت با احتکار تو بازار کمبود ایجاد میکنن و هر روز قیمت هارو بالا میبرن.
روش گرون کردن تو مملکت همینه امسال که دیدیم این روش چقدر خوب جواب داد.

البته خوبی بازار کنسول اینه راحت میشه قاچاقی وارد کرد و بازار جذابی برا قاچاقچی و دلال اصلی هم نیست.
خدای نکرده دلال اصلی وارد بازار کنسول بشه مثل بقیه بازارها یه سود40درصدی جیب خودش میذاره و سود10درصدی هم برای دلال خرد و فروشنده.
نتیجه میشه قیمت دو برابری کنسول نسبت به بقیه دنیا تا اخر نسل.

به نظر منم اردیبهشت وقت خوبی برا خرید اگه وضع دلار خوب باشه و قرنطینه و...نباشه.
اردیبهشت ماه رمضان و همیشه ماه رمضان قیمت وسایل الکترونیکی از کل سال پایین تره.
من قبل این گرونی ها همیشه خریدهامو ماه رمضان انجام میدادم.

حرفتون کاملا درسته و حتی صرافی ها هم که تا قبل از این 100 تومن دلار زیر قیمت فروش می خریدن کردن 1000 تومن کلا همه ی دلال ها دیگه به سود زیاد عادت کردن و این خیلی بده و کاملا درسته تنها راحش نخریدن هست

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,596
امروز پشت شهرداری مدل استاندارد ۲۶ میلیون تومن پایینتر نبود دیجیتال هم نداشتن.
قیمتها رسما جک شده طنز تلخ. ~X(

تا ۲۹ میلیون تومن هم قیمت میدادن میگفتم چه خبره میگفتن تو اینترنت ( دیوار و اینا ) سی میلیون تومن هم گذاشتن. فکر کنم حق با دوستانمون تو این تاپیک هستش. یه عده با قصد و غرض تو نت قیمت بالا الکی میدن که دم مغازه بهونه گران فروشیشون باشه.!
جو خیلی بدی هستش.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
کجا گفتن این رو که این عدد فروشه و میزان تولید ۲برابره این عدده؟ همون پاراگراف جمله بعدیش میگه "We expect PS5's high demand to continue into next fiscal year and will do our best to meet that demand,"

وقتی دیمند رو نمیتونن supply کنن چطوری میخوان ۲برابرش تولید کنن دقیقا؟

احتمالا من زبانم ضعیفه... Sony is aiming to sell more than معنی این فک کنم فروش میشه نه تولید.
و اون جمله طرف هم درباره تقاضای زیاد هست که بتونن تو سال مالی بعد بازار اشباع کنن .
تقاضا زیاده چون همه جای دنیا دلال هست...قیمت ها هم همونطور که پشت های قبلیم گفتم اوایل تابستون میشکنه

• Like
Reactions: reza51

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
اگر اون سایتیه که مقرش کیشه مواظب باشید همون اوایل زمانی که سایتا 28 می فروختن این قیمت 18 داده بود و یکی از دوستان تو همین تاپیک خرید کرده و هنوز منتظره برسه دستش
وقتی قیمت 1 نفر از میانگین همه خیلی پایین تره شک کنید
قیمت کنسول هنوز در امارات تغییری نکرده و خبری از هم بار جدید نیست همچنان بالای 3200 درهم فروخته میشه
مواظب باشید

تازه کیش هم نیست...
کیش فامیل داریم طرف گفت الان من تو فلان پاساژ فلان مغازه نشستم اسمم هم فلانه همون لحظه هم فامیلمون رفت اونجا گفت همچین مغازه ای نیست و کسی هم همچین شخصی رو نمیشناسه جالب بود به طرف گفتم فامیلمون الان تو آدرس شماست اما کسی نیست زیر بار نمیرفت

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,910
توی اخبار نوشته بود سونی به فروشگاه های عرضه کننده قول داده تا در ماه مارس مشکل کمبود کنسول رو برطرف کنه پس آخرای فروردین یا حداکثر اردیبهشت ماه باید کمبود کنسول توی ایران نداشته باشیم
از بابت قیمت دلار هم که تا خرداد خیالمون راحته پس همون اردیبهشت بهترین وقت خرید میشه
امیدوارم بتونیم قیمت 15 رو ببینیم

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
توی اخبار خیلی از جاها نوشته بود سونی به فروشگاه های عرضه کننده قول داده تا در ماه مارس مشکل کمبود کنسول رو برطرف کنه پس آخرای فروردین یا حداکثر اردیبهشت ماه باید کمبود کنسول توی ایران نداشته باشیم
از بابت قیمت دلار هم که تا خرداد خیالمون راحته پس همون اردیبهشت بهترین وقت خرید میشه

سونی همچین قولی به هیچ کسی نداده.
موجودی جدید فقط به بازار آمریکا داره تزریق می شه. الان والمارت داره از 3 PM ET هر ۱۰ دقیقه کنسول موجود می کنه ولی معلوم نیست تا چند ساعت ادامه داشته باشه.

• Like
Reactions: Imaginative

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,910
حرفتون کاملا درسته و حتی صرافی ها هم که تا قبل از این 100 تومن دلار زیر قیمت فروش می خریدن کردن 1000 تومن کلا همه ی دلال ها دیگه به سود زیاد عادت کردن و این خیلی بده و کاملا درسته تنها راحش نخریدن هست
خوب چون ملت عادت کردن همه چی رو گرون بخرن . الان قیمت برسه به 18 یا 19 مجدد جمعیت زیادی هجوم میبرن به بازار و هرچی هست و نیست رو می خرن اصلا هم براشون مهم نیست قیمت واقعی کنسول 12 تومن بوده !!!
همین قیمت 21 هم که رسید توی همین بازی سنتر خیلی ها خرید زدن تازه اینجا اطلاع رسانی شد نخرید ببینید اون بیرون دیگه چه خبره !!!

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
خوب چون ملت عادت کردن همه چی رو گرون بخرن . الان قیمت برسه به 18 یا 19 مجدد جمعیت زیادی هجوم میبرن به بازار و هرچی هست و نیست رو می خرن اصلا هم براشون مهم نیست قیمت واقعی کنسول 12 تومن بوده !!!
همین قیمت 21 هم که رسید توی همین بازی سنتر خیلی ها خرید زدن تازه اینجا اطلاع رسانی شد نخرید ببینید اون بیرون دیگه چه خبره !!!
1 عده یا دستگاه نداشتن یا فروختن به امید 5 رسما داشتن کپک می زدن 1 عده هم پولشون از پارو بالا می ره رقم های 5 تا 10 ملیون برای درامد ماهی بالای 100 یا حتی 500 ملیونیشون تاثیر چندانی نداره حاضر نیستن به خودشون سختی بدن خارج از ایرانم هم شرایط همینه اما اونا چیزی دارن به اسم پیش خرید که کسایی که حاضر نیستن پول بیشتر بابت کنسول با هر وسیله ی دیگه ای بدن پیش خرید می کنن که متاسفانه ما از این نعمت و البته خیلی نعمت های دیگه(خرید انلاین از هر سایتی از هر جای دنیا) بی بهره هستیم.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
1 عده یا دستگاه نداشتن یا فروختن به امید 5 رسما داشتن کپک می زدن 1 عده هم پولشون از پارو بالا می ره رقم های 5 تا 10 ملیون برای درامد ماهی بالای 100 یا حتی 500 ملیونیشون تاثیر چندانی نداره حاضر نیستن به خودشون سختی بدن خارج از ایرانم هم شرایط همینه اما اونا چیزی دارن به اسم پیش خرید که کسایی که حاضر نیستن پول بیشتر بابت کنسول با هر وسیله ی دیگه ای بدن پیش خرید می کنن که متاسفانه ما از این نعمت و البته خیلی نعمت های دیگه(خرید انلاین از هر سایتی از هر جای دنیا) بی بهره هستیم.

والا در خارج از ایران هم همچین کنسولی برای پیش خرید نبود.
پیش خرید ها باز شد ۵ دقیقه نشده تموم شد. بعدم توی اکثر کشور ها کنسول موجود نشده دیگه. توی اونایی هم که موجود شده تعداد بسیار محدود بوده و سریع فروش رفته. فقط آمریکا هست که مدام داره توش کنسول تزریق می شه.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
والا در خارج از ایران هم همچین کنسولی برای پیش خرید نبود.
پیش خرید ها باز شد ۵ دقیقه نشده تموم شد. بعدم توی اکثر کشور ها کنسول موجود نشده دیگه. توی اونایی هم که موجود شده تعداد بسیار محدود بوده و سریع فروش رفته. فقط آمریکا هست که مدام داره توش کنسول تزریق می شه.

حرفتون رو قبول دارم اما بازم بگیر نگیر پیش خرید انجام می شه با تاریخ نامشخص البته برای کارت گرافیک ها همینه 1 سری سایت ها پیش خرید می کنن با تاریخ تحویل حدودی بین 1 تا 3 ماه دیگه نمایندگی ها هم که موظف هستن همون قیمت اصلی بدنش که خوش شانس و البته خیلی سریع باشی گوش بخوابی می تونی سریع خرید کنی این کنسول ها یا کارت گرافیک هایی هم ایران میاد از همین پیش خرید ها یا خرید های ثانیه ای هست

MbhT

کاربر سایت
Nov 27, 2020
32
توضیحات یکی از فروشندگان ps5 درمورد بار جدید ، کی میرسه ؟!

193984

پ.ن» به هیچ وجه دنبال خرید از طریق پیش فروش نباشید ، یک صفحه 170K اینستاگرامی که ظاهرا سایتش نماد اعتماد هم داشته، کلاهبردار از آب در اومد . این نکته رو گفتم که دوستان در نظر داشته باشن

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
توضیحات یکی از فروشندگان ps5 درمورد بار جدید ، کی میرسه ؟!

View attachment 193984

به هیچ عنوان لوازم الکترونیکی از ترکیه وارد نمی شه.
ایشون به طور قطع صرفا یک دلاله که جنس رو از وارد کننده می گیره می فروشه. با این وضع پست دادنش احتمالا دلال دست چندمم هست چون اگر مستقیم با وارد کننده کار کنی همچین حرفی نمی زنی.

MbhT

کاربر سایت
Nov 27, 2020
32
به هیچ عنوان لوازم الکترونیکی از ترکیه وارد نمی شه.
ایشون به طور قطع صرفا یک دلاله که جنس رو از وارد کننده می گیره می فروشه. با این وضع پست دادنش احتمالا دلال دست چندمم هست چون اگر مستقیم با وارد کننده کار کنی همچین حرفی نمی زنی.
به شخصه از این موضوع که دقیقا از کجا وارد میشه اطلاع ندارم و قطعا باید صبر کرد و دید که چه خواهد شد
برای خرید هم حتما باید حضوری خرید کرد

اما چون خودم چک میکنم سایت ها و پیج هارو سعی میکنم اونهایی که اخبار جدید میذارن با شما و دوستان دیگه به اشتراک بذارم تا همه مطلع باشیم

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
قیمت لوازم الکترونیکی ترکیه وحشتناکه،مالیات سنگینی هم‌میخوره.
من سال ۹۵ هوس‌کردم‌از‌استانبول گو پرو بگیرم انقدر از ایران‌گرونتر‌شده بود پشیمون شدم...
تمامأ از امارات با صورت قاچاق بدون‌گمرکی و ... معمولا با لنج وارد‌میشن(البته کسی‌که قاچاق رو رهبری‌میکنه از قدرتمندانه)
به زودی هم باز‌موجود‌میشه و قیمت نوسان‌دار:D
رسما اسیر‌شدیم
:D
امیدوارم قیمت ۱۷ تومنیو واسه استاندار ببینیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر