قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
پنج شنبه، ۱۱ دی ماه ۱۳۹۹

۲۷.۳۰۰

ریجن اروپا

نسخه استاندارد

دوستان اگر کسی اطلاعی از جدیدترین قیمت هدست رو داره، لطفا اطلاع رسانی کنه تو همین تایپک

هدست فروشگاه حضوری
5.350.000

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
قوانین تاپیک تغییر کردن .

تأکید میکنم که در صورت متهم کردن کسی به دلالی و فروشندگی و ذینفع بودن تو اظهاراتش برخورد سختی در انتظار متخلف یا متخلفین خواهد بود و بدونه توجه به تعداد و سابقه، دسترسی به تاپیک قطع خواهد شد .
پس لطفاً به این قوانین احترام بگذارید و همونجور که به خودتون حق میدین نظرتون رو بگین ، حق اظهار نظرات مخالف خودتون رو هم محفوظ بدونین .

تاپیک برای چند ساعت قفل میمونه تا همه این متن رو ببینن و قوانین رو هم مجدداً مطالعه کنن .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
قیمت ها یک هفتست ثابت هستن :
استاندارد 27500
دیجیتال 22500
هدست 3D پالس 5500
دسته 2100
....................
از دوشنبه هفته آینده یعنی 11 ژانویه پیش فروش کنسول توی هندوستان شروع میشه برای تاریخ تحویل 2 فوریه یعنی 14 بهمن. همچنین از همون 11 ژانویه که اولین خط تولید 2021 هست که شروع میشه طبق خبرها اولویت برای آسیا و خاورمیانه هست.
بساط این قیمت های کاذب نهایتش تا هفته اول اسفند با عرضه انبوه توی ایران جمع میشه اما با این حال فراموش نکنید مساله اصلی ما مرزهای قانونی زمینی هستن که به خاطر کرونا الان یک ساله بستن.مرزهای لنجی چون درحال حاظر غیرقانونی هستن و پر از مامور که اگر باری گیرشون بیوفته مصادره میکنن کسی نمیاره چون ریسکش بالاست ، میمونه مسیرهوایی که از همین راه میارن چون مطمنه و سریع اما بسیار بسیار گران هست و روی قیمت کنسول میاد هزینش.به خاطر این فکر کنم بعد از عرضه انبوه قیمت نسخه استاندارد حدود 20 میلیون‌ بشه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
قیمت ها یک هفتست ثابت هستن :
استاندارد 27500
دیجیتال 22500
هدست 3D پالس 5500
دسته 2100
....................
از دوشنبه هفته آینده یعنی 11 ژانویه پیش فروش کنسول توی هندوستان شروع میشه برای تاریخ تحویل 2 فوریه یعنی 14 بهمن. همچنین از همون 11 ژانویه که اولین خط تولید 2021 هست که شروع میشه طبق خبرها اولویت برای آسیا و خاورمیانه هست.
بساط این قیمت های کاذب نهایتش تا هفته اول اسفند با عرضه انبوه توی ایران جمع میشه اما با این حال فراموش نکنید مساله اصلی ما مرزهای قانونی زمینی هستن که به خاطر کرونا الان یک ساله بستن.مرزهای لنجی چون درحال حاظر غیرقانونی هستن و پر از مامور که اگر باری گیرشون بیوفته مصادره میکنن کسی نمیاره چون ریسکش بالاست ، میمونه مسیرهوایی که از همین راه میارن چون مطمنه و سریع اما بسیار بسیار گران هست و روی قیمت کنسول میاد هزینش.به خاطر این فکر کنم بعد از عرضه انبوه قیمت نسخه استاندارد حدود 20 میلیون‌ بشه.
قیمت دیجیتال رنج 25 26 میچرخید طی چند روز تا 20500 هم رسید. یهو یه هماهنگی بوجود اومد دیدم همه سایت ها قیمت رو فیکس کردن 22500. الان هم دارن یکی یکی صد تومن صد تومن میان پایین تا 22 هم میدن.
قیمت دسته هم همه جا زیر 2 تومن دیدم حدود 1950 اینا. خدا رو شکر قیمت این یکی یکمی بهتر شده. البته بازار مشکل کمبود دسته نداشته که قیمتش به این رسیده. اگر خود کنسول هم مشکل کمبود نداشته باشه خیلی پایین تر از این حرفا میشه خرید.
خبر اومده بازار برای بار سوم قرار به صورت خیلی بزرگ از طرف سونی شارژ بشه. اینم لینکش. قیمت خیلی میاد پایین. قیمت استاندارد هم از 20 قراره خیلی کمتر بشه. با قیمت ارز امروز اگر باشه قیمت ها تا حدود 16 تومن برا استاندارد و حدود 14 13 تومن برای دیجیتال میاد پایین خاطر جمع باشین و پول اضافه هم ندین.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
قیمت دیجیتال رنج 25 26 میچرخید طی چند روز تا 20500 هم رسید. یهو یه هماهنگی بوجود اومد دیدم همه سایت ها قیمت رو فیکس کردن 22500. الان هم دارن یکی یکی صد تومن صد تومن میان پایین تا 22 هم میدن.
قیمت دسته هم همه جا زیر 2 تومن دیدم حدود 1950 اینا. خدا رو شکر قیمت این یکی یکمی بهتر شده. البته بازار مشکل کمبود دسته نداشته که قیمتش به این رسیده. اگر خود کنسول هم کشکل کمبود نداشته باشه خیلی پایین تر از این حرفا میشه خرید.
خبر اومده بازار برای بار سوم قرار به صورت خیلی بزرگ از طرف سونی شارژ بشه. اینم لینکش. قیمت خیلی میاد پایین. قیمت استاندارد هم از 20 قراره خیلی کمتر بشه. با قیمت ارز امروز اگر باشه قیمت ها تا حدود 16 تومن برا استاندارد و حدود 14 13 تومن برای دیجیتال میاد پایین خاطر جمع باشین و پول اضافه هم ندین.
سلام.
متاسفانه الان ps4 pro که چندین ساله اومده قیمتش ۱۳ میلیونه چه برسه ps5 دیجیتالی ۱۳ تومن بخوان بدن.همونجور که عرض کردم مشکل اصلی ایران در حال حاظر حمل و نقل هست که تاثیر بسیار محسوسی روی قیمت میگذاره متاسفانه.حتی همین حمل و نقل هوایی دیروز خبرش اومد از ابتدای سال ۱۴۰۰ قیمتش چندین برابر قرار هست گرانتر بشه.
به هر حال علاج همه این دردها فعلا صبر کردن هست حداقل ۴۵ روز آینده رو باید منتظر ماند هرچند خوده من به شخصه به هیچ عنوان خریدم رو به سال بعد موکول نمیکنم و همین امسال انجامش میدم.

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
سلام.
متاسفانه الان ps4 pro که چندین ساله اومده قیمتش ۱۳ میلیونه چه برسه ps5 دیجیتالی ۱۳ تومن بخوان بدن.همونجور که عرض کردم مشکل اصلی ایران در حال حاظر حمل و نقل هست که تاثیر بسیار محسوسی روی قیمت میگذاره متاسفانه.حتی همین حمل و نقل هوایی دیروز خبرش اومد از ابتدای سال ۱۴۰۰ قیمتش چندین برابر قرار هست گرانتر بشه.
به هر حال علاج همه این دردها فعلا صبر کردن هست حداقل ۴۵ روز آینده رو باید منتظر ماند هرچند خوده من به شخصه به هیچ عنوان خریدم رو به سال بعد موکول نمیکنم و همین امسال انجامش میدم.
قرار نیست قیمت PS4 Pro همیشه همون قدر باقی بمونه..با اومدن محصولی جدیدتر، محصول قدیمی‌تر قیمتش کاهش پیدا می‌کنه و این خاصیت بازار هست.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,590
نام
محمدرضا
بیش از ۹۰ درصد کنسولایی که تو بازار وجود داره از راه دریایی با لنج میاد. اون قضیه سخت گیریا هست ولی هزینه نقل و انتقال هوایی به شدت بالاس و کسی سمتش نمیره مگه تک و توک به صورت مسافری. بیخودی بهونه گرونی حمل و نقل هوایی رو دست کسی ندین :D

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
البته هیئات علمی درنظر داشته باشن قیمت پرو 11 هست نه 13،
حالا در نظر بگیر اصلا 12 میلیون هم باشه قیمتش 400 دلار هست
پس دلاری 30 تومن حساب کردن پس 500 دلار نسخه استاندارد باید 15 تومن باشه
هر قیمتی بیشتر از این دلالی و سوء استفاده از خریدار هست

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
يه بحثي رو راجع به حمل و نقل هوايي شنيدم

نميخوام كسي نقل قول كنه
منتهي اگه دليل حمل و نقله چرا قيمت سري اكس انقدر پايين تره؟
از لحاظ قيمت دلاري كه يكسان هستن

بنظرم توجيح منطقي نيست
توي پلي فور و اكس باكسم اين مساله بود حتي وان اكس كه قيمت دلاري بالاتري داشت از پرو ارزون تر بود

بيشتر قضيه تقاضا هست بنظرم كما اينكه اگر روي اكس باكس هم تقاضا زياد بود مطمئنا اين قيمت نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر