قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
دوستان یک مورد رو هم در نظر بگیرید .

وقتی یه کنسول عرضه با ثبات پیدا میکنه ، توی کشور خودمون تبادل دستگاه های الکترونیکی در حد نو و کم کارد کرد و در کل دست دوم هم تو سایت ها بالا میره که باعث میشه قیمت ها رقابتی بشه و شما موارد مختلفی با قیمت های متفاوت برای خرید داشته باشید .

نمیگم با چه قیمتی تهیه کنید یا الان بخرید یا فردا و غیره ، فقط میگم ارزش کالای مورد نظرتون رو بدونید ، تو جو هایپ و جدید بودنش نیافتید و در انتها هر زمانی تصمیم به خرید گرفتید ، لطفا با عقل و منطق جلو برید ولی حرف کسانی که پشت سر هم دنبال ناامید کردنتون هستن رو بهش شک کنید .

امیدوارم همه بچه ها کنسول رو با قیمت مناسب و رضایت خیلی خوب تهیه کنن .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نمیدونم این همه بحث واسه چیه
آقا داره روزی یک میلیون کاهش قیمت میده کنسول واقعا کسایی که میان تبلیغ میکنن برای خرید هر چه زودتر نگیم کارشون مشکوکه دیگه شک بر انگیز که هست ?
فروشگاها تو اینستا دارن ویدیو میذارن و قیمت 25 رو اعلام میکنن
و مطمئنم همونطور که دوستمون گفت اگر تو بازار بگردید ممکنه تو کانال 24 هم پیدا کنید
با این روند کاهشی به امید خدا تا دو سه هفته دیگه هممون با قیمت منطقی خریدمون رو انجام دادیم

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
نمیدونم این همه بحث واسه چیه
آقا داره روزی یک میلیون کاهش قیمت میده کنسول واقعا کسایی که میان تبلیغ میکنن برای خرید هر چه زودتر نگیم کارشون مشکوکه دیگه شک بر انگیز که هست ?
فروشگاها تو اینستا دارن ویدیو میذارن و قیمت 25 رو اعلام میکنن
و مطمئنم همونطور که دوستمون گفت اگر تو بازار بگردید ممکنه تو کانال 24 هم پیدا کنید
با این روند کاهشی به امید خدا تا دو سه هفته دیگه هممون با قیمت منطقی خریدمون رو انجام دادیم
والا شماها یا وضعتون خیلی خوبه مرفه هستید یا ما مستضعف شدیم که مثلا ۲۰ میلیون براتون مناسبه ما احتمالا رفتیم زیر خط استوا کلا دیگه کسی که حاظره ۲۰ میلیون بده براش ۲۰ یا ۲۵ فرقی نمیکنه ولی واقعا ابن کنسول بالای ۱۵ میلیون ارزش ندارن اصلا یعنی اگه همه چیز الان سرجاش بود نهایت با کرونا هم قیمتش میشد ۱۶-۱۷ چند وقت بعد میومد رو ۱۲-۱۳

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
والا شماها یا وضعتون خیلی خوبه مرفه هستید یا ما مستضعف شدیم که مثلا ۲۰ میلیون براتون مناسبه ما احتمالا رفتیم زیر خط استوا کلا دیگه کسی که حاظره ۲۰ میلیون بده براش ۲۰ یا ۲۵ فرقی نمیکنه ولی واقعا ابن کنسول بالای ۱۵ میلیون ارزش ندارن اصلا یعنی اگه همه چیز الان سرجاش بود نهایت با کرونا هم قیمتش میشد ۱۶-۱۷ چند وقت بعد میومد رو ۱۲-۱۳

آقا من پست خودم رو که ریپلی کردی دو سه بار خوندم ببینم جایی واقعا گفتم قیمت 20 تومن مناسبه ولی هر چی گشتم پیدا نکردم ? یه جوری با اطمینان گفتی بی شوخی خودمم به خودم شک کردم
من کی گفتم 20 تومن مناسبه؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,782
نام
علی
داشتم یه نگاهی به صفحات اول تاپیک قیمت ps4 مینداختم.
قیمتها تو هفته های اول بین 2.300.000تا2.800.000 بود و خیلی ها منتظر بودن بیاد رو 1.600.000و این حدودا !
دوباره تاریخ تکرار شده ولی با این تفاوت که حالا قیمت ها بین 23.000.000تا28.000.000 هست و خیلی ها منتظر 16.000.000 ! :D
یک ضریب10ناقابل! \m/
و اما هشت سال بعد و زمان عرضهps6 .... x_x

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
استاد گرامی میشه بفرمایید ارز کی کاهش پیدا کرده تاحالا؟ ۲ یا ۳ سال پیش چند بود الان چقدر هست؟ شما یا تو این مملکت زندگی نمیکنی یا خودتو زدی به خواب
استاد که شمایی، از 32 تومن الان رسیده به 24

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
با این افت قیمتی که Dualsence داره پیدا میکنه احتمالا از Dualshock4 هم ارزونتر میشه بزودی از الان سرمایه بزاریم رو Dualsence بهتره چون دستمون به کنسول که فعلا نمیرسه
من خودم حوس کزدم یک Dualsence بگیرم برای دل خوشی هر چند وقت یکبار یک نگاهی بهش بندارم بگم ما هم رفتبم تو نسل بعد

ebi2012

کاربر سایت
Oct 4, 2011
136
نام
Ebi
سلام.
متاسفانه الان ps4 pro که چندین ساله اومده قیمتش ۱۳ میلیونه چه برسه ps5 دیجیتالی ۱۳ تومن بخوان بدن.همونجور که عرض کردم مشکل اصلی ایران در حال حاظر حمل و نقل هست که تاثیر بسیار محسوسی روی قیمت میگذاره متاسفانه.حتی همین حمل و نقل هوایی دیروز خبرش اومد از ابتدای سال ۱۴۰۰ قیمتش چندین برابر قرار هست گرانتر بشه.
به هر حال علاج همه این دردها فعلا صبر کردن هست حداقل ۴۵ روز آینده رو باید منتظر ماند هرچند خوده من به شخصه به هیچ عنوان خریدم رو به سال بعد موکول نمیکنم و همین امسال انجامش میدم.

جسارتا قیمت دلاری pro
چک کنید
۳۷۰ تا ۴۰۰ دلاره

• Like
Reactions: mehdiebtedaei

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب امروز رفتم مرکز کنسول فروشی و مجتمع اصلی کنسول فروشان شهرم، یه مغازه فقط نسخه استاندارد داشت قیمت 27500 داد ولی گفت امروز 500 تومن اومده پایین، دیجیتال نداشت ولی گفت 24500،بقیه مغازه ها فقط سفارشی موجود می‌کردند، از یکیشون پرسیدم گفت فلان مغازه یه نفر که تک فرزند هست و باباش رو بخاطر یه سری مسائل اعدام کردند خریده 40 تومن چند هفته قبل، رفتم مغازه دیگه که تقریبا قلب اون مجتمع و پاساژ هست مشتری هاش از همه بیشتره همون موقع یه بچه 12 ساله با مامان 36 ساله اومدن بچه هه زنبیلی دستش بود توش پر بازی ps4 بود گفت اینا بخشی از بازی‌ها هستن که نمیخوام و خوب هاش رو گذاشتم خونه مغازه دار 8 تا بازی رو 900 قیمت گذاشت و قرار شد از پول Ps5 کم کنه زنگ زد تهران قیمت 25500 بهش گفتند اونا هم قبول کردن و قرار شد با اتوبوس بفرستن، وقتی رفتن گفتم اینا چیکاره بودن گفت کارخونه دار هستن و هر بازی جدید با هرقیمتی بیاد نفر اول دیسک می‌گیرند، گفتم توی این مدت چندتا Ps5 فروختی گفت 3 تا یکی این بود یکی هم باباش دکتر بود، بعد یه چیز جالب بگم برای اینکه مخاطب رو ترغیب به خرید کنه الکی میگفت مغازه های تهران کل کل شده بینشون امروز استثنا قیمت اومده پایین و فردا میره بالا، نتیجه کلی اینه با این قیمت ها مشتری ها انگشت شمار هستند و اینا فقط سفارشی موجود می‌کنند، خیلی ها توانایی پرداخت این پول رو ندارند و بزودی مجبورن قیمت رو بیارند پایین

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
من موندم یه پس لرزه ریزش دلار کاری کرد قیمتا چند ساعته ۳ ۴ تومن بریزه
اینا چند خریده بودن که حاضر به پایین کشیدن ۳ ۴ تومن تو چند ساعت شدن تازه بار قدیم باز جدید هنوز نرسیده
بابا زالو میک میزنه سیر میشه اینا سیرمونی ندارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر