قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من که روی قیمت 22 خریدم.بازار ایران دیگه مثل گذشته نیست متاسفانه.یعنی تورم اجازه کاهش قیمت نمیده به اجناس.
درسته پایین بیا نیست و فروشندگان چندین برابر قیمت دستگاه دلاریش سود میخورن،ما هم حدود دو ماه پیش به قیمت گزافی خریدیم شهرستان ها هر استان برا خودش یک نرخی داره 🥚ماتیک هست :D

آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
درسته پایین بیا نیست و فروشندگان چندین برابر قیمت دستگاه دلاریش سود میخورن،ما هم حدود دو ماه پیش به قیمت گزافی از اصفهان خریدیم شهرستان ها هر استان برا خودش یک نرخی داره 🥚ماتیک هست :D
یه سایت قرمز هست که اجازه نمیده قیمت ها متعادل بشه و بصورت شبکه ای با دیگر فروشگاه ها در ارتباط است و قیمت ها رو عمداً بالا نگه میداره تا خریدار هرچقدر هم منتظر بمونه در نهایت به اون قیمتی که مد نظر این افراد سود جو هست مجبور به خرید بشه و حتی شنیده ها از کسادی زیاد این بازار سوداگری خبر میده ولی اینها به سود کم قانع نیستند.
اما هرچقدر بگذره باید قیمتها به قیمت دلاریش نزدیک بشه و در نهایت افت قیمت اتفاق خواهد افتاد.

آخرین ویرایش:

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
دوستان توی دیوار فروشنده هایی از کیش آگهی میکنند که قیمت خیلی خوبی میدن، آکبند دیجیتال ۱۷،۹۰۰ ، کارکرده دیجیتال ۱۲،۵۰۰ ، ۱۰۰ تومن فقط میدی برای ارسال ولی پول کنسول رو بعد تست درب منزل تسویه میکنی، کسی تجربه ای داره؟!

• Love
Reactions: kamyy

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
دوستان توی دیوار فروشنده هایی از کیش آگهی میکنند که قیمت خیلی خوبی میدن، آکبند دیجیتال ۱۷،۹۰۰ ، کارکرده دیجیتال ۱۲،۵۰۰ ، ۱۰۰ تومن فقط میدی برای ارسال ولی پول کنسول رو بعد تست درب منزل تسویه میکنی، کسی تجربه ای داره؟!
روش کلاهبرداری با مبلغ کم که ارزش پیگیری نداشته باشه. این دست اگهی ها رو ریپورت کنید.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
کلاهبرداریه،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
اون دوستانی که مثل خودم هنوز موفق نشدن بگیرن به نظرم اصلا دنبال قیمت نباشن حالا حالا همین فعلا که بازی که در خور ps5باشه نیومده قدر هینps4بدونین اینکه4kاینا از هر ۱۰۰ نفر ۲نفر میتونن4k با بقیه رزولیشن تشخیص بدن به نظرم برای ۲۰۲۳ پرو بیاد کاهش داره

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
اون دوستانی که مثل خودم هنوز موفق نشدن بگیرن به نظرم اصلا دنبال قیمت نباشن حالا حالا همین فعلا که بازی که در خور ps5باشه نیومده قدر هینps4بدونین اینکه4kاینا از هر ۱۰۰ نفر ۲نفر میتونن4k با بقیه رزولیشن تشخیص بدن به نظرم برای ۲۰۲۳ پرو بیاد کاهش داره
من که صبر نکردم و دیروز 23/500 سری 11 گرفتم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
اره ولی دیمون سول چیکار کنیم !!!!!!!!!!!!!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
من هفت هشت ماه بود منتظر بودم قیمت بیاد پایین، و بلاخره پریروز خریدم و تو این دو روز واقعا تفاوت رو احساس کردم، الان پشیمونم چرا همون 8 ماه پیش نخریدم،
توصیه من به اونایی که الان قدرت خرید دارن ولی به خاطر ارزون تر شده دست نگه داشتن اینه که، حتما بخرین تا مثل من پشیمون نشین که چرا زود تر نخریدین

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
من هفت هشت ماه بود منتظر بودم قیمت بیاد پایین، و بلاخره پریروز خریدم و تو این دو روز واقعا تفاوت رو احساس کردم، الان پشیمونم چرا همون 8 ماه پیش نخریدم،
توصیه من به اونایی که الان قدرت خرید دارن ولی به خاطر ارزون تر شده دست نگه داشتن اینه که، حتما بخرین تا مثل من پشیمون نشین که چرا زود تر نخریدین

دقیقاً
یکی از بزرگترین اشتباهات ما در زندگی اینه که همیشه حساب جیبمون رو میکنیم اما حساب عمرمونو نمیکنیم، اگه به دومی هم فکر کنیم شاید خیلی از محاسبات بی ارزش مادی رو کنار بزاریم و از لحظه به لحظه عمرمون لذت ببریم قبل از اینکه دیر بشه..

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
امیدوارم بازی سنتر یه مراسم گلریزان برگزار کنه برای امثال من😅 . فک کنم رفت سال بعد بخرم!فعلا که همون Apex رو بازی میکنم ببینم خدا چی میخواد!
سلام دوست عزیز صبر کنید تا پایان سال میلادی شرایط قیمت کنسول بهتر میشه
یه گیمر واقعی برای یه باس سخت جا نمیزنه
قصه کنسول همیشه اینطوری بوده اول عرضه کم و قیمت بالا حالا کرونا هم بهانه ای شد دست سود جویان داخلی و خارجی
این چند وقت شاید مسائل سیاسی بهتره بشه و تاثیر رو قیمت دلار داره و متاسفانه قیمت کنسول خیلی به نوسانات دلار حساس است
توصیه میکنم صبر کنید و اگر عجله دارید تو سایت ها کارکرده تمیز 19 الی 20 استاندارد اروپا پیدا میشه که بگیرید
یه گیمر واقعی برای همه باس های سخت آماده هست

آخرین ویرایش:

GMAER

کاربر سایت
Oct 30, 2013
38
طبیعیه ک دوستانی ک خریدن میان اینجا و از کار خودشون دفاع میکنن و کسایی هم ک نگرفتن هم دلیل خودشون رو دارند هر دو دسته محترم شما اگه یه سر پیج اینستاگرام سونی بزنید و کامنتا رو بخونین متوجه میشین خیلی از افراد خارج کشور هم نخریدن هنوز و به وضعیت قیمت اعتراض دارند.این موضوع قیمت فقط مربوط ب ایران نیست مطمئننا خیلی از دوستان مثل خودم نمیتونیم قانع بشیم کنسول 500 دلاری رو 1000 دلار بخریم و لذت داشتن کنسول رو هم از دست میدیم ولی انصافا قیمت منصفانه نیست.من یکی تو کتم نمیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر