قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
PS4 به همراه 7 روز مهلت تست : 2099
PS4 با 24 ساعت مهلت تست : 2 ( ریجن 1 )
PS4 با 24 ساعت مهلت تست : 1.900 ( ریجن 3 )
PS4 با 24 ساعت مهلت تست : 2100 و 2200 ( ریجن 2 )

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
PS4 به همراه 7 روز مهلت تست : 2099
PS4 با 24 ساعت مهلت تست : 2 ( ریجن 1 )
PS4 با 24 ساعت مهلت تست : 1.900 ( ریجن 3 )
PS4 با 24 ساعت مهلت تست : 2100 و 2200 ( ریجن 2 )

به همراه7روز تست که سایت معتبرمیده همه میدونید آیامیدونید ریجن چنده؟

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
به همراه7روز تست که سایت معتبرمیده همه میدونید آیامیدونید ریجن چنده؟

من یک پستی نوشتم که پاک کردن مدیریت دلیلش رو هم نمیدونم.

دوستان از هرجایی میخرید حتما شرایط ضمانت رو بپرسید و به هیچ فروشنده اینترنتی که تو سایت ها و فرومهای همسایه دارن میفروشن بدون ضمانت تعویض دستگاه در صورت بروز مشکل پول ندید.
از همین سایت معتبر هم که میگید شرایط ضمانت و تعویض کالا و .. رو بپرسید . من که از هرکسی در مورد شرایط ضمانت گارانتی پرسیدم دیگه جوابی نگرفتم .

مدیر جون پاک نکن کامنت مارو دیگه ، دارم راهنمایی میکنم . تبلیغ که نکردم

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خب اوایل میگفتم 1600 بشه می خرم ولی مثل اینکه بعیده به اون قیمت برسه! 100 تومن بودجه رو می کشیم بالا :d
1700 شد من می خرم! خدا کنه این اتفاق حداقل برا 2-3 هفته ی بعد رخ بده!

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
یه نفر قیمتای ایران رو نمیذاره ؟!
الان همه اینجا تو دبی زندگی میکنن ؟! :|
شورشو دیگه در آوردین ! :|
قيمت ايران كه مشخصه از 2 ميليون پايين تر نمياد،حداقل قيمت هاي دبي و ... رو ملت بدونن كه سرشون كلاه نره ،مثل بعضي سايتا ميان قيمت هاي الكي ميذارن كه بگن ما داريم كنسول رو تو ايران مفت ميديم

- - -ویرایش - - -

خب اوایل میگفتم 1600 بشه می خرم ولی مثل اینکه بعیده به اون قیمت برسه! 100 تومن بودجه رو می کشیم بالا :d
نگران نباش علي جان مياد پايين;)

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
من یک مسئله ای رو متوجه نمیشم!راهنمایی کنید لطفا!
یک نفر بخواد از انگلیس بیاره با قیمت 349 پوند حدودا میشه 1.800 ولی از آمریکا بخواد بیاره میشه 399 دلار که میشه 1.300...چرا اینطوریه ؟:D الان توی لندن موجود هست؟؟اگر یک نفر برات بیاره چند در میاد؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
دوست عزیز مگه تا سه هفته دیگه قرار چه بازی بیاد که ما خبر نداریم؟
اصلا تا چند ماه دیگه کنسول نخری چی رو از دست دادی؟
چرا ماها اینقدر عجولیم.
یه کنسول بخری در صورتیکه فعلا بازی شاخی واسش نیومده تا بگی آره منم کنسول خریدم .
آهان یه کنسول بخری تا آیکون دسته PS4 رو در بازیسنتر بذاری زیر عکس آواتارت.
طرف صحبتهام اصلا شما نیست دارم کلی میگم خودمون به خودمون رحم نمیکنیم خیال داریم دلال دلش بسوزه واسه ما.

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
دوستان اونور آب الان باندل هم برای پیش خرید هست !؟ قیمت باندلا چندن !؟

چرا ماها اینقدر عجولیم.
یه کنسول بخری در صورتیکه فعلا بازی شاخی واسش نیومده تا بگی آره منم کنسول خریدم .
طرف صحبتهام اصلا شما نیست دارم کلی میگم خودمون به خودمون رحم نمیکنیم خیال داریم دلال دلش بسوزه واسه ما.
دوست عزیز حرف شما درسته اما شاید بازی شاخ برای شما نیومده اما برای خیلی ها همین بازی ها هم کفایت می کنه برای خرید کنسول !
یا بگیم که بخریم که بگیم منم دارم یا زیر آواتار ... !!!! بعضی ها دوست دارن آخرین تکنولوژی رو داشته باشن بعضی هام از بازی ها خوششون میاد !

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
قيمت ايران كه مشخصه از 2 ميليون پايين تر نمياد،حداقل قيمت هاي دبي و ... رو ملت بدونن كه سرشون كلاه نره ،مثل بعضي سايتا ميان قيمت هاي الكي ميذارن كه بگن ما داريم كنسول رو تو ايران مفت ميديم
این سایتا و قیمتاشون همه چرت هستن ، پول رو از شما میگیرن میخوابونن به حسابشون سود که اومد رو پولشون ، میگن ببخشید نشد کنسول بیاریم ، پولاتون رو مرجوع میکنیم ، دلیلای خنده داری میارن !
قیمت دوبی هم کاملا مشخص هست چیه ! کسی که اونجا زندگی میکنه نمیاد 1700 درهم رو 1800 درهم پول بده !
پس خواهشا بیخیال قیمت های خارج ایران بشید !
قیمت ها هم میاد پایین همین الان ریجن 3 رو میشه 1900 خرید !

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
چرا ماها اینقدر عجولیم.

دوست عزیز برای شما بازی شاخ نیومده منی که میخوام یه بتلفیلد فیفا بازی کنم فرق می کنه مثلا همین بتلفیلد راحت
تا دو سال میشه لذت برد بعدم شرایط هرکس فرق داره من خودم به شخصه هم صبح و هم بعد از ظهر سر کارم وps4 خریدم
لذت ببرم دیگه دوران این چیزا گذشته که بیایی کنسول بخری عکسشو تو بازی سنتر بزاری دوست عزیز.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
دوستان اونور آب الان باندل هم برای پیش خرید هست !؟ قیمت باندلا چندن !؟

دوست عزیز حرف شما درسته اما شاید بازی شاخ برای شما نیومده اما برای خیلی ها همین بازی ها هم کفایت می کنه برای خرید کنسول !
یا بگیم که بخریم که بگیم منم دارم یا زیر آواتار ... !!!! بعضی ها دوست دارن آخرین تکنولوژی رو داشته باشن بعضی هام از بازی ها خوششون میاد !
دوست خوبم تا الان هر بازی اومده شما میتونید رو Pc یا کنسول های نسل قبل تجربه اش کنی(الی کیلزون)
بحث من فقط سر یه مسئله است چرا باید برای خرید وسیله ای عجله کنیم که دلیل منطقی برای خریدش نیست(ولا اگه قیمت نرمال بود مشکلی نبود بخریم ولی الان که دارن گروون میفروشن و برای کنسول بازی شاخی وجود نداره چرا بخریم؟)
در مورد تکنولوژی و اینا وضعیه که گرفتارشیم ولی این دلیل نمیشه بریم یه کنسولو دو برابر قیمت بخریم.حالا به من ربطی نداره کسی میخواد بخره یا نه ولی من فقط دارم اشتباهات خودمونو گوش زد میکنم.
حرف دوستان درباره تعجیل در خرید کنسول درسته و من یکی از طرفداران ان هستم ولی از انجایی که که ما در کشوری زندگی می کنیم که وضعیت اقتصاد و بازار با ثباتی نداره و هر لحظه ممکنه قیمت دلار دوبرابر بشه و قیمت کنسول حال حاضر که 2میله بکشه به 3 میل اونوقت شما نمیای بگی ایکاش کنسول رو همون قیمت قبلی می خریدم .آرامش در بازار ایران با توجه به حضور دلالان عزیزو زحمتکش اصلا نمیشه تضمین کرد . همین الان بگن قیمت طلا کشیده بالا یا نفت گرون شد و یا هر اتفاق بی ربط دیگه تو این مملکت بیفته رو قیمت کنسول که هیچ رو قیمت آفتابه هم تاثیر می ذاره .واقعا نمیشه به امید آینده و پایین اومدن قیمت ها منتظر نشست چه بسا که واقعا ممکنه تا 1/5 میل هم برسه و چه بسا حالت برعکس بالای 2 میل بره .
در کشوری بس عجیب زندگی می کنیم برادران :|
بازار که مدت زیادیه ثابت هستش.من نمیگم خریدن کنسول بده میگم پول یا مفت دست دلال دادن بده.اونم در شرایطی که هیچ دلیلی برای عجله کردن وجود نداره.
دوستان خدایی نکرده من قصد جسارت ندارم که بگم کنسول نخرید چون به من ربطی نداره.

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز برای شما بازی شاخ نیومده منی که میخوام یه بتلفیلد فیفا بازی کنم فرق می کنه مثلا همین بتلفیلد راحت
تا دو سال میشه لذت برد بعدم شرایط هرکس فرق داره من خودم به شخصه هم صبح و هم بعد از ظهر سر کارم وps4 خریدم
لذت ببرم دیگه دوران این چیزا گذشته که بیایی کنسول بخری عکسشو تو بازی سنتر بزاری دوست عزیز.
حقیقتا دیدم و شنیدم که میگم حالا اون حرف من فقط یه مثال بود برای اینکه بگم کنسول فعلا ارزش خرید نداره.
البته من خودم جز کساییم که از همون اوایل گفتم پول خرید چند کنسول رو هم دارم ولی تا وقتی قیمت متعادل شه کنسول نمیخرم چون واقعا نمیخوام پولی که واسش زحمت کشیدمو دست دلال مفت خور بدم.
راجع به بتلفیلد هم توضیح دادم میتونی رو PC یا کنسول نسل قبل بازیش کنید.
طرف صحبت من کسایین که با اینکه پول آنچنانی ندارن ولی اصرار دارن PS4 رو به هر قیمتی که شده بخرن.
این صحبت های منم بیخودیه هرکی بخواد بخره حتما میخره ولی متاسفانه بعضی پست ها رو که میخونم اینقدر ناراحت میشم که نمیتونم جلو کامنت دادنمو بگیرم

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
من نمیدونم اینجا تاپیک قیمت PS4 ـه یا اینکه یه عده اومدن گیر بدن که چرا کنسول میخرید!! :-/ هرکی به جیبش نگاه میکنه ، اگه داشت میخره ، نداشت صبر میکنه بیاد پایین تر بعد میخره. مگه اونموقع که همه رفتن 3 تومن گرفتن کنسول رو 3 تومن موند که الان گیر میدید نخرید نخرید بیاد پایین؟ چه کنسول فروخته بشه چه نشه بهرحال کم کم خود فروشنده ها مجبور میشن قیمت ها رو کم کنن ، این ثابت شده ، نیازی هم نداره واسه همدیگه تعیین تکلیف کنید. انقدر میگید نخرید پس فردا کنسول بشه 3 تومن یا دیگه گیر نیاد شما که جوابگو نیستید! فقط بلدید تحلیل ول بدید از خودتون :|
دوستانی هم که واقعاً قصد خرید دارن و رو 1900-1800 از قبل فکر میکردن بهتره کم کم برن کنسول رو تهیه کنن ، اینجا نشون نمیده چون چیزی رو روال عادی خودش نیست که بشه روش برنامه ریزی کرد ، اونایی هم که منتظرن کنسول بیاد رو 1600 با وضع دلار الان فعلاً صبر کنن تا 1-2 ماه احتمالاً این قیمت گیرشون بیاد.عید هم که نشون نمیده قیمت ها چحوری میشه!!

...KinG...

کاربر سایت
Jul 12, 2011
70
نام
رضا
دوستان به نظرتون بعد عید قیمت به ۱۵۰۰ میرسه یا نه؟
کلا به نظرتون قیمت ها دم عید و بعد عید چقد میشه؟
اصلا قیمتش داره کم میشه یا از یه قیمتی دیگه پایین تر نمیاد؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان به نظرتون بعد عید قیمت به ۱۵۰۰ میرسه یا نه؟
کلا به نظرتون قیمت ها دم عید و بعد عید چقد میشه؟
اصلا قیمتش داره کم میشه یا از یه قیمتی دیگه پایین تر نمیاد؟

نزدیک عید که گرون میشه شک نکنید.همینطور بعدش که تابستون میرسه.در کل من فکر میکنم به یه حدی که باید تو بازه ی 1600-1700 باشه میرسه و بعد ثابت میمونه ( البته نزدیک مناسبت های خاص مثل عید و تابستون روی این قیمت حساب نکنید )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر