قیمت و تاریخ عرضه Xbox360

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
چه طور داره.
پیش فروش کرده دیگه
اون 229 دلاری رو می تپونه بمو 350 تومن یعنی 385 دلار .
اون 399 دلاری رو هم کنسول تپون میکنه به قیمت 450 که میشه به عبارتی 495 تومن . حالا هر کی بلا نسبت مغز خر خورده میره از بازیرایانه می خره من که میدم برام همون 400 تومن بیارن .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اون 399 دلاری رو هم کنسول تپون میکنه به قیمت 450 که میشه به عبارتی 495 تومن . حالا هر کی بلا نسبت مغز خر خورده میره از بازیرایانه می خره من که میدم برام همون 400 تومن بیارن .
منم که اصلا خیال خریدن Xbox 360 را ندارم...صبر میکنم تا PS3 بیاد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?goto=newpost&t=28

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
الا هر کی بلا نسبت مغز خر خورده میره از بازیرایانه می خره من که میدم برام همون 400 تومن بیارن .
خب مثلا میدی از کجا و چه کسی بیاره؟؟
اگه اشنایی چیزی داری میتونی بدی برات بیاره وگرنه برات گرون در میاد.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Death Knight:
خب مثلا میدی از کجا و چه کسی بیاره؟؟
اگه اشنایی چیزی داری میتونی بدی برات بیاره وگرنه برات گرون در میاد.
آره دیگه 350 میدم اون سیستم 399 دلاریه رو میارن برام . البته اگه وضع پولیم بهتر بشه یه پلی استیشن میگیرم .

Iommi

کاربر سایت
Feb 25, 2007
35
نام
Mobin.K
Xbox 360 احتمالا ارزان می‌شود !

سرویس اخبار خارجی ایتنا :​

XboxArzan.jpg

سرویس اخبار خارجی ایتنا - برخی منابع آگاه بر اساس آخرین مذاکرات مایکروسافتي‌ها با شرکت‌های تایوانی اعلام کرده‌اند كه به احتمال قوی قیمت Xbox 360 از 15 تا 20 درصد کاهش خواهد یافت.

در حال حاضر کنسول بازی Xbox 360 به میزان کمی در بازارهای اروپایی ارزان شده، اما کارشناسان براین باورند که این کاهش اندک قیمت نمی‌تواند تاثیری بر بازار جهانی بازی‌های کامپیوتری برجای بگذارد.
برخی کارشناسان می‌گویند، مایکروسافت در نظر دارد بهای این دستگاه را تا 100 دلار ارزان‌تر کند تا به این وسیله بتواند رقابت جانانه‌ای را با سونی آغاز کرده باشد و Xbox 360 را به پرفروش‌ترین کنسول بازی در سراسر جهان تبدیل کند.
برخی منابع آگاه بر اساس آخرین مذاکرات مایکروسافتي‌ها با شرکت‌های تایوانی اعلام کرده‌اند كه به احتمال قوی قیمت Xbox 360 از 15 تا 20 درصد کاهش خواهد یافت.
شرکت مایکروسافت که هنوز این خبرها را تایید یا تکذیب نکرده، از زمان عرضه کنسول‌های Wii و PS3 از شرکت‌های نینتندو و سونی با مشکلات فراوان مواجه شده است.
این شرکت آمریکایی هم‌اکنون به‌دنبال روش‌های جدیدی می‌گردد تا از این طریق بتواند فروش کنسول بازی خود را در همه کشورهای جهان بالا ببرد.

منبع : سرویس خبری ایتنا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر