قیمت و تاریخ عرضه WII U

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
سایت Amazon آلمان لیستی را منتشر کرده است که در آن تاریخ عرضه و همچنین قیمت WII U مشخص شده است.

wii_u_gamepad_tour4.jpg

بر اساس این لیست کنسول نسل بعد نینتندو یعنی WII U با قیمت €399.99 و در تاریخ 21 دسامبر امسال لانچ خواهد شد.

البته طبق یادداشت هایی که بروی این وب سایت قرار گرفته است ممکن است که این قیمت نهایی این کنسول نباشد و قیمت آن کمتر شود.

هفته ی گذشته هم سایت Amazon بریتانیا قیمت £199 را برای این کنسول تعیین کرده بود, قبل از اینکه از سوی مسولان صفحه ی مربوطه پاک شود.

البته احتمال می رود که این قیمت برآورد این سایت از قیمت نهایی WII U باشد و اعلام رسمی نینتندو نیست .

به همین منظور VG ارتباطی را با مسولان نینتندو برقرار کرده است و در مورد این شایعات از آنها پرسیده است . مسولان نینتندو در جواب VG اعلام کرده اند که:

" هیچ گونه اظهار نظری در مورد شایعات نمی کنیم. "

منبع

اگه شایعاتی که در مورد قیمت کنسول نسل بعد مایکرو به بیرون درز پیدا کرده حقیقت داشته باشه , کنسول نسل بعد نینتندو با این قیمت احتمالیش کار مشکلی

در پیش داره

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اصلا گیریم قدرتش با این نسل برابر اصلا اقا دو برابر قیمتش بالاست با این قیمت مطمئن باش با سر میخوره زمین.حتی 300 دلار هم زیاده .
ps3 الان 160 گیگش 239دلاره تو سایت امازون
ایکس باکس اسلیم 4 گیگ هم 199 دلار

این کنسول wii u قیمتش بخاطر این دسته تبلت مانندش گرونه نه بخاطر سخت افزار داخلی کنسول.

ببخشید کی میگه با این نسل برابره شما اطلاعاتی دارید که ماها نداریم
چندین بار سازنده ها گفتندکه wii U به خاطر فناوری جدیدتر از کنسول های نسل حاضر قوی تره
حتی بازی ای مثل ninja gaiden 3 رو با قطع عضو روی 60 فریم اجرا میکنه و بازیه جهاد 3 رو با کیفیت بالاتر از نسل حاضر اجرا میکنه
من نمیدونم این اطلاعات غلط از کجا اب میخوره
خواهشا تا اطلاعات دادن خود نینتندو از هرگونه شایعه پراکنی خود داری کنید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
GM اروپای نینتندو اقای David Yarnton بعد از 20 سال فعالیت از نینتندو جدا شد!.
رها کردن کشتی قبل از طوفان؟ رها کردن کشتی درحال غرق شدن؟ تغییر شغل ناگهانی؟ کسی چه میدونه :D.

این نشونه های شومی هست. قیمتهای عجیب غریب برای دسته و کنسول. حال ام این.

پ.ن. €399.99 = $506.82. اگر زیر 300$ نباشه; نینتندو ام میره همونجا که سگا رفت.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
وقتی نصف بازیهای که قراره برای 360 و PS3 بیاد به خاطر ضعف سخت افزار WII U برای این کنسول کنسل میشه دیگه مشخصه قضیه..
بعد تو همین بخش اخبار بگردی خبر گلایه سازنده ها از ضعف های WII U رو میتونی پیدا کنی..

برادر من همین mass effect 3که روی کنسول فریم 30 بود روی wiiu فریم 60 هست
بعدش هم بخشی از قدرت سخت افزاری wiiu علاوه بر پردازش بازی و سیستم عامل می ره برای فرستادن تصاویر بر روی دسته ی wii u
زمام wii می گفتن چرا بازی مولتی پلتفرم کم داره حالا هم که می زنن برای wii u می گن چرا بازی های ps3 و360 رو داره
لیست کل بازی های wii u:
نینتندو لیست بازی‌هایی را که برای Wii U عرضه خواهد شد را منتشر کرد
بازی هایی که در تابستان و همراه با دستگاه عرضه می شوند:

• Aban Hawkins & the 1,000 Spikes
  • Assassin’s Creed III
  • Batman: Arkham City Armored Edition
  • Ben 10: Omniverse
  • Chasing Aurora
  • Cloudberry Kingdom
  • Darksiders II
  • Family Party: 30 Great Games (working title)
  • Jett Tailfin
  • Just Dance 4
  • LEGO City: Undercover
  • Marvel Avengers: Battle for Earth
  • Mass Effect 3
  • NBA 2K13
  • New Super Mario Bros. U
  • Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge
  • Nintendo Land
  • Rabbids Land
  • Rise of the Guardians: The Video Game
  • Runner 2: Future Legend of Rhythm Alien
  • Scribblenauts Unlimited
  • Sing (working)
  • Sonic & All-Stars Racing Transformed
  • Sports Connection
  • Tank! Tank! Tank!
  • Tekken Tag Tournament 2 (working)
  • Trine 2: Director’s Cut
  • Wii U Panorama View (working)
  • Your Shape: Fitness Evolved 2013
  • ZombiU

بازی هایی که 4 ماه بعد از امدن دستگاه عرضه می شوند:

• Game & Wario (working title)
  • Pikmin 3
  • Project P-100 (working title)
  • Wii Fit U

بازی هایی که تاریخ مشخصی برای عرضه ندارند:

• Aliens: Colonial Marines
  • Rayman Legends

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
آقا واقعا از ریلیز بازی zombie U هنگام ریلیز کنسول خوشحال شدم
این زامبی یو که اخرش بود به نظر اگه یک باز ی باشه که مجابم کنه کنسول بخرم بی شک همین هست اسنایپر طرف در اورد بعد با دسته نشونه گرفت بعد شلیک تکنولوزی مگه شاخ دم داره !:d

آخرین ویرایش:

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
Dafuq?
یعنی اینقدر سخته یه اسپویلر خوندن؟
کنسول wii u یک کنسول نسل بعد است به نظر شما کنسول نسل قبل هست نظرت رو برای خودت نگه دار شما ضد نینتندو هستی مثل بخش زیادی از کاربر های این انجمن نظرت اشتباه هست همین کنسول نسل قبل به گفته شما پوز ps4 و xbox بعدی رو می زنه
همین gc قدرتش از xbox و ps2 بالاتر بود ولی ps2 برنده ی ان نسل شد

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
حالا من نمیخوام توی بحث های شماها وارد شم ولی تو کنفرانس نینتندو نمایش Batman رو دیدید دیگه؟ اصلا و اصلا گرافیکش نمیرسید به نسخه ای که یه سال قبل ما رو کنسول بازی کردیم. حالا این فقط قسمت گرافیکی بود که ما دیدیم. بقیش که معلوم نیست چی بشه!

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
البته شاید نینتندو خواسته با دادن این قیمت به شکل غیر مستقیم از طریق امازون محک قیمت رو بسنجه و واکنش ها رو در فروم ها ببینه
و البته از همین قیمت هم میشه قیمت دو کنسول رقیب رو پیشبینی کرد بلاخره بازاریاب های نینتندو که بیکار نشستن و کاملا دو رقیب
رو از هر لحاظ دارن رصد میکنن و قیمت نهایی که میدن صد در صد پایین تر از رقیب هاشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بلاخره بازاریاب های نینتندو که بیکار نشستن و کاملا دو رقیب
رو از هر لحاظ دارن رصد میکنن و قیمت نهایی که میدن صد در صد پایین تر از رقیب هاشه.
بازاریاب هاش اگر شعور داشتن که 3DS رو 365$ قیمت گذاری نمیکردن و بعد از چند هفته با "غلط کردم اشتباه کردم" 200$ کاهش قیمت نمیدادن.
سخت افزارش بهینه شده 360ـه همین حدود قدرت داره واسه 7-8 سال پیش. GamePad هم مشکل خودشونه. یه کنترلر بسازی بعد 200$ مشتری رو شارژ کنی؟ LOL.
اگر میخوان مثل 3DS تبدیل به تُف سربالا نیشه باید قیمت عقلانی و درستی واسه سخت فزار و نرم افزارش بزارن. با توجه به اینکه از Online هم خبری نیست و اگر باشه در حده سرویس های نرمال و بروز نخواهد بود. با این اوصاف باید زیر 300$ باشه چون در مقایسه با 360ـه 199$ که قسطی ام میشه خریدتش و ps3ـه 299$ نمیتونه رقابت کنه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بازاریاب هاش اگر شعور داشتن که 3DS رو 365$ قیمت گذاری نمیکردن و بعد از چند هفته با "غلط کردم اشتباه کردم" 200$ کاهش قیمت نمیدادن.
سخت افزارش بهینه شده 360ـه همین حدود قدرت داره واسه 7-8 سال پیش. GamePad هم مشکل خودشونه. یه کنترلر بسازی بعد 200$ مشتری رو شارژ کنی؟ LOL.
اگر میخوان مثل 3DS تبدیل به تُف سربالا نیشه باید قیمت عقلانی و درستی واسه سخت فزار و نرم افزارش بزارن. با توجه به اینکه از Online هم خبری نیست و اگر باشه در حده سرویس های نرمال و بروز نخواهد بود. با این اوصاف باید زیر 300$ باشه چون در مقایسه با 360ـه 199$ که قسطی ام میشه خریدتش و ps3ـه 299$ نمیتونه رقابت کنه.

متحوّل شدی !

===
بنظرم بیش از 230 دلار نمی ارزه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,054
نام
محمد امین

اینها همه سیاسته اینها میدونن اگر حتی 1000 دلار هم قیمت بگزارن باز یک عده ای که ما بهش میگیم فن بوی هستن که برن این کنسول رو بخرن و تو تعداد این افراد زیاد تغییر ایجاد نمیشه..بعد از اینکه این دوستان به طور کامل سر کیسه شدن و افراد معمولی جامعه باقی موندن اون وقت شروع میکنن به یک کاهش قیمت اساسی که همون قیمت اصلی هست و بعد ما شاهد دماغ سوخته اون یک عده ای هستیم که 6 ماه تحمل نداشتن..

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
این زامبی یو که اخرش بود به نظر اگه یک باز ی باشه که مجابم کنه کنسول بخرم بی شک همین هست اسنایپر طرف در اورد بعد با دسته نشونه گرفت بعد شلیک تکنولوزی مگه شاخ دم داره !:d

فکر کنم حسین بازیش یه چیزی تو مایه های Dead Island هستش.از اون بازی هایی که سر و ته نداره.
========
به نظرم بعیده که کنسول با این قیمت عرضه بشه.چون قیمتش نسبتا خیلی بالاس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر