قیمت هدست و کنترلر Xbox One مشخص شد.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Xbox-One-Chat-Headset.jpg

مایکروسافت از قیمت کنترلر و هدست کنسول خانگی نسل هشتمی Xbox One، پرده برداری کرد. بدین ترتیب، هدست های کنسول جدید مایکروسافت ،با قیمت خیلی خوب ۲۴٫۹۹ دلار عرضه می شود.

همچنین کنترل Xbox One با قیمتی برابر قیمت کنترل های کنسول PlayStation 4 یعنی ۵۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.
مایکروسافت یک پک دیگر را برای کنترلر های کنسولش پیشنهاد کرده است. بر اساس آن شما می توانید با هزینه ی بیشتری صاحب یک کیت شارژ کننده و یک پک باتری برای کنترلر Xbox One شوید و قیمت این دو آیتم ۲۴٫۹۹ دلار اعلام شده و شما می توانید آن ها را به همراه یک کنترلر با قیمت ۷۴٫۹۹ دلار خریداری نمایید.

استفاده کردن از هدست ایکس باکس و چت کردن با دوستان در پارتی های منحصر به فرد Xbox Live از عوامل جذب شدن خیلی ها به خرید کنسول مایکروسافت بوده است.

به گفته ی مایکروسافت کنسول Xbox One پیش از تعطیلات کریسمس پیش رو عرضه خواهد شد.

منبع 1
منبع 2
منبع 3

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
استفاده کردن از هدست ایکس باکس و چت کردن با دوستان در پارتی های منحصر به فرد Xbox Live و همراه آن شنیدن موسیقی های جذاب بازی ها از عوامل جذب شدن خیلی ها به خرید کنسول مایکروسافت بوده است.
با قیمت خیلی خوب ۲۴٫۹۹ دلار عرضه می شود.
تو هیچکدوم از منبع ها من همچین چیزی ندیدم. به علاوه تا جایی که من یادمه هدست ها برای چت کردن و شنیدن صدای بقیه بود نه بازی ها!

پ.ن: علاقتون به ماکروسافت قابل تقدیره ولی خبرنگاری یعنی بدون جبهه خبرزدن!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
با قیمت خیلی خوب ۲۴٫۹۹ دلار عرضه می شود.
قربونت برم قیمت خوبه ـت اینه ارزونه چنده ؟:D
کلا لوازم جانبی از قدیم الیام تا دسته میکنن تو پاچه مشتری

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
تو هیچکدوم از منبع ها من همچین چیزی ندیدم. به علاوه تا جایی که من یادمه هدست ها برای چت کردن و شنیدن صدای بقیه بود نه بازی ها!

چون منظورمو خوب اونجا نرسوندم اون یه قسمت رو اصلاح کردم.منظور من شنیدن صدای بازیها در بک گراند هستش نه از خود هدست.چون اگر از خود هدست صدای بازیها هم می اومد که اصلا ارزش نداشت و دیوونه کننده میشد بلکه خوبی هدست ایکس باکس چت، به همین موضوع است.مطلب ذکر شده نقل قول خودم هست که اونم اصلاح شد.مرسی از تذکر.

قربونت برم قیمت خوبه ـت اینه ارزونه چنده ؟:D
کلا لوازم جانبی از قدیم الیام تا دسته میکنن تو پاچه مشتری

24 دلار واسه اون وری ها که عالیه واسه ما هم با توجه به کیفیت کنسول نسل بعد و بی سیم بودن هدست قیمت خیلی خوبی هست.البته امیدوارم بی سیم باشه:dتو عکس که اینطور به نظر نمیرسه

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
24 دلار واسه اون وری ها که عالیه واسه ما هم با توجه به کیفیت کنسول نسل بعد و بی سیم بودن هدست قیمت خیلی خوبی هست.
24 دلار هم پوله !
سیم داره !
مثل همین برا 360 ... کیفیت هم در حده همین برا 360 مقداری بهتر

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بر اساس آن شما می توانید با هزینه ی بیشتری صاحب یک کیت شارژ کننده و یک پک باتری برای کنترلر Xbox One شوید
مگه بازم قراره باتری بخوره؟! 8-|:-/
یا منظور همین کیت های شارژی هست که الانم برای X360 موجوده؟!

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
واقعا کنترلر X1 خیلی عالی و خوش دست به نظر میرسه .
ولی اصلا فکرشو نمیکردم تو این نسل هم مایکروسافت از باتری برای کنترلرهاش استفاده کنه!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
همچنین کنترل Xbox One با قیمتی برابر قیمت کنترل های کنسول PlayStation 4 یعنی ۵۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.
چیجوری ممکنه!؟ :-? این نسلی هاش هم 60 دلار بودن ، ولی این ها کوجا اون ها کوجا/:)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
الان که تو سایت ماکروسافت کنترلر 360 رو زده 30$ ، فک کنم اوایل نسل هم 50$ بودن!
درسته الآن 30 $ ــه ولی قدیم اگه اشتب نکنم 60 بودا :-/
من که یه دونه خریدن مالِ Reach بود که نمیشه در مورد قیمتش بحث کرد :D ولی برای PS3 اونی که خریدم فک کنم 55$ بود/:)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
چیجوری ممکنه!؟ :-? این نسلی هاش هم 60 دلار بودن ، ولی این ها کوجا اون ها کوجا/:)

هیچی میومدن 100 دلار می کردنش اینجا خون به پا میشد.

مشخص نیست که دقیقا برای خودشون چقدر میوفته و چرا دارن 60 دلار می دنش ولی همین 60 دلار هم کم پولی نیست. حتی برای خارجی ها هم میشه به اندازه قیمت یه بازی. برای ما هم که 180 تومن. :D

با این قیمتا فک کنم دوباره تا یه مدتی باید نوبتی بازی کنیم :D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
هیچی میومدن 100 دلار می کردنش اینجا خون به پا میشد.

مشخص نیست که دقیقا برای خودشون چقدر میوفته و چرا دارن 60 دلار می دنش ولی همین 60 دلار هم کم پولی نیست. حتی برای خارجی ها هم میشه به اندازه قیمت یه بازی. برای ما هم که 180 تومن. :D

با این قیمتا فک کنم دوباره تا یه مدتی باید نوبتی بازی کنیم :D

به نظرم با وجود لایو اصلا نیازی به دسته اضافی تا یه مدت نیست چون همه تو لایو دور هم هستیم:d ولی هدست رو صد در صد باید بگیریم

راستی هدست بی سیم هم واسش میاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر