قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

blakziro23

کاربر سایت
Jun 22, 2011
43
سلام

سلام ومرسی و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز و تشکر یکنم از اینکه راهنمایی کردید من رو
یه سوال دیگه من یه پلی استیشن 3 فت دارم از اون سری اول 60 گیگ که رم ریدر داشتن که بازی های پلی استیشن 1 و2 را اجرا میکنن ولی فریم ورش ارتقا داده شده به 3.61 به همین خاطر میخوام عوضش کنم ایا اشتباه نمیکنم ؟؟؟؟ یا نه خوب کاری میکنم تفاوتشون توی چیه این دوتا اسلیم با فت ؟؟؟؟؟ دستگاه من (60 گیگ فت که دارم ) تا الان جمع کل کارکردشو میخوای جمع کنی به خدا 2 ماه هم نمیشه کار کرده چونکه گرفتمش و بودجه من نمیرسوند بازیهایش را تهیه کنم از سال 2007 تا االن فقط داره خاک میخوره جدیدا یه فوتبال گرفتم دارم فوتبال بازی میکنم فقط الان به نظر شما نصبت به کار کرد کم این دستگاه عوض کنم اسلیم بگیرم یا نه؟؟؟؟؟ ( برای بازی های کپیش)

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
سلام ومرسی و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز و تشکر یکنم از اینکه راهنمایی کردید من رو
یه سوال دیگه من یه پلی استیشن 3 فت دارم از اون سری اول 60 گیگ که رم ریدر داشتن که بازی های پلی استیشن 1 و2 را اجرا میکنن ولی فریم ورش ارتقا داده شده به 3.61 به همین خاطر میخوام عوضش کنم ایا اشتباه نمیکنم ؟؟؟؟ یا نه خوب کاری میکنم تفاوتشون توی چیه این دوتا اسلیم با فت ؟؟؟؟؟ دستگاه من (60 گیگ فت که دارم ) تا الان جمع کل کارکردشو میخوای جمع کنی به خدا 2 ماه هم نمیشه کار کرده چونکه گرفتمش و بودجه من نمیرسوند بازیهایش را تهیه کنم از سال 2007 تا االن فقط داره خاک میخوره جدیدا یه فوتبال گرفتم دارم فوتبال بازی میکنم فقط الان به نظر شما نصبت به کار کرد کم این دستگاه عوض کنم اسلیم بگیرم یا نه؟؟؟؟؟ ( برای بازی های کپیش)

به نظر من اگه یه ذره دیگه صبر کنی هک 3.6X میاد و دیگه میتونی با همین کپی بزنی

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
فعلا هکرا تو همین 3.60 دارن خودشونو جر میدن تا بشه :d
اونوقت شما میگی 3.61 ایشون به زودی هک میشه؟:-o

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
اصلا ۳.۵۶ هنوز هک نشده و ۳.۶۰ کلا با ۳.۵۶ از نظر امنیتی فرق میکنه و روی هر کنسول یه کد میده و هکشم احتمالا سخت افزاریه و طولانی مدت بعدا شما رو چه حسابی میگی ؟؟!!
؟؟
ولی امکان دانگرید به ۳.۵۵ بالاست اگه به این امید بمونه بهتره ;)

roozbeh_mcse

کاربر سایت
Jan 29, 2007
59
نام
Roozbeh
با سلام
من می خواستم PS3-160G رو که 3 ماه خریدم بفروشم فریم ورش هم 3.55 یکه دسته اضافه هم داره گفتا 360 تومان آیا این قیمت خوبه بفروشم ؟
ممنون

Heavy.Rain

کاربر سایت
May 23, 2011
49
نام
Saeid
دوستان ps3 160g تو بازار 450 گیر میاد؟(فریمور 3.60)(کلا هک نمیشه:d)

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
اقا من چند صفحه پیش گفتم قیمتps3 تا چند روز دیگه داخل خارج از ایران پایین میاد شما قبول نکردید حالا برید این سایت ببینید قیمت 160gigشده240دلار تازه تا چند وقت دیگه پایین تر هم می یاد
اینم سایتhttp://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Video-Games/Bundles-and-Consoles/PS3-160GB-Console%280082337%29
اون بونده و اگه اشتباه نکنم بوند ۱۷۰۰ تومان هست ;)
هیچ تغییری ایجاد نشده تو قیمت !!

آخرین ویرایش:

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان قیمت پی اس 3 در عربستان رو می خواستم. فقط اگه میشه سریع. اونجا از ایران ارزون تره ؟

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
اصلا ۳.۵۶ هنوز هک نشده و ۳.۶۰ کلا با ۳.۵۶ از نظر امنیتی فرق میکنه و روی هر کنسول یه کد میده و هکشم احتمالا سخت افزاریه و طولانی مدت بعدا شما رو چه حسابی میگی ؟؟!!
؟؟
ولی امکان دانگرید به ۳.۵۵ بالاست اگه به این امید بمونه بهتره ;)

من حدس زدم عزیزم :d

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
دوستان قیمت پی اس 3 در عربستان رو می خواستم. فقط اگه میشه سریع. اونجا از ایران ارزون تره ؟

عربستان رو نمیدونم ولی دبی که قیمتاش خیلی از ایران ارزون تره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر