قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
یه چیز جالب!
قیمت play station 3 super slim 500 gig تو ایران 1,900,000 هست!
اونوقت تو آمازون بریتانیا زده 228£ پوند!!!!!!!.............
پوندی 6 تومن هم حساب کنیم که 6 تومن نیست میشه به قیمت اینجا میشه یک میلیون و 300 هزار تومن!.... یعنی باز 600 تومن اینجا گرونتره!!!!:|

تازه کپی خور هم نمیشه هنوز!

آخرین ویرایش:
خب دوستان دوماه نخرید صبرکنین ببینین آذر گفتگو آژانس بکجا میرسه
از این بدتر که نمیشه
اواخر دی احتمالا دلار طبیعی بشه قیمتش

من الان xbox 360 دارم و می خواهم ps3 بخرم قیمتش الان چه قدر است من در یک سایت دیدم زده ps3 slim 360 g قیمت 650 تومان ولی در سایت دیگری زده slim360 یک میلیون و 80 تومان کدام راست است در مغازه ای هم رفتم و پرسیدم گفت 1 میلیون 80 تومان اخرش نفهمیدم چی است میشه شما بگید قیمت درستش در جمهوری چه قدر است ؟
ممنون میشم:d

---------- نوشته در 08:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 PM ارسال شده بود ----------

move و دم و دستگاه هاش چنده اقا حامد ؟

اونی که قیمتش پایینه به هیچ وجه کپیخور نمیشه ولی اونی که قیمتش بالاس کپیخور شده هستش بستگی به خودتون داره اگه میخواید کپیخور بازی کنید باید گرون قیمته رو بخرید اگه نه اوریجینال میخواید باید ارزونه رو بخرید (البته هزینه بازی های اوریج خیلی بالا در میاد)

لعنت به این دلار و پول
بابا من تا خواستم ps3 بخرم پران شد تا 1 ماه پیش 900 تومان بود تا هفته پیش 1 میلیون تومان بود الان هم شده 1 میلیون 300 تومان بابا من چیکار کنم میخواستم wii را بفروشم حالا با گران شدن ان مجبورم xbox 360 عزیزم را بفروشم شما جایی را میشناسیئ که ارزان بفروشد مغازه ای جایی اگه می شناسید لطفا بگید)x:((:evil1::(

خب دوستان دوماه نخرید صبرکنین ببینین آذر گفتگو آژانس بکجا میرسه
از این بدتر که نمیشه
اواخر دی احتمالا دلار طبیعی بشه قیمتش

فکر نکنم کوتاه بیان چون اگه میخواستن قبل از اینکه کار به اینجاها برسه مسئله رو جمع میکردن یه طوری.
تصمیم خودشون رو گرفتن .وقتی با یه ایدئولوژی خاص یک نفر بزرگ میشه حاضره همه کار بکنه برای رسیدن به اهدافش نمونش هم کم نبوده تو تاریخ مثل نازیها.
160 گیگ کپیخور 1320
320 گیگ کپیخور 1470
یه سوالی برام پیش اومده
اصلا با این قیمت کسیم میخره ؟

آخرین ویرایش:
از این بدتر که نمیشه

برا من یکی که طبیعی شده ، این فکر رو کنم که از این بدتر نمیشه ، ولی به حدی شیر تو شیر شده که چند ماه بعد ، آرزو کنم همون وضعیت قبلی میموند !

یه سوالی برام پیش اومده
اصلا با این قیمت کسیم میخره ؟

متاسفانه هستن بعضیا ....

نمونش یکی از آشناهای خودم ، تقریبا در حد صفره اطلاعات گیمریش ! ولی چند روز پیش نزدیک 1.6 خرج ps3 320gb نو و یه سری وسایلاش کرد ... با خوشحالی کامل !!

اصلا یه سری ها عین خیالشون نیست ! 3 تومن هم بشه میخرن به مولا !!

(نه اینکه گیمر حرفه ای باشن و .... یا پولشون زیاده یا اصلا نمیدونن چجوری خرج کنن ! شاید دو تا بازی هم نخرن ها !! اصلا پولدار خفن هم نیستنا !! اصلا نمیدونم چجوری توصیف کنم این دسته افراد رو !!! :d )

ولی در کل گیمر واقعی جماعت معمولا دستش نمیرسه با این قیمت ها ! :d

1.600‏ بخاطر یه 320 !! چه خبره, من چند روز پیش یه 320 کارکرده(البته اسمش کارکرده بود وگرنه یک ماه هم کارنکرده!) خریدم 650 تازه با دیسک بوت و Cfw ‎4.3‎0 !!

---------- نوشته در 05:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

راستی آقا پیشنهاد میکنم همه برن برای خرید Ps3 اورجینال تا گرون نشده!! مثل اینکه خبرایی هستش! حیف که من تازه گرفتم

بابا قيمتهاي كنسول اريج با كپي خور رو مقايسه كنيد من از اين دارم ميسوزم
كاش ملت كنسول كپي خور نميخريدن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or