قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
همین جدیده که نازکتر شده و رونمایی کردنش چیز خاصی نسبت به همین ویتا های معمولی نداره

3g/wifi قیمت امروز 1030000 تومان
150 دلار رو چطور حساب میکنن میشه 900 تومن ...نمیدونم واللا.. یدونه دلمون به ویتا خوش بود کمی TearAwayبازی کنیم ..

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
سلام دوستان
من می خواستم بدونم کسی تهران فروشنده مطمئن سراغ داره که پک واقعا باز نشده تحویل مشتری بده؟ (چه خود دستگاه، چه بازی، لوازم و...) اگر محبت کنید پ.خ کنید ممنونتون میشم.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
سلام دوستان
من می خواستم بدونم کسی تهران فروشنده مطمئن سراغ داره که پک واقعا باز نشده تحویل مشتری بده؟ (چه خود دستگاه، چه بازی، لوازم و...) اگر محبت کنید پ.خ کنید ممنونتون میشم.
من تهران سراغ ندارم ولی آبادان یه نفر با انصاف میشناسم....خودم ار تبریز ازش سفارش دادم.پلمپ برام فرستاد.میخوای شمارشو برات PM کنم...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان

تو همین توپخونه میتونی بگیری

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
دوستان تو یکی از فروم ها واسه خرید ویتا از سایت ebayپرسیدم گفتن 830تومن هزینه اش میشه با حمل ونقل و..تا برسه درب منزل
اینم لینک Sony PlayStation Vita | eBay

به نظرتون به صرفه اس؟

عزیزم ریجن 1 هست که خوب بدرد ما نمیخوره

الان تو این سایت اکبند رو 600 گذاشته
www.westbazi.com
اما 1 ملیون هم مدل دیگش رو گذاشته این دو مدل که یکی US هست و یکی PAL چه فرقی دارن با این همه اختلاف قیمت؟

ریجن 1 و رجین 2 داریم
رجین یک اگر باشه داخل ایران ارزون هست چون در واقع 3G کار نمیکنه یعنی سیمکارتای ایران روش کار نمیکنه

ریجن 2 باشه سیمکارتای ایران هم ساپورت میشه

- - -ویرایش - - -

توپ خونه ریجن 2 رو میده 950

این هک نشده هنوز ؟

هنوزم بازیای psp رو نمیشه روش بازی کرد ؟ فکر کنم این سونی هکرارم خریده !!!

- - -ویرایش - - -

توپ خونه ریجن 2 رو میده 950

این هک نشده هنوز ؟

هنوزم بازیای psp رو نمیشه روش بازی کرد ؟ فکر کنم این سونی هکرارم خریده !!!

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
ریجن دو رو اون قیمت میدن به شرطی که باشه تقریبا نایاب شده
نایاب شده؟! معمولا چقدر طول میکشه بارِ جدید بیارن؟
توی فروشگاه های اینترنتی قیمت Wifi رو 740 و Wifi/3G رو 970 گذاشتن. اما معلوم نیست چه ریجنی تحویل آدم میدن.

آخرین ویرایش:

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
سلام،یکی از اقوام بنده بعد کریسمس میخواد بره دوبی
میخواستم بدونم بعد از کاهش قیمت ویتا به 199 دلار تو دبی هم میشه با این قیمت خرید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر