قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
بسیار ممنون دوست عزیز !راستی من اگر یه مموری بگیرم ممتونم بدون دغدغه فیلمو آهنگ باش گوش بدم ؟ یعنی نیاز به فعال ساری از طریق اینترنت نداره پلیراش ؟ فرمور رو هم آپ کردم به 1.8.1

نظر شخصی منو بخوای اگه برا موزیک فیلم میخوای موبایل بهتره مینونی باهاش موزیک گوش کنی اما برا فیلم باید با نرم افزار تبدیلشون کنی به mp4 که زمان بره انجامش هر بار نیاز به فعال ساری از طریق اینترنت هم نداره پلیراش فقط باید به اینترنت وصل باشی تا بتونی چیزی روش کپی کنی که اونم هک شده تو همین سایت..... اموزش با برنامش هست
آموزش استفاده از پچ Open CMA 1.80 :
آموزش استفاده از پچ Open CMA 1.80 :
1-فایل پچ را از لینک: http://www.mediafire.com/?aiq9dddlztiiq7d دانلود کرده و فایل ها را در صفحه ی دستکتاپ اکسترکت کنید
2- فایل CMA setup را اجرا کنید.
3-بعد از نصب فولدر openCMA_vita_180 را باز کنید و تمام فایل ها را در جایی که CMA اصلی نصب شده،کپی کنید: (C:\Program Files (x86)\Sony\Content Manager Assistant).
4-فایل “set.dll” را اجرا کنید(همه چیز را با administrator اجرا کنید(راست کلیک روی برنامه و انتخاب گزینه ی run as administrator ))
5-بچ فایل به نام “run” را اجرا کنید
6- این باید همه چی را در پنجره اجرا کند و CMAWatcher و CMADownloader را در همان فولدر نصب خواهد کرد.
7-فایل CMAWatcher را اجرا کنید.این سریع باز و بسته میشود(شاید اصلا نبینید که باز شود)
8-بعد از اون اگر لازم هست بزارید که دیتا بیس رو دوباره بسازد
9-همه کار ها را کردید و تمام شد

http://forum.bazicenter.com/thread67661/ اینجا

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
چیز مهمی نیست اینکه روش نوشته یعنی اینکه اعتبار اولیه نداره اگه بخوای تو store بازی بخری باید psn card بخری همه vita اینو روش داره بغیر از 3g.wifi region 1

به برق که میزنی چراغ ps نارنجی میشه فول شارژ که شد خودش چراغه خاموش میشه سعی ام کن update کنی frimware تو
داداش چی میگی یعنی اعتبار نداره. این حرفا چیه؟؟؟ اون علامت برای درجه بندی سنی تو آلمان هست که هم رو بازی ها و هم رو فیلماش میزاره. خواهشا چیزی رو نمیدونید الکی نظر ندید. مجبورتون نکردن که....

Destro

Kevin
Gold User
Apr 18, 2010
3,552
نام
Nightwing
اینا چه ربطی به قیمت داره؟؟

:))
راس میگه تاپیک به فنا رفت رسما
آقا من پایتخت قیمت گرفتم wifi و از 600 شروع میشه تا 1 تومن! که قیمت اصلی ظاهرا بین 700 و 800 عه
حالا نمیدونم اون 600 اینه دست 2 بود یا نه ولی اختلاف قیمت خیلی زیاده

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
:))
راس میگه تاپیک به فنا رفت رسما
آقا من پایتخت قیمت گرفتم wifi و از 600 شروع میشه تا 1 تومن! که قیمت اصلی ظاهرا بین 700 و 800 عه
حالا نمیدونم اون 600 اینه دست 2 بود یا نه ولی اختلاف قیمت خیلی زیاده
اونایی که قیمتشون از بقیه خیلی پایین تره شک نکن دست دوم هستش!!!;)
دست دوم در حد آک!!!

Destro

Kevin
Gold User
Apr 18, 2010
3,552
نام
Nightwing
اونایی که قیمتشون از بقیه خیلی پایین تره شک نکن دست دوم هستش!!!;)
دست دوم در حد آک!!!
الان تو Gamescom خوندم قراره ازین به بعد تو همه ی پکا یا Little big planet باشه یا Playstation battle royal سر همین شاید فعلا نگیرم البته بازم مطمئن نیستم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من یه دوستی پیدا کردم و چینیه و میگه میتونه با 200 تومن برام ویتا بیاره اونم با رم 8 گیگ و انلاک . الان من موندم این اقا چطوری میتونه با این قیمت بیاره خیلی جالبه بدونم . تا الانم که برا ویتا تقلبی یا همون کپیش نیومده و ازین جهت نگرانی نیست تازه میگه با پک میاره صحیحو سالم منم گفتم 20 تا برام بیاره و اورد نقد پولشو بدم . طرف کیش کار میکنه رو کشتی میره 1 ماه بعد یاد .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من یه دوستی پیدا کردم و چینیه و میگه میتونه با 200 تومن برام ویتا بیاره اونم با رم 8 گیگ و انلاک . الان من موندم این اقا چطوری میتونه با این قیمت بیاره خیلی جالبه بدونم . تا الانم که برا ویتا تقلبی یا همون کپیش نیومده و ازین جهت نگرانی نیست تازه میگه با پک میاره صحیحو سالم منم گفتم 20 تا برام بیاره و اورد نقد پولشو بدم . طرف کیش کار میکنه رو کشتی میره 1 ماه بعد یاد .

خیلی معذرت میخوام اینجوری میگم
به احتمال زیاد
یا سوخته تحویل دوستتون میدن
یا دستگاهی که بهش میفروشن دزدیه
یه احتمالی هم هست که psp رو جای ویتا میدن بهش
وگرنه هیچ جوره امکان نداره دستگاه 300 دلاری رو 200 تومن بیاره
اگه میتونه بیاره همین الان هماهنگ گن من 100 تا میخوام

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,968
نام
malek

حتما دوستتون از یه جایی فهمیده که قرار هستش اوس م... دلار رو 2 رقمی بکنه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خیلی معذرت میخوام اینجوری میگم
به احتمال زیاد
یا سوخته تحویل دوستتون میدن
یا دستگاهی که بهش میفروشن دزدیه
یه احتمالی هم هست که psp رو جای ویتا میدن بهش
وگرنه هیچ جوره امکان نداره دستگاه 300 دلاری رو 200 تومن بیاره
اگه میتونه بیاره همین الان هماهنگ گن من 100 تا میخوام

حامد جان این یارو که کاملا جدیه منم گفتم بیار سالم بود پولشو میدم گفتم فعلا 20 تا برا من بیاره .

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
حامد جان این یارو که کاملا جدیه منم گفتم بیار سالم بود پولشو میدم گفتم فعلا 20 تا برا من بیاره .
دوست من احتمال میدم منظورش طرح چینی ویتا باشه اگه یادتون باشه قبل از عرضه ویتا قرار بود یه طرح ویتا بزنن که بعضی از امکانات ویتا رو مثل صفحه لمسی5اینچی وای فای و.... و امکاناتی مثل اندروید رو داشت...
منم این کنسولو طرفای جمهوری 2-3 جا دیدم قیمتم حدود 300 تومنه ولی هرکسی که یذره از گیم سر در بیاره متوجه تفاوتش میشه....مراقب باش نندازن بهت داداش...

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
دوست من احتمال میدم منظورش طرح چینی ویتا باشه اگه یادتون باشه قبل از عرضه ویتا قرار بود یه طرح ویتا بزنن که بعضی از امکانات ویتا رو مثل صفحه لمسی5اینچی وای فای و.... و امکاناتی مثل اندروید رو داشت...
منم این کنسولو طرفای جمهوری 2-3 جا دیدم قیمتم حدود 300 تومنه ولی هرکسی که یذره از گیم سر در بیاره متوجه تفاوتش میشه....مراقب باش نندازن بهت داداش...

ممکنه از اینا باشه :d

80792600731468405225.jpg

نسخه چینی PSVITA با پشتیبانی از چندین نسل کنسول های بازی

یکی از شرکت های چینی این اواخر با جعل و دستمایه قرار دادن کنسول نوپای سونی (PSVITA) و با درهم آمیختن سخت افزار و امکانات شگفت انگیز این غول کوچک به همراهی اندکی چاشنی خلاقیت، نام خود را بر سر زبان ها انداخته است. این نسخه جعلی از PSVITA که تنها نمای ظاهری این کنسول را یدک می کشد، از سیستم عامل Android 4.0 Ice Cream Sandwich بهره برده و از همه جالب تر اینکه Droid X360 نام گذاری شده است!!؟ Droid X360 از پردازنده 1.5 گیگاهرتزی، 512 مگابایت رم، On-boared Storage هشت گیگابایتی، صفحه نمایش لمسی خازنی 5 اینچی با رزولوشن 800x480، خروجی MicroSD ،HDMI با قابلیت ارتقاء تا سقف 32 گیگابایت،دوربین 2 مگاپیکسلی و همچون VITA از دو عدد آنالوگ جانبی بهره می برد.

اما نکته مهمی که موجب تمایز DX360 از همزاد خود می شود، پشتیبانی این کنسول از 9 شبیه ساز کنسول های بازی قدیمی می باشد که مدت هاست به دست فراموشی سپرده شده اند. مهم ترین این شبیه ساز ها به شرح زیر می باشند :

Game Boy Advance ،Game boy Color ،SNES ،NES و در نهایت Nintendo64 از شرکت محبوب نسل ها : Nintendo
4.gif

PlayStation از شرکت Sony
SEGA Mega Drive و SEGA Game Gear از شرکت Sega

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر