قیمت به روز Kinect در فروشگاه ها

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
تهران، کینکت با یه بازی اورجینال داخل خود پک، 190 تومن، مجتمع کامپیوتر پارسیان
دوست من اون بازی تو پک کینکت هست ربطی به قیمتش نداره (بازی کینکت ادونچرز)

---------- نوشته در 12:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 AM ارسال شده بود ----------

منم خریدم به خودم تبریک میگم 175000

up.sign.for

کاربر سایت
Oct 11, 2011
21
دوست من اون بازی تو پک کینکت هست ربطی به قیمتش نداره (بازی کینکت ادونچرز)

---------- نوشته در 12:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 AM ارسال شده بود ----------

منم خریدم به خودم تبریک میگم 175000

سلام دوست عزیز، خوب منم به شما تبریک میگم مبارک باشه :)
تو پست قبلیت زدی 180 تومن گرفتیا ایناها ببین: "زاهدان 180 تومن/حالا نمیدونم اصلو قلابی داره یا نه ولی این قیمتو بهم دادن" نکنه بعدش رفتی تخفیف گرفتی؟ ;)
خوب در هر صورت مبارکت باشه و ایشالله دوربیناش یه عمر برات بچرخن ;)
بله بازی اورجینال باهاش هست، چون دیدم یه سری دوستان از شهرها و جاهای مختلف گرفتن و شاید متفاوت باشه محتویات پکشون خواستم کامل بگم

• Like
Reactions: gamer20

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام دوست عزیز، خوب منم به شما تبریک میگم مبارک باشه :)
تو پست قبلیت زدی 180 تومن گرفتیا ایناها ببین: "زاهدان 180 تومن/حالا نمیدونم اصلو قلابی داره یا نه ولی این قیمتو بهم دادن" نکنه بعدش رفتی تخفیف گرفتی؟ ;)
خوب در هر صورت مبارکت باشه و ایشالله دوربیناش یه عمر برات بچرخن ;)
بله بازی اورجینال باهاش هست، چون دیدم یه سری دوستان از شهرها و جاهای مختلف گرفتن و شاید متفاوت باشه محتویات پکشون خواستم کامل بگم
ممنون دوست عزیز/قیمت 180 داد ولی رفتم تخفیف گرفتم:-*

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیز من یادمه کینکت 160 اینا بود گفتم ارزونتر میشه مثل کنسول که از 700 اینا رسیده به 320 فروشندهها التماس میکنن بیان بخرین چرا این یهو گرون شده الان هرجا سر میزنم میگن 200 اینا کسی ارزون تو تهران سراغ نداره حدود 160 اینا اگه داره پ.خ بده ممنون میشم دوستان .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر