قیمت بروز Nintendo - 3DS ( پست اول تاپیک خوانده شود )

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آخه قدیما پی اس 3 سفید 700 بود سیاهش 600 :D رو این حساب پرسیدم :D بعد به PC میشه وصلش کرد آهنگو کلیپ ریخت روش ؟ شما قیمت دستگاه XL رو نداری ؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
آخه قدیما پی اس 3 سفید 700 بود سیاهش 600 :D رو این حساب پرسیدم :D بعد به PC میشه وصلش کرد آهنگو کلیپ ریخت روش ؟ شما قیمت دستگاه XL رو نداری ؟
نه تا اونجايي كه مي دونم رنگ فرقي نداره توي قيمت
اره اهنگ مثل اين كه مي شه اما كليپ فكر نكنم
xl بين ٨٠٠ تا ٩٠٠ هست اگه اشتباه نكنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ویی

2-اره داره اسمش همون هست محدوديت داره بيش تر از ٣٠ بار نمي شه٢ روي مدل معمولي و ٤ رويxl قابل ارتقا هم هستاره داره مثل سوپر اسمش براس و چندتاي ديگهابي چه مدلي xl يا معمولي قيمت كه ربطي به رنگ نداره اخرين قيمت رو بگيري همون هست
من از چند جا پرسیدم 3 دی اس معمولی از 640 قیمت دادن تا 720 هزارالبته 720 هزاری گفت یکسال گارانتی تعمیر با یک سال بیمه ایران داره . کارت کپي خور چه مارکی چه مدلی خوبه و قیمتش چنده؟ غیر از بازی دی اس میشه بازی گیم بوی ادونس هم بازی کرد؟ . راهی داره دمو بازی ها دانلود کرد روی رم ریخت؟ قاب یا کاور محافظش چنده؟

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی

آهنگ رو اطلاعی ندارم ، به شخصه با ویتا آهنگ گوش میدم
برای کلیپ ریختن نیازمند فریمور 4.X هستی ، که در این صورت ویدیو های سه بعدی رو هم میتونی ببینی (با تبدیل half sbs یا TaB رو تبدیل میکنی میریزی روی 3ds) تجربه ی خوبی هم خواهد بود

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
آهنگ رو اطلاعی ندارم ، به شخصه با ویتا آهنگ گوش میدم
برای کلیپ ریختن نیازمند فریمور 4.X هستی ، که در این صورت ویدیو های سه بعدی رو هم میتونی ببینی (با تبدیل half sbs یا TaB رو تبدیل میکنی میریزی روی 3ds) تجربه ی خوبی هم خواهد بود
فکر نکنم بشه ویدئو از روی SD دید...چون نینتندو Video فقط از طریق اینترنت پخش میکنه...!!

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
فکر نکنم بشه ویدئو از روی SD دید...چون نینتندو Video فقط از طریق اینترنت پخش میکنه...!!

میشه عزیزم خوبشم میشه ؛ یه برنامه کنترل پخش حرفه ای هم داره که امکانات کاملی رو داره
از فریمور 3.0.0.5 به بعد این قابلیت به برنامه دوربین اضافه شده ، منتهاش تا فریمور 4.X این ویژگی همچین ناقص بود

شما باید با یه نرم افزار تبدیل که توصیه میکنم از "3DSVConv" استفاده کنید ، ابتدا ویدیو ی خودتون رو از هر حالتی که هست تبدیل کنید سپس بریزید توی پوشه ی دوربین رم SD و با نرم افزار دوربین کنسول ویدیو رو تماشا کنید.(اگر احیانا یکم اپدیت محتوی دوربین اذیت کرد یکم اسکورل پایین رو بکشید اینور اونور تا ردیف بشه)

• New features for Nintendo 3DS Camera Addition of 3D video recording and playback functionality

منبع اضافه شدن ویژگی ویدیو در دوربین ، منبع برنامه مبدل ویدیو برای 3 دی اس

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
با تشکر فراوان از دوست خوبمون این برنامه رو من هم اجرا کردم واقعا کار کرد خیلی عالیه خیلی برنامه خوبیه من یه فیلم تبلیغاتی سه بعدی دانلود کردم با این برنامه کانورت کردم کاملا 3 بعدی جواب داد واقعا عالیه ممنوت از شما . باورم نمیشد که یه چنین برنامه ای بسازن دمشون گرم خیلی کاربرد 3 دی اس رو برد بالا راحت فیلم 3 بعدی ببین کیف کن . خوشحال شدم ممنون از شما دوست خوب .

Eblisak

کاربر سایت
Oct 20, 2012
25
نام
علی گراف
به به آقا علی چشممون به جمالتون روشن شد

مگه مبدل نمیخواستی برات گرفتم ازت خبری نشد

در ضمن 3ds xl حداقل حداقل 950 هزاره
سلام احسان جان شرمنده داداشم والا همه پولامو دادم برای خرید 3دی اس دیگه بودجم رفت نشد مزاحمت بشم داداشم شرمندتم شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر