قیمت بروز Nintendo - 3DS ( پست اول تاپیک خوانده شود )

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
منم گرفتم از مرتضی فروشگاه تماشا. البته اگهیش تو سایت بود .
یه دونه مشکی تمیز ورژن ۴.۳ همراه R4 .
۴۵۰ اب خورد . خداروشکر راضیم . شمام مهرداد جان باید سعی کنید دست دوم ورژن پایین پیدا کنید .
بهت یه پخ میدم اگر خواستی یه کنسول تمیز و مشکی یکی از بچه ها گذاشته ۳۰۰ تومن . فقط متاسفانه ورژنش ۶.۳‌بود من نخریدم ببین به کارت میاد . فکرم نکنم صاحبش فروخته باشه .

مبارک باشه
من گرفتم عزیز چند وقت پیشا فقط بازی گیرم بیاد اپدیتش میکنم ورژن 2.2 هستش برای من
تمشا هیجی نداشت من رفته بودم اصلا خیلی مقازه های توپخونه نداشتن خیلی کمه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان دنبال 3ds مدل معمولی آکبندم که سفارش امارات باشه قیمت مناسب هم داشته باشه اگر کسی داشت یا میدونه کجا دارن خبرم کنه ( ممنون)

یه سوال کارتج 3dslink ارزش خرید داره؟

پک چند تیکه لوازم جانبی 3ds معمولی کجا دارن؟

محافظ ژله ای و یا طلقی برای 3ds کجا دارن؟

استیکر برای 3ds هست؟

3ds معمولی باندل تو بازار هست؟

این استارت کیت ها ( پک هایی که تعدادی لوازم جانبی 3ds دارن ) کجا دارن؟ قیمتشون چنده؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
امروز رفتم حقیقت گفتم 3ds آکبند سفارش امارات داری گفت دارم آخرش 530 میدم

گفتم بیار آوردش کارتونش داغون بود و پارگی داشت گفت مسافری آوردن فریمورشم 1 ه

منم بیخیال شدم نگرفتم

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین

منم بیخیال شدم نگرفتم
دوست عزیز زیاد حساسیت به خرج نده اذیت میشی ، یدونه دست دومشم بگیری خیلی خوبه چون چیزی نیست که به همین سادگی ها خراب بشه فقط ممکنه که باطریش مشکل پیدا کنه که اونم باید دقت کنی وگرنه چیزه خاصی نداره من خودم پارسال یدونه دسته دو گرفتم فریمور ۲ بود مثل ساعت کار میگرد ولی متاستفانه به دلایلی از دستش دادم ، کلا زیاد حساس نباش تو همین فروم 350 میفروشن .

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

منم بیخیال شدم نگرفتم

فریم ور رو اگه میتونی بین 4.1 تا 4.5 باشه بهتره وگرنه اگه زیر 4.1 باشه باید به روز بشه به بین 4.1 تا 4.5 (البته فکر کنم شخصی هست که این کار رو بکنه) (یا خود شما هم میتونید با خرید بازی که آپدیت 4.1 تا 4.5 داشته باشه این کار رو بکنید)

بالای 4.5 که اصلا خبری نیست فعلا

اگر شخصی رو میشناسید بروید دست دوی تمیز بگیرید و سالم البته (مواظب باشید به نظرم)

البته نوش رو پیدا کنید شاید بهتر باشه اما فکر کنم کم یابه

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوست عزیز زیاد حساسیت به خرج نده اذیت میشی ، یدونه دست دومشم بگیری خیلی خوبه چون چیزی نیست که به همین سادگی ها خراب بشه فقط ممکنه که باطریش مشکل پیدا کنه که اونم باید دقت کنی وگرنه چیزه خاصی نداره من خودم پارسال یدونه دسته دو گرفتم فریمور ۲ بود مثل ساعت کار میگرد ولی متاستفانه به دلایلی از دستش دادم ، کلا زیاد حساس نباش تو همین فروم 350 میفروشن .

ممنون

چون بگیریمش حالا حالا تو دستمه حداقل 6 سال نگهش میدارم بخاطر همین میشه گفت یه آکشو بگیرم بهتره

چون فن نینتندو ام پول کنسولش برام مهم نیست به دلم میشینه مهمه همینطور که wii u نمیخرم

3ds حس خاصی بهم میده از اینور یاد اولین گیم بوی ام که اولین سری گیم بوی بود باهاش ماریو لند بازی میکردم میفتم

هم یاد ds میفتم که عاشقش بودم 10 سال داشتم هم ds phat هم ds lite داشتم

هم نظر شخصیم 3ds یه wii دستی شده اس wii ی که هنوز که هنوزه دوسش دارم نمونه اش بازیا گیم کیوب و wii که روی 3ds اونده

پس برای من چیز با ارزشیه مسئله پولش نیست

همین امروز که رفتم حقیقت در کنارش رفتم برای دوستی یه ds lite آک سبز فسفری خریدم بعد رفتم بهش دادم وقتی ds یرای تست دستم گرفتم هنوز اشتیاق قدیم به ds داشتم

Wii نازنین خودمو فقط بخاطر خرید wii u فروختم بعد که خبر کپی اومد تصمیم گرقتم بگیرم به دوستاممم گفتم ولی بعد خوب فکر کردم دیدم wii u بد عمل کرده و ضعیفه الانم میخوام باز یه wii بخرم

3ds و wii در کنار هم چه شود

آخرین ویرایش:

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
3ds حس خاصی بهم میده از اینور یاد اولین گیم بوی ام که اولین سری گیم بوی بود باهاش ماریو لند بازی میکردم میفتم[QUOTE/]
[QUOTE/]

دقیقا من هم فقط به خاطر اون حس خاصش نینتدو بازی میکنم چون یاد کودکیم میوفتم اشک تو چشام جمع میشه تا الان چند بار وی رو فروختم ولی باز پشیمون شدم خریدم و الان که تری دی اس رو از دست دادم پشیمون قصد خریدنشو دارم ، به قول شما این دوتا کنسول کنار هم چه شود .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
3ds حس خاصی بهم میده از اینور یاد اولین گیم بوی ام که اولین سری گیم بوی بود باهاش ماریو لند بازی میکردم میفتم[QUOTE/]
[QUOTE/]

دقیقا من هم فقط به خاطر اون حس خاصش نینتدو بازی میکنم چون یاد کودکیم میوفتم اشک تو چشام جمع میشه تا الان چند بار وی رو فروختم ولی باز پشیمون شدم خریدم و الان که تری دی اس رو از دست دادم پشیمون قصد خریدنشو دارم ، به قول شما این دوتا کنسول کنار هم چه شود .

آره منم همه کنسولا نینتندو داشتم بخشی از هویتم بخشی از زندگیم و بخشی از وجودم شده :x

wii حرف نداره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کنسول نینتندو فقط nintendo 64

نینتندو 64 کنسول قدرتمندی بود من اون زمان هم ps1 داشتم هم نینتندو 64

بعضی بازیا نینتندو 64 دیگه از نظر گرافیک و قدرت در حد ps2 میرسیدن

زلدا نینتندو 64 ریمیک شده برای 3ds

تنها کنسول خونگی نینتندو که روی قدرتمدی و گرافیک تمرکز نکرد فقط wii ه که بیشتر روی گیم واقعی . گیم پلی و ...... تمرکز کرده

از نظر گرافیکی گیم کیوب شاهکار بود که حتی ps2 به گرد پاشم نمیرسید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر