قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
لایت به نظرم نمی‌ارزه
باید ارزون‌تر باشه
اگر به تلویزیون وصل میشد گزینه مناسبی برای من بود که اصلا پرتابل بودن برام مهم نیست
فقط حالت tv می‌خوام
قیمتش تا ۱۱۵۰۰ هم رفته بود الان باز خیلی خوب شده
نه ارزش نداره فقط خوبی که داره جمع و جور هستش وگرنه عاقلانش اینه که شما همون نسخه اولد بگیری

• Like
Reactions: Persia Tech

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
305
والا نمیدونم اینجا درسته که بگم یا نه ولی بد نیست منم تجربه خودم رو بیان کنم
من هفته پیش یدونه لایت آبی رنگ از تهران گرفتم 6.5 تومن.البته از توی دیوار (خودم شیراز هستم)
قیمت نو از مدل لایت رو که سرچ میکردم در وب سایت ها یا مغازه هایی که محصولاتشون رو توی دوار میفروختن ، اغلب حدود 10 الی 11 تومن کنسول رو میفروختن
دسته دو روهم توی دیوار بین 7.5 تا 8.5 میدادن(مدل لایت رو)البته تقریبا هیچکدوم کپی خور نبودن و هزینه کپی خور رو شما باید جدا پرداخت کنید و به هزینه خرید شما اضافه میشه. انصافا چیزی که خریدم از دیوار(در شهر تهران) خیلی عالی هست تا اینجا . هم دکمه ها سالم هستن و هم باتری . از فرد مقابل چندتا فیلم از دکمه ها درخواست کردم که ایشون هم زحمت کشیدن و فرستادن برای من.الان 6.5 هزینه خود کنسول شده و 1.5 ملیون هم باید بدم برای کپیخور کردن.جمعا 8 تومن برای من آب خورده.البته یک 130 تومن هم هزینه تیپاکس شد

مدل اولد رو بین 13.5 تا 15 تومن میدن همچنان .حتی دوستانی هم که دسته دو میفروشن تقریبا توی همین بازه قیمت میدن!!! مدل پایه سوییچ رو هم به صورت دسته دوم بین 9 تا 10 تومن میدن(بعضا با کپی خور نرم افزاری یا سخت افزاری و بعضا هم بدون هرگونه کپیخور کردن کنسول).به نظرم همون کنسول لایت (چه نو و چه دسته دو) بهترین گزینه باشه برای خرید. برای من جوی کان ها ارزش چندانی ندارن حقیقتش و خرید مدل اولد بجز کیفیت صفحه نمایش بالاتر،برای من ارزش چندانی نداره.البته پولم هم حقیقتا نمیرسید که بخرمش و همین لایت رو هم به زور و شانسی تونستم با این قیمت بخرم:p:-"

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
من هفته پیش یدونه لایت آبی رنگ از تهران گرفتم 6.5 تومن.البته از توی دیوار (خودم شیراز هستم)
قیمت نو از مدل لایت رو که سرچ میکردم در وب سایت ها یا مغازه هایی که محصولاتشون رو توی دوار میفروختن ، اغلب حدود 10 الی 11 تومن کنسول رو میفروختن
دسته دو روهم توی دیوار بین 7.5 تا 8.5 میدادن(مدل لایت رو)البته تقریبا هیچکدوم کپی خور نبودن و هزینه کپی خور رو شما باید جدا پرداخت کنید و به هزینه خرید شما اضافه میشه. انصافا چیزی که خریدم از دیوار(در شهر تهران) خیلی عالی هست تا اینجا . هم دکمه ها سالم هستن و هم باتری . از فرد مقابل چندتا فیلم از دکمه ها درخواست کردم که ایشون هم زحمت کشیدن و فرستادن برای من.الان 6.5 هزینه خود کنسول شده و 1.5 ملیون هم باید بدم برای کپیخور کردن.جمعا 8 تومن برای من آب خورده.البته یک 130 تومن هم هزینه تیپاکس شد

مدل اولد رو بین 13.5 تا 15 تومن میدن همچنان .حتی دوستانی هم که دسته دو میفروشن تقریبا توی همین بازه قیمت میدن!!! مدل پایه سوییچ رو هم به صورت دسته دوم بین 9 تا 10 تومن میدن(بعضا با کپی خور نرم افزاری یا سخت افزاری و بعضا هم بدون هرگونه کپیخور کردن کنسول).به نظرم همون کنسول لایت (چه نو و چه دسته دو) بهترین گزینه باشه برای خرید. برای من جوی کان ها ارزش چندانی ندارن حقیقتش و خرید مدل اولد بجز کیفیت صفحه نمایش بالاتر،برای من ارزش چندانی نداره.البته پولم هم حقیقتا نمیرسید که بخرمش و همین لایت رو هم به زور و شانسی تونستم با این قیمت بخرم:p:-"

به به مبارکت باشه 🌺
امیدوارم به خوبی و خوشی استفاده کنی و لذت ببری 🌹
بهترین لحظه‌های شاد رو باهاش تجربه کنیم

کنسول‌های نینتندو بازی خاص خودشو داره که سرشار از نشاط و شادین

انتخاب خوبی هم هست الان بخوای یه دونه مثلاً پلی استیشن ۳ دست دوم ترو تمیز بخری حدوداً یک کمی کمتر از این مبلغ در میاد که تو پرداخت کردی برای سوئیچ لایت
به طبع سوئیچ کنسول جدیدتریه و بهتریه بازی‌های جدیدتری داره

آخرین ویرایش:

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی

سلام دوست عزیز
من ۲ هفته پیش مدل اولد مشکی رو دست دو که چه عرض کنم طرف اصلا بازی نکرده بود اورجینال تازه یه برچسب ضد خش اصلی هم روش زده بود نونو بود .بوی نو بودن میداد😁
گرفتم ۱۱/۵۰۰ و ۲ تومن هزینه کپی خور ۱ تومن هزینه رم ۲۵۶ و ۶۵۰ پول کیف
برام ۱۵/۵۰۰ تموم شد ولی واقعا از خریدم راضی هم چون کیفیت تصویر اصلا بانسخه لایت قابل مقایسه نیست و از اون مهمتر به تی وی وصل میشه حالشو میشه برد از اون موقع که خریدم دیگه کنسولای دیگه رو روشن نمیکنم کلا بازی های خوب و شادی داره و خوراک خانواده هست مخصوص بازی های دو نفره و حرکتی.
فقط میتونم بگم نینتندو حلالت باشه من که راضیم😍😍😍🙂

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
729
نام
reza
سلام رفقای عزیز
یه سوییچ مدل قدیمی کپی خور دارم
دارم سیستم می‌بندم و می‌خوام سوییچم رو بفروشم
خیلی تمیزه و فقط جوی کاناش مشکل داره
بردمش بازار گفتن یه تومن میگیرن تعمیرش کنن
دیگ اینکار رو نکردم ( گفتم در حق خریدار اجحاف نشه)که بره یه جوی کان نو بگیره (منم قیمت رو بیارم پایین)
الان ۶ بدم خوبه ؟
نمی‌دونستم این موضوع رو کجا مطرح کنم
پیشاپیش ممنون

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
سلام من چند سال پیش سوییچ خریده بودم و بعدش کپی خورش کردم ولی سر خرید ps5 فروختمش. حالا دوباره قصد خرید دارم به نظرتون کدوم مدلش رو بگیرم lite بگیرم کپی خور میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر