قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
به نظرتون الان sx core ارزش قیمتیش چقدر هست؟ چون حتی دیدم اولدها هم باهاش هک کردن

من یکی الان اکبند دستم هست اما قبل از اینکه دستم برسه دستگاهمو فروختم
تا ۱.۵۰۰ بلی اما رو بعضی اولد ها کار نمیکنه بهتر یوتوب ببینید و حتما هم اصل باشه فیک زیاده

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
  • Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
توی الی اکسپرس کلونش بالای 100 دلار می فروشن

توی الی اکسپرس کلونش بالای 100 دلار می فروشن
دوست عزیز ببینید خیلی جاها خیلی چیزها رو با خیلی قیمتها میفروشن
به نظرتون با این قیمت ارزش داره؟کلون ایرادات زیادی داره!
هیچ شخصی با این اوضاع قیمت داخل ایران بیشتر از ۱۵۰۰ به این موارد پول نمیده اونم
برای اولد صدرصد نیست و دستگاری خیلی زیادی میخواد
در ظمن نظر پرسیدید و پاسخ دادیم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دیگه شما گفتی نظرمونو بگیم مام گفتیم ….حالا یجا بزاره ده میلیون یا ده هزار تومن ….

دوست عزیز ببینید خیلی جاها خیلی چیزها رو با خیلی قیمتها میفروشن
به نظرتون با این قیمت ارزش داره؟کلون ایرادات زیادی داره!
هیچ شخصی با این اوضاع قیمت داخل ایران بیشتر از ۱۵۰۰ به این موارد پول نمیده اونم
برای اولد صدرصد نیست و دستگاری خیلی زیادی میخواد
در ظمن نظر پرسیدید و پاسخ دادیم
ممنون بابت نظرتون
اما حرف من اینکه کلونش نه اصلش ارزون ترین جا توی علی اکسپرس هست که قیمتش بالای 100 دلاره تازه بدون هزینه حملش
یکدونه بازی سوییچ الان نزدیک 2 میلیون قیمتشه چرا به صرفه نباشه؟
من یادمه زمان 360 اندازه نصف قیمتش پول جیتیگش دادم اما خوب کلی به نفعم شد منتها الان خیلی ها کار مد چیپ دیگه نمی کنن سر دستگاهشون می ترسن که اسیبی نبینه

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
ممنون بابت نظرتون
اما حرف من اینکه کلونش نه اصلش ارزون ترین جا توی علی اکسپرس هست که قیمتش بالای 100 دلاره تازه بدون هزینه حملش
یکدونه بازی سوییچ الان نزدیک 2 میلیون قیمتشه چرا به صرفه نباشه؟
من یادمه زمان 360 اندازه نصف قیمتش پول جیتیگش دادم اما خوب کلی به نفعم شد منتها الان خیلی ها کار مد چیپ دیگه نمی کنن سر دستگاهشون می ترسن که اسیبی نبینه
خوب جاش یک سویچ معمولی هک شده بگیر بصرفه تره که اگه اینطوری حساب کنی

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
خوب جاش یک سویچ معمولی هک شده بگیر بصرفه تره که اگه اینطوری حساب کنی
خوب اونکه اکبندش نیست دست دومش هم حداقل چند سالی کار کرده مشکل دریفت زیاد دارن(جدیدا دیرتر به مشکل برمی خورن به خاطر داشتن گرد گیر و کمی تغییر در ساختارش) باتریشم که خیلی بده حالا 2 سالم دست یکی دیگه کار کرده باشه که هیچی ضمنا 10 درجه هم داغ تر کار می کنن حتی تا 100 درجه هم چیپش می رسه که اکثرا تازه هک می کنن اورکلاکشم می کنن که بهتر فریم بگیرن کیفیت lcd جدیدا هم کمی بهتره
خوبی این مد چیپ اینکه می تونی خمیر سیلیکون خیلی بهتر مشابه گریزلی هم بعدش بزنید 10 درجه دیگه هم خنک ترش کنید
من چند باری کنسول دسته دوم خریدم درسته که فنی سالم بودن اما همشون ظاهری پکیده بودن یعنی اینقدر می رفتم طرف الکی می گفت بدون خط و خش دیگه می خریدم اما همیشه برام سوال بود چطوری می شه برخی کنسول این شکلی نگه دارن طرف توی کابل hdmi اصلی کنسول یا پورتش زنگ زده بود(سولفاته کرده بود) یا کنسول اینقدر خط عمیق داشت اینگاری که روی اسفالت کشیده شده بود(حداقل 100 مرتبه)
یا اینکه تمیز بود اما قیمتش از نوش هم بیشتر می گفتن الانم ps5 بخواید بخرید همینه قیمت دست دومش از نوش بیشتره

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
خوب اونکه اکبندش نیست دست دومش هم حداقل چند سالی کار کرده مشکل دریفت زیاد دارن(جدیدا دیرتر به مشکل برمی خورن به خاطر داشتن گرد گیر و کمی تغییر در ساختارش) باتریشم که خیلی بده حالا 2 سالم دست یکی دیگه کار کرده باشه که هیچی ضمنا 10 درجه هم داغ تر کار می کنن حتی تا 100 درجه هم چیپش می رسه که اکثرا تازه هک می کنن اورکلاکشم می کنن که بهتر فریم بگیرن کیفیت lcd جدیدا هم کمی بهتره
خوبی این مد چیپ اینکه می تونی خمیر سیلیکون خیلی بهتر مشابه گریزلی هم بعدش بزنید 10 درجه دیگه هم خنک ترش کنید
من چند باری کنسول دسته دوم خریدم درسته که فنی سالم بودن اما همشون ظاهری پکیده بودن یعنی اینقدر می رفتم طرف الکی می گفت بدون خط و خش دیگه می خریدم اما همیشه برام سوال بود چطوری می شه برخی کنسول این شکلی نگه دارن طرف توی کابل hdmi اصلی کنسول یا پورتش زنگ زده بود(سولفاته کرده بود) یا کنسول اینقدر خط عمیق داشت اینگاری که روی اسفالت کشیده شده بود(حداقل 100 مرتبه)
یا اینکه تمیز بود اما قیمتش از نوش هم بیشتر می گفتن الانم ps5 بخواید بخرید همینه قیمت دست دومش از نوش بیشتره
درسته ولی باز به نظرم ارزشوو نداره یا کنسول جدید گرفتید بازی میلیونی بگیرید و بازش نکنید یا سری قبلی بگیرید

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار

به نظر خود من دستگاه آکبند سری جدید خریدن بهتره صد در صد
یا اگر پول دارید اورجینال بازی کنید اگر ندارید هک سخت افزاری بکنید

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
درسته ولی باز به نظرم ارزشوو نداره یا کنسول جدید گرفتید بازی میلیونی بگیرید و بازش نکنید یا سری قبلی بگیرید
ممنونم ازتون امروز 2.5 فروختمش
به نظر خود من دستگاه آکبند سری جدید خریدن بهتره صد در صد
یا اگر پول دارید اورجینال بازی کنید اگر ندارید هک سخت افزاری بکنید
منم اکبند می خرم مگه اینکه بخوام سریع بفروشمش البته یک سری خیلی خوب دستگاهشون نگه می دارن اگر به پست ادم بخورن یا قیمت مناسبم باشه انتخاب خوبیه من دسته الیت دسته دست دوم خریدم که اگر خوشم اومد برم اکبندش بخرم اما به قدری دسته تمیز بود که هیچ فرقی با اکبندش نداشت همونو نگه داشتم
به همه هم پیشنهادش می کنم گیم چنجر هست

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
ممنونم ازتون امروز 2.5 فروختمش

منم اکبند می خرم مگه اینکه بخوام سریع بفروشمش البته یک سری خیلی خوب دستگاهشون نگه می دارن اگر به پست ادم بخورن یا قیمت مناسبم باشه انتخاب خوبیه من دسته الیت دسته دست دوم خریدم که اگر خوشم اومد برم اکبندش بخرم اما به قدری دسته تمیز بود که هیچ فرقی با اکبندش نداشت همونو نگه داشتم
به همه هم پیشنهادش می کنم گیم چنجر هست

آره بعضیا خیلی خوب نگه میدارن
مثلاً یه بار ds lite آبی کاربنی خودمو فروختم
ارسال کردم
خریدار گفت این که نوه 😁

ولی بنظرم سوییچ سری جدید بهتره 😍

صحبت هک سخت افزاری شد
یاد سوپر کارت nintendo gameboy advance افتادم
یه nintendo gameboy micro داشتم
سوپر کارت بنفش از فتحی خریدم تو لباف
رم میخورد برای اجرا بازی
حدودا ۸۰ درصد قیمت خود کنسول در اومد 😁
بعد رم ۲ گیگ بیشتر ساپورت نمی‌کرد
اونم بدون کلاس
یعنی رم کلاس ۴ انداختم نشناخت 😁

بازیا gba اجرا میکرد
یه mini cd همراهش بود
نرم افزار نصب میکردی کامپیوتر
بازیا میکرو و gb و gbc و ویدیو ها بهش می‌دادی
پسوند .gba میکرد روی کنسول اجرا میشد
سیو در لحظه هم داشت
چه دورانی بود یادش بخیر

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان الان یک سری جدید بگیرم و هک سخت افزاریش کنم چند برام تموم میشه ؟
این چیپ هک اش راحت پیدا میشه یا دردسر داره پیدا کردنش ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر