قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
بعیده زیر 2400 بیاد... مگه خیلی منصف باشن یا دست دوم باشه
ولی همین که تا زیر 2700 هم اومد نشونه به شدت خوبیه...
تفاوت قیمتشون باید بیشتر شه چون به نظرم اون جوری واقعا برای بعضی ها می ارزه خریدنش تو این وضع
پایینترم باید بیاد:D
اینو درنظر بگیر که کپیخور نمیشه و مثل کنسولای فعلی دیگه هم نمیشه کپیخور نبودنش رو دور زد و با اکانت هکی و اشتراکی کلی بازی ریخت

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
پایینترم باید بیاد:D
اینو درنظر بگیر که کپیخور نمیشه و مثل کنسولای فعلی دیگه هم نمیشه کپیخور نبودنش رو دور زد و با اکانت هکی و اشتراکی کلی بازی ریخت

یعنی چی، اکانت اشتراکی که ربطی به سخت افزار نداره
جزو نرم افزاره سیستم عامله
اکانت هکی هم که تا حالا نشنیده بودم...

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
بعیده زیر 2400 بیاد... مگه خیلی منصف باشن یا دست دوم باشه
ولی همین که تا زیر 2700 هم اومد نشونه به شدت خوبیه...
تفاوت قیمتشون باید بیشتر شه چون به نظرم اون جوری واقعا برای بعضی ها می ارزه خریدنش تو این وضع

من یه مدت سوییچ داشتم اونم از نوع کپی خورش. به خاطر نیاز مالی فروختم ولی اون کپی خور بودنش کلافم کرده بود :D بیشتر از اینکه بازی کنم واسه سوییچ بازی دانلود میکردم از هرکدوم یه ذره بازی میکردم و ادامه نمیدادم :)) یه مشکل دیگه ای هم که باهاش داشتم سنگینی نسبی کنسول توی حالت هندهلد و ظرفیت پایین باطریش و اون مشکل انالوگ بود :D

الان قصد دارم یه لایت بخرم و ارجینال بازی بخرم که مث انسان بشینم تمام و کمال از بازی لذت ببرم ولی متاسفانه به خاطر بازار فروش کمی که داره قیمتای دیسکش بالاست متاسفانه. جریان این اشتراکی به چه صورت هست؟ من اکانت اشتراکیش رو بخرم میتونم روی اکانت خودم کامل و بدون مشکل بازی کنم؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من یه مدت سوییچ داشتم اونم از نوع کپی خورش. به خاطر نیاز مالی فروختم ولی اون کپی خور بودنش کلافم کرده بود :D بیشتر از اینکه بازی کنم واسه سوییچ بازی دانلود میکردم از هرکدوم یه ذره بازی میکردم و ادامه نمیدادم :)) یه مشکل دیگه ای هم که باهاش داشتم سنگینی نسبی کنسول توی حالت هندهلد و ظرفیت پایین باطریش و اون مشکل انالوگ بود :D

الان قصد دارم یه لایت بخرم و ارجینال بازی بخرم که مث انسان بشینم تمام و کمال از بازی لذت ببرم ولی متاسفانه به خاطر بازار فروش کمی که داره قیمتای دیسکش بالاست متاسفانه. جریان این اشتراکی به چه صورت هست؟ من اکانت اشتراکیش رو بخرم میتونم روی اکانت خودم کامل و بدون مشکل بازی کنم؟

ببین یکم عجیب و پیچیده است... مشکل آنالوگ رو که اولا میدی یه آدمی که بلده وا می کنه برات عوض می کنه... 100 تومن خرجش درمیاد اصولا
باتری لایت هم یخورده بهتره خداییش... ولی ویژگی اصلیش سبکی و ارزون بودنشه... که خب فکر کنم سبک بودنش واقعا به کارت بیاد... دکمه هاش هم حس بهتری دارن نسبت به سوییچ عادی و یه چیز مهم هم اینه که کلا لایت خیلی اوستوقوس دار و محکم تر و یکپارچه تر به نظر میرسه تا سوییچ اصلی که سه تیکه است تو حالت دستی
===
اکانت اشتراکی... حقیقتا من ندیدم کسی بفروشه(تو یه جا بود کرایه و اجاره میدادن که خیلی پیچیده بود قضیش) ولی احتمالا با کم شدن کنسول های کپی خور کم کم سر و کله شون پیدا شه
این جوریه که آقا من یه اکانت دارم...20 تا بازی توشه مثلا، من اکانت رو کنسول خودم فعاله و حالت پرایمری داره
مشخصات اکانتم رو میدم به تو... تو که فعال کنی اکانتم رو روی کنسولت میشی Non-Primary(یا یه اسم دیگه داشت، یادم نیست) من اسمش رو میذارم ظرفیت فرعی (چون مثل PS4، ظرفیت 1 و 2 و 3 نداره)
تو که الان اکانت ظرفیت فرعی منو داری میتونی همه 20 تا بازی منو انجام بدی اما با سه شرط
1. رو اکانت من میتونی بازی کنی (اما در 90 درصد مواقع سیو خودتو داری مگه بازی رو اکانتت، دیتاهای سیو ات رو ذخیره کنه که مثل SMM2 و به ندرت این اتفاق می افته و تازه مشکی هم نیست همونم)
2. حتما آنلاین باشی وقتی بازی رو شروع می کنی... و بعد شروع شدن بازی میتونی آفلاین شی دوباره ولی سیستم هر از گاهی چک می کنه... فکر کنم هر نیم ساعت یه بار باید آنلاین می شدی... حالا چرا باید آنلاین باشی... تو شماره 3 میگم... فقط این که این آنلاین شدنه عملا حجمی نمیخوره و با همون نت گوشی هم جوابه
3. طرف مقابل که ظرفیت اصلی اکانت دستشه نباید تو بازی ای با اون اکانت آنلاین باشه... سیستم تو مورد شماره 2 همین رو هر نیم ساعت یه بار چک می کنه.

البته که میشه کسی که ظرفیت اصلی رو داره، وایفای کنسول رو خاموش کنه و خودش آفلاین بزنه، ظرفیت فرعیه هم راحت آنلاین... هیچ تداخلی ندارن
ولی کل قضیه بحثش اینه که این سیستم جوریه که هر چند میشه خرید این ظرفیت ها رو... ولی کلا بنیان اش جوریه که واقعا باید خانوادگی.... یا جوری که من استفاده می کنم از این سیستم، رفاقتی با این اکانت ها برخورد کنید
شما و رفیقتون که سوییچ داره دو تا اکانت داشته باشید اشتراکی بازی های هم رو با هم بازی کنید یا پول بذارید رو هم بازی بخرید

تا جایی هم که یادمه محدودیتی نداشت تعداد کسایی که می تونستن ظرفیت فرعی اکانت رو داشته باشن
فقط مسئله اش این جاست هر چی این تعداد بیشتر باشن احتمال این که بازی یکی به خاطر آنلاین شدن یکی دیگه قطع شه بیشتر وجود داره

• Like
Reactions: Madridista

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
ببین یکم عجیب و پیچیده است... مشکل آنالوگ رو که اولا میدی یه آدمی که بلده وا می کنه برات عوض می کنه... 100 تومن خرجش درمیاد اصولا
باتری لایت هم یخورده بهتره خداییش... ولی ویژگی اصلیش سبکی و ارزون بودنشه... که خب فکر کنم سبک بودنش واقعا به کارت بیاد... دکمه هاش هم حس بهتری دارن نسبت به سوییچ عادی و یه چیز مهم هم اینه که کلا لایت خیلی اوستوقوس دار و محکم تر و یکپارچه تر به نظر میرسه تا سوییچ اصلی که سه تیکه است تو حالت دستی
===
اکانت اشتراکی... حقیقتا من ندیدم کسی بفروشه(تو یه جا بود کرایه و اجاره میدادن که خیلی پیچیده بود قضیش) ولی احتمالا با کم شدن کنسول های کپی خور کم کم سر و کله شون پیدا شه
این جوریه که آقا من یه اکانت دارم...20 تا بازی توشه مثلا، من اکانت رو کنسول خودم فعاله و حالت پرایمری داره
مشخصات اکانتم رو میدم به تو... تو که فعال کنی اکانتم رو روی کنسولت میشی Non-Primary(یا یه اسم دیگه داشت، یادم نیست) من اسمش رو میذارم ظرفیت فرعی (چون مثل PS4، ظرفیت 1 و 2 و 3 نداره)
تو که الان اکانت ظرفیت فرعی منو داری میتونی همه 20 تا بازی منو انجام بدی اما با سه شرط
1. رو اکانت من میتونی بازی کنی (اما در 90 درصد مواقع سیو خودتو داری مگه بازی رو اکانتت، دیتاهای سیو ات رو ذخیره کنه که مثل SMM2 و به ندرت این اتفاق می افته و تازه مشکی هم نیست همونم)
2. حتما آنلاین باشی وقتی بازی رو شروع می کنی... و بعد شروع شدن بازی میتونی آفلاین شی دوباره ولی سیستم هر از گاهی چک می کنه... فکر کنم هر نیم ساعت یه بار باید آنلاین می شدی... حالا چرا باید آنلاین باشی... تو شماره 3 میگم... فقط این که این آنلاین شدنه عملا حجمی نمیخوره و با همون نت گوشی هم جوابه
3. طرف مقابل که ظرفیت اصلی اکانت دستشه نباید تو بازی ای با اون اکانت آنلاین باشه... سیستم تو مورد شماره 2 همین رو هر نیم ساعت یه بار چک می کنه.

البته که میشه کسی که ظرفیت اصلی رو داره، وایفای کنسول رو خاموش کنه و خودش آفلاین بزنه، ظرفیت فرعیه هم راحت آنلاین... هیچ تداخلی ندارن
ولی کل قضیه بحثش اینه که این سیستم جوریه که هر چند میشه خرید این ظرفیت ها رو... ولی کلا بنیان اش جوریه که واقعا باید خانوادگی.... یا جوری که من استفاده می کنم از این سیستم، رفاقتی با این اکانت ها برخورد کنید
شما و رفیقتون که سوییچ داره دو تا اکانت داشته باشید اشتراکی بازی های هم رو با هم بازی کنید یا پول بذارید رو هم بازی بخرید

تا جایی هم که یادمه محدودیتی نداشت تعداد کسایی که می تونستن ظرفیت فرعی اکانت رو داشته باشن
فقط مسئله اش این جاست هر چی این تعداد بیشتر باشن احتمال این که بازی یکی به خاطر آنلاین شدن یکی دیگه قطع شه بیشتر وجود داره

با این تعاریف پس نمیشه روی اکانت اشتراکی حساب باز کرد مگر اینکه رفیقی آشنایی چیزی وجود داشته باشه هرچند من حوصله اعصاب خوردی همین رو هم ندارم :D

صبر کنیم لایت بشه 2400، Link's awakening فیزیکی هم بیاد پایین تر قیمتش بعد برم تو کارش :D

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
اونایی که میخوان لایت بگیرن عجله نکنن.لایت هم مشکل دریفت رو داره و با توجه به یکپارچگیش، دردسر تعمیرش بیشتره. الان هم مشخص شده که نینتندو داره رو آپدیت سخت افزار لایت کار میکنه که احتمالا واسه حل همین مشکله.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
با این تعاریف پس نمیشه روی اکانت اشتراکی حساب باز کرد مگر اینکه رفیقی آشنایی چیزی وجود داشته باشه هرچند من حوصله اعصاب خوردی همین رو هم ندارم :D

صبر کنیم لایت بشه 2400، Link's awakening فیزیکی هم بیاد پایین تر قیمتش بعد برم تو کارش :D

بسته به آدمش داره
من که با همین اکانت اشتراکی تونستم خییییییلی از بازی هایی که تکی نمیتونستم بخرم رو با رفیقم بخرم
البته که لازمش واقعا رفیق با شعور و پایه است :D

و خلاصه سعی کنید یه رفیق که سوییچ داره پیدا کنید یا به یه رفیق سوییچ معرفی کنید و یه همچین چیزایی... مزش خیلی میره بالا خدایی :D

• Like
Reactions: Madridista

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اونایی که میخوان لایت بگیرن عجله نکنن.لایت هم مشکل دریفت رو داره و با توجه به یکپارچگیش، دردسر تعمیرش بیشتره. الان هم مشخص شده که نینتندو داره رو آپدیت سخت افزار لایت کار میکنه که احتمالا واسه حل همین مشکله.

اینم هست
من جویکان هام رو راحت میدم عوض می کنن آنالوگ هاش رو...و این جوری عمر می کنه :D
ولی لایت یخورده سخت تره وا کردنش
البته هنوزم میشه ولی فکر نکنم کسی "فعلا" تو ایران ریسک باز کردنش رو براتون به گردن بگیره... مگه تعمیرگاه های الکترونیکی خفن خیابون ولیعصر که خوراکشون این چیزاس

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
اینم هست
من جویکان هام رو راحت میدم عوض می کنن آنالوگ هاش رو...و این جوری عمر می کنه :D
ولی لایت یخورده سخت تره وا کردنش
البته هنوزم میشه ولی فکر نکنم کسی "فعلا" تو ایران ریسک باز کردنش رو براتون به گردن بگیره... مگه تعمیرگاه های الکترونیکی خفن خیابون ولیعصر که خوراکشون این چیزاس
من یه بار دادم یارو اسپری زد درست شد و بزرگترین امتیازش اینه که کنسول رو داری و جویکان رو میدی تعمیر ولی این کل کنسول رو باید بدی طرف باز کنه.احتمالا هزینش هم باید بیشتر بشه.اینکه تو لایت درستش نکردن اصلا قابل قبول نیست و امیدوارم تو این شکایتی که از نینتندو کردن،حالش گرفته بشه:Dباز تو سایر کشورا نینتندو خودش تعمیر و پشتیبانی میکنه که اینجا اونو نداریم.کلا سری که درد نمیکنه رو دستمال نبندید:Dمشکل خیلی مسخره ای هست:D
حالا من میترسم نسخه جدید که بیاد فروشنده ها بگن اینا لایت برد جدیده ، سه و نیم مثلا:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb and Z-fan

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
یعنی چی، اکانت اشتراکی که ربطی به سخت افزار نداره
جزو نرم افزاره سیستم عامله
اکانت هکی هم که تا حالا نشنیده بودم...
برای PS4 این چیزا هست (اکانت هکی و یه روش دیگه موسوم به... :D متد) راحت با هزینه کم بازی میریزن باز اکانتهای ظرفیتیم هست
Xbox One هم باز همین داستانه آفلاین برات هارد رو پر میکنن که البته آنلاین شی بازیا میپره
ولی برای سوییچ هک نشده از این خبرا نیست

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
سلام دوستان سری جدید که پکهاشون تمام قرمز شده وارد شده ؟ قیمتش چه قدره؟
فکر کنم باندل جدید ماریو ادیسه رو میگید (باندل قدیمی زمان لانچ بازیشم اومده بود)
اونو یه جا دیدم 3.450
فرقی با معمولیای آبی قرمز یا خاکستری سری جدید نداره، همه شون هک نمیشن. سایت دیوار ماشالله پر شده از این کنسولا. قیمت کنسول قابل هک هم شده همقیمت غنائم نادر از هند. یکی پارسال فروختم 2.5، الان همونو دوستان میدن 3.800 الی 4. حالا کسیم نمیخره (نبایدم بخرن باید کمپین راه بیفته که تحریم شن به فن نینتندو به چشم شمش طلا نگاه نکنن) باز همون قیمت میده طرف:) دستگاه 2017 و دست دوم، گرونتر از Xbox One X و PS4 پرو، هکشم چندان هلو بپر تو گلو نیست والا. از جیگ و رمش بگیر تا RCM و بند و بساطای دیگه.
دوستان حالا چطور دنبال اریجن نمیدونم. اریج نینتندو تو ایران واقعا خریدش سخته همون که بازیا رو اصلا بگردی پیدا کنی خودش داستانه. شاید درمورد انحصاریهای خود نینتندو چنین چیزی صدق نکنه البته. ولی باز گیرم بیاد گرونتر از بازی پلی4 میوفته. اشتراکی هم اصلا نه میشه نه به صرفه س
اکثر اینایی که میذارن دیوار کنسول پچ شده (غیرقابل هک) رو بخاطر همین مسئله بازیاشه
تا وقتی یه عده بیان قیمت فضایی رو جنس نینتندو بدن و بگیرن انبار کنن، همینه. همین دیشب یه گروه تلگرامی هستم برای خرید و فروش لوازم یکی یه جا ده تا دسته پرو کنترلر چینی خرید و محو شد... حالا پیدا کنید چطور دستگاههای قابل هک که تا اواسط 2018 چند میلیون ازشون تولید شده تو مملکت عزیزمون بصورت آکبند گیر نمیان.

به هر حال خواستید سوییچ بخرید حواستون به هک باشه خارجیام ظاهرا براشون مهم نیست هک سری جدید، طبعا خبر از وضع ما هم ندارن چقدر خرابه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
الان xbox one نسخه آل دبجیتال که ۱ ترابایته و درایور نداره ۲۵۰ دلاره
میدن ۲،۰۵۹
چرا سوییچ لایت ۲۰۰ دلاری زیر ۲،۵۰۰ نیست
سلام با عرض معذرت ایکس باکسو فله ای میارن برا فروش تو ایران ولی سوییچ به صورت خیلی محدود میاد تو بازار برا فروش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر