قیمت اکانت Play Station Plus در اروپا و بریتانیا افزایش پیدا میکند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
playstation_plus_header_new_1-600x337.jpg

از تاریخ 1 سپتامبر 2015،کاربران باید 25% بیشتر برای خرید اکانت یک ماهه و سه ماهه Play Station Plus خرج کنند، این افزایش قیمت فقط برای کسانی است که در اروپا و بریتانیا زندگی میکنند. Sony در بیانیه ای اعلام کرده که این افزایش قیمت بی دلیل نیست و قرار است امکانات جدیدی به Play Station Plus اضافه شود.در سایت GameSpot نیز این خبر توسط Sony تایید شده و با توجه به اخباری که منتشر شده،قیمت اشتراک یک ساله همچنان 39.99 Euro باقی خواهد ماند.با توجه به این افزایش قیمت،قیمت اشتراک های یک ماهه به 5.49 و 5.99 یورو و قیمت اشتراک های سه ماهه 11.99 و 14.99 یورو خواهد بود.سونی هنوز خبری درمورد افزایش قیمت اکانت PlayStation Plus در آمریکا اعلام نکرده است.

لازم به ذکر است که در سال 2014 قیمت اکانت PlayStation Plus در آفریقا 51% افزایش یافت.

مـنـبـع

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
دلیل کش دادن این بحث الکی واقعا نمی فهمم
والله به نوبه ی خودم اگه من مصرف کنندم کاملا راضیم نسبت به پولی که دارم واسه plus میدم
وقتی کنسولمو روشن میکنم به جز بازی های فیزیکی نصب شده ، لیست بلند بالایی از بازی های free که دانلود کردم توی منو میبینم برام کافیه:bighug::x

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,562
نام
Mehrdad
جعفر جكسون عزيز 70 80 ميليون انسان بالغ با قدرت تفكر با رضايت كامل پلاس و گلد مي خرند و راضي هستند كوچكترين مشكلي ندارند، ضمنا شما اگه علاقه داري پول ندي پلاس ژاپن تو گوگل سرچ كن:d
---
سليقه، يكي مولتي محور دوست داره، يكي مثل من ٧٠٪ سينگل ميزنه ٣٠٪ مولتي اونم نهايتا coop، چي بشه مثل دستيني با يك بازي مولتي محور حال كنم ، cod اينا كه اصلا صحبتش نيست، دقيقا همانطور كه دوستان گفتند سن كه ميره بالا علاقه به مولتي هم كم ميشه كساني هم كه با ميكرو سگا psone بزرگ شدند در واقع با سينگل و coop بيشتر خاطره دارند فكر مي كنم سينگل بيشتر مي پسندند، روزي كه سليقه ها فراموش شند و نوع بازي ها به يك مود خاص نزديك شوند روز مرگ صنعته، فكر كنين امثال ويچر و صد ها بازي سينگل محور نباشند، من اون موقع ترجيح ميدم فلپي برد بازي كنم!!!

آخرین ویرایش:

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
Network Card

جعفر جكسون عزيز 70 80 ميليون انسان بالغ با قدرت تفكر با رضايت كامل پلاس و گلد مي خرند و راضي هستند كوچكترين مشكلي ندارند، ضمنا شما اگه علاقه داري پول ندي پلاس ژاپن تو گوگل سرچ كن:d
---
سليقه، يكي مولتي محور دوست داره، يكي مثل من ٧٠٪ سينگل ميزنه ٣٠٪ مولتي اونم نهايتا coop، چي بشه مثل دستيني با يك بازي مولتي محور حال كنم ، cod اينا كه اصلا صحبتش نيست، دقيقا همانطور كه دوستان گفتند سن كه ميره بالا علاقه به مولتي هم كم ميشه كساني هم كه با ميكرو سگا psone بزرگ شدند در واقع با سينگل و coop بيشتر خاطره دارند فكر مي كنم سينگل بيشتر مي پسندند، روزي كه سليقه ها فراموش شند و نوع بازي ها به يك مود خاص نزديك شوند روز مرگ صنعته، فكر كنين امثال ويچر و صد ها بازي سينگل محور نباشند، من اون موقع ترجيح ميدم فلپي برد بازي كنم!!!

درست مثل پراید میمونه از 100 درصد افرادی که خریدن شاید 5 درصد راضی باشن 95 درصد بقیه به اجبار و نداشتن پول و شرایط لازم خریدنش - وقتی بگن اگر میخوای آنلاین بازی کنی باید فلان کنی اگر میخوای این یکی کار کنی باید بیسار کنی و هزینه ها جدا بدی

اون دوستمون یه جوری طرفداری میکنه انگار باباش رئیس کمپانیه سونیه و خودش حقوق بگیر سونیه - وقتی اشتراک پلاس یک ساله بخری 200 هزار و یه Network Card مثلا 50 دلاری بخری 184 هزار تومن بعد از پلاس بازی بخری اما وقتی پلاس تمدید نکنی و دسترسی به پلاس نداشته باشی لیست بازی هات نمیاد -- دروغ میگم؟ یعنی اینطوری نیست؟ مگه میشه پول بازی بدی اما بازی رو نداشته باشی؟

درسته سلیقه ایه و اونم به طرف بستگی داره

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کلا با این [MENTION=109494]jafar_jakson[/MENTION] (همون احسان :-" ) بحث نکنید. کلا با سونی مشکل داره و با بازیسنتر هم بدجوری مشکل داره. بیخیال از کنارش رد بشید

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
نام
Amir iMani
بعد از 2 سال من هنوز نتونستم خودم رو راضی کنم برای بازی انلاین پلاس بخرم. حرف زوره، الان هم که گرون شده دیگه واویلا

فقط کافیه بری اکانت ژاپن درست کنی، و از ۱۵ روز پلاس مجانی لذت ببری . چیزی زور نیست"

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
نوش جونشون بهترین خدمات آنلاین دنیا + هستش.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
واکنش من بعد دیدن بحث های تاپیک:
*اهم*استیم*اهم*

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر