قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
دوستان پدرم دیشب از تهران امد یه psp go از نماینگی سونی خریده بود(اصلا با go)راحت نیستم.میخوام بفروشمش-10 دقیقه روشن شده-یک سال ضمانت داره-24 تا بازی خود نمایندگی روش زده و یه رم 16 گیگ-گفته هر وقت هم بیاریش برات بازی مجانی روش میزنم

رنگش هم مشکیه-کسی خواست یه قیمت بهم بده-تا شماره بدم برا هماهنگی

فروخته شد دوستان

maziyar123

کاربر سایت
Aug 27, 2011
8
سلام ببخشید از کجا میشه فهمید که یه psp کپی خور دائم شده یا موقّت ؟؟؟
اصلا از کجا بفهمم کپی خور شده ؟؟ چون تا چند روز دیگه میرم بگیرم به خاطر همین میپرسم ممنون

gamer psp

کاربر سایت
Aug 23, 2011
3
دوست من اقا مازیار من مثل بقیه دوستان نیستم که جواب سر بالا بدم و بگم این کار رو نکه ولی بهتره که وایسا تا اوایل زمسستان و پی اس پی ویتا بخری چون هم کاربرد بیشتری داره و هم گرافیک بیشتری و قیمتش هم حدود 350 تومان هست البته تا کپی خور بشه مفداری طول میکشه مثلا 6 ماه یا بیشتر چون سونی تمام سعی خودش رو برای امنیت این کنسول انجام داده و از ی نظر دیگه هم میگم این رو بگیری چون امکان داره اگه این کنسول بیاد بازی های جالب و با گرافیگ دیگه واسه ی و یا 3000 نیاد
ما اینا گفتیم حالا هر چور خودت صلاح میدونی از ما گفتن بود
راستی اگر میخوای بری پی اس پی هم بخری پیشاپیش مبارکت باشه ولی یادت باشه 1- بده واست همونجا کپی خور بکنن 2- برای این که بخوای بفهمی کپی خور هست کافی دکمه ی سلکت رو بزنی تا منو vhs بیاد اگه زدی و همچین منویی نیومد بدون که کپی خور نست 3- واسه کپی خور دایم هم خودتو نگران نکن چون هر وقت بپره فقط باریختن ی فایل از قبل در پی اس پی ات کافی اون فایل رو اجرا کنی تا کپی خور بشه اگر هم میخوای بفهمی کپی خور دایم هست 3 ثانیه دکمه خاموش کردن رو نگه دار تا کامل خاموش بشه و دوباره روشن کن وبا زدن دکمه سلکت ببین پی اس پی ات کپی خور مونده یا کپی خورش پریده

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
آقا خواهشا یکی به این سوالای من جواب بده لطفا:
من یه psp 2000 دارم حدود 2 سال پیش گرفتم میخواستم اینو بفروشم و یه psp go بخرم
.1--آیا این کار خوبه یا نه؟؟
2-برای تعویض باید به کجا مراجعه کنم{توپخونه خوبه یا نه؟؟}3
-پی اس پی خودم حدودا چقدر میارزه {میخوام بدونم تا یه وقت از چنگم در نیارن؟؟}
4-قیمت الان psp go چنده ؟؟؟ممنون میشم جوابمو بدید

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
آقا خواهشا یکی به این سوالای من جواب بده لطفا:
من یه psp 2000 دارم حدود 2 سال پیش گرفتم میخواستم اینو بفروشم و یه psp go بخرم
.1--آیا این کار خوبه یا نه؟؟
2-برای تعویض باید به کجا مراجعه کنم{توپخونه خوبه یا نه؟؟}3
-پی اس پی خودم حدودا چقدر میارزه {میخوام بدونم تا یه وقت از چنگم در نیارن؟؟}
4-قیمت الان psp go چنده ؟؟؟ممنون میشم جوابمو بدید

1- نه صبر كن Vita بگير

2- توپخونه پايتخت جمهوري نمايندگي هاي سوني

3- اگه سالم باشه و كپي خور دائم 140 بيشتر نيست

4- 225 - 240

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
1- نه صبر كن Vita بگير

2- توپخونه پايتخت جمهوري نمايندگي هاي سوني

3- اگه سالم باشه و كپي خور دائم 140 بيشتر نيست

4- 225 - 240
پول من که به ویتا نمیرسه بگیرم باید همون go رو بخرم
میخواستم ببینم شما گفتی psp go بین 225 تا 250 جه تفاوتی دارن؟

maziyar123

کاربر سایت
Aug 27, 2011
8
دوست من اقا مازیار من مثل بقیه دوستان نیستم که جواب سر بالا بدم و بگم این کار رو نکه ولی بهتره که وایسا تا اوایل زمسستان و پی اس پی ویتا بخری چون هم کاربرد بیشتری داره و هم گرافیک بیشتری و قیمتش هم حدود 350 تومان هست البته تا کپی خور بشه مفداری طول میکشه مثلا 6 ماه یا بیشتر چون سونی تمام سعی خودش رو برای امنیت این کنسول انجام داده و از ی نظر دیگه هم میگم این رو بگیری چون امکان داره اگه این کنسول بیاد بازی های جالب و با گرافیگ دیگه واسه ی و یا 3000 نیاد
ما اینا گفتیم حالا هر چور خودت صلاح میدونی از ما گفتن بود
راستی اگر میخوای بری پی اس پی هم بخری پیشاپیش مبارکت باشه ولی یادت باشه 1- بده واست همونجا کپی خور بکنن 2- برای این که بخوای بفهمی کپی خور هست کافی دکمه ی سلکت رو بزنی تا منو vhs بیاد اگه زدی و همچین منویی نیومد بدون که کپی خور نست 3- واسه کپی خور دایم هم خودتو نگران نکن چون هر وقت بپره فقط باریختن ی فایل از قبل در پی اس پی ات کافی اون فایل رو اجرا کنی تا کپی خور بشه اگر هم میخوای بفهمی کپی خور دایم هست 3 ثانیه دکمه خاموش کردن رو نگه دار تا کامل خاموش بشه و دوباره روشن کن وبا زدن دکمه سلکت ببین پی اس پی ات کپی خور مونده یا کپی خورش پریده

سلام و ممنون دوست عزیز میدونم vita بهتره ولی خوب پولم کمه همین psp 3000 رو هم میخوام از بانه بگیرم میگن 70 تومنه یه رفیق هم اونجا دارم رفته قیمت کرده بهش گفتن با کپی خور و همه چی میدن 70 تومن
راستی یه سوال دیگه هم دارم !!!l-)
میشه بگین که تو جعبه psp 3004 چه چیزای دیگه هم هست ؟؟؟ منظورم اینه که مثلا ram داره ؟ یا UMD disk داره ؟؟؟ یا .......

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
سلام و ممنون دوست عزیز میدونم vita بهتره ولی خوب پولم کمه همین psp 3000 رو هم میخوام از بانه بگیرم میگن 70 تومنه یه رفیق هم اونجا دارم رفته قیمت کرده بهش گفتن با کپی خور و همه چی میدن 70 تومن
راستی یه سوال دیگه هم دارم !!!l-)
میشه بگین که تو جعبه psp 3004 چه چیزای دیگه هم هست ؟؟؟ منظورم اینه که مثلا ram داره ؟ یا UMD disk داره ؟؟؟ یا .......

70 toman????heh

man jome geymat kardam psp kolan zire 220 nadidam onja

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر