قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
سلام
فروشگاه مكس گيم چطوره ؟ميشه آدرسشو بذارين.

پاییین تر از میدان ولیعصر - روبروی وزارت بازرگانی - طبقه ی اول - پلاک 91

88943015 - 88942866

یه نکته ای هم بگم مکس گیم آشغال ترین جا برای خرید بازی من 4 تا بازی ازش گرفتم که 3 تاش اجرا ء نشد وقتی بهش میگی عوض کن میگه مشکل از فریمورته . من همون سه تا بازی رو از یه جا دیگه گرفتم اجرا شد .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ارکد همون مدل کوره که فالکون مادر بردش درست می گم؟ مموریش چنده و دسته هم همراهش ؟
ارکد بهتره یا پریمیوم؟
قیمت پریمیم که مادربوردش فالکون باشه الان چنده؟؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ارکد همون مدل کوره که فالکون مادر بردش درست می گم؟ مموریش چنده و دسته هم همراهش ؟
ارکد بهتره یا پریمیوم؟
قیمت پریمیم که مادربوردش فالکون باشه الان چنده؟؟
مدل کر نیست یه چیزی شبیه به جانشین کور هست چون مدل کور دسته بیسیم نداشت ولی ارکید داره البته مادبورد
ارکید هم فالکون هست که این خودش خیلی ارزشمند هست مموری ارکید 256هست وهمونطور که گفتم
یه دسته بیسیم هم همراهش هست
قیمت پریموم فالکون هم طبق اخرین شنیده های من 600به بالا هست متاسفانه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
مدل کر نیست یه چیزی شبیه به جانشین کور هست چون مدل کور دسته بیسیم نداشت ولی ارکید داره البته مادبورد
ارکید هم فالکون هست که این خودش خیلی ارزشمند هست مموری ارکید 256هست وهمونطور که گفتم
یه دسته بیسیم هم همراهش هست
قیمت پریموم فالکون هم طبق اخرین شنیده های من 600به بالا هست متاسفانه

600! تا 2 ماه پیش که 480 بود! اصلا ارکد با پریموم چه فرقی می کنن که انقدر اختلاف قیمت داره؟

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام شاید ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی شما جایی رو نمیشناسید پریمیوه 3 چراغ با قیمته خوب برداره؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
600! تا 2 ماه پیش که 480 بود! اصلا ارکد با پریموم چه فرقی می کنن که انقدر اختلاف قیمت داره؟
ارکید فرقش با پریموم توی هارد 20گیگابایتی پریموم هست که خودش 100تومن هست تقریبا درضمن
پریموم های جدید بدلیل پورت HDMIومادبورد فالکون تو ایران فقط وفقط توایران این اختلاف قیمت وجود
داره وخارج از ایران اینچنین نیست به هرحال این فروشنده های ما ازاقشار ضعیف جامعه هستن وگناه دارن:mad:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ارکید فرقش با پریموم توی هارد 20گیگابایتی پریموم هست که خودش 100تومن هست تقریبا درضمن
پریموم های جدید بدلیل پورت HDMIومادبورد فالکون تو ایران فقط وفقط توایران این اختلاف قیمت وجود
داره وخارج از ایران اینچنین نیست به هرحال این فروشنده های ما ازاقشار ضعیف جامعه هستن وگناه دارن:mad:

256 مگابایت کجا 20 گیگ کجا!!!
اره واقعا چقدر دزدا!
کلا هارد به جز اهنگ ریختنو ذخیره سیو های بازی .... به چه درد می خوره؟؟ از لحاظ تلفظی ارکید درسته یا ارکود یا ارکد؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
256 مگابایت کجا 20 گیگ کجا!!!
اره واقعا چقدر دزدا!
کلا هارد به جز اهنگ ریختنو ذخیره سیو های بازی .... به چه درد می خوره؟؟ از لحاظ تلفظی ارکید درسته یا ارکود یا ارکد؟
اگه اهله xbox live باشی این هارد خیلی به دردت میخوره! میتونی اهنگ یا تریلر یا دموهای بازی دانلود کنی....
فکر میکنم ارکید درست باشه!

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام
فكر كنم اين جا بيشتر در مورد فروشگاه پر تو صحبت ميشه
من يه اليت ميخوام كه برام بفرستين به بجنورد
قيمت كل با پست چقدر ميشه
اگه ممكنه راهنمايي كنين