قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

درسته: قیمت امروز 90.10.28
اسلیم 250 گیگ 550 تومن
اسلیم 4 گیگ 500 تومن
آرکید نو 370 تومن
ایلایت موجود نیست.
پیش بینی قیمت تا 1 ماه آینده اسلیم 4 گیگ 570 تومن. منبع موسخ.
من امروز میخواستم بخرم پولم کم بود فردا حتما میگیرم.
طی یه دعوا با بابام آرکید نازنینم به میکرو تبدیل شد یه چیز حدود 20 متر شوت شد تو حیاط =)):d

خوب گرفتی همونو کرج یه مغازه میده 700 یه جا دیگه 720. مبارکت باشه ;)
قربونت برم مرسی،نه بابا البته توپخونم 750 هم میگفتن باید بگردی همه جارو ولی خیلی چیز جالبیه مثلا بخوای خاموش روشنش کنی خود دستگاه صدای بازی گیرز رو میده:d
ایشالا همه یه دونه داشته باشن;;)

قربونت برم مرسی،نه بابا البته توپخونم 750 هم میگفتن باید بگردی همه جارو ولی خیلی چیز جالبیه مثلا بخوای خاموش روشنش کنی خود دستگاه صدای بازی گیرز رو میده:d
ایشالا همه یه دونه داشته باشن;;)

ایول، عجب جرکتی نمیدونستم اینجوریه. منم دنبال باندل MW3 ام. یعنی پیدا کردم پولم کمه. خدا بخواد تو این هفته جور میکنم میرم میگیرم.
فک کن کنسولو روشن کنی آهنگ COD رو بزنه. وااااااای خدااااااا =p~

ایول، عجب جرکتی نمیدونستم اینجوریه. منم دنبال باندل MW3 ام. یعنی پیدا کردم پولم کمه. خدا بخواد تو این هفته جور میکنم میرم میگیرم.
فک کن کنسولو روشن کنی آهنگ COD رو بزنه. وااااااای خدااااااا =p~
آره تازه میخوای در درایو باز و بسته کنی یه آهنگ دیگه میزنه ، راستی باندل مدرن همه درایواشون هیتاچی هکم نشده هنوز گفتم که بدونی:d اینم بگم بهترین باندلش همین گیرز هست;;)

آره تازه میخوای در درایو باز و بسته کنی یه آهنگ دیگه میزنه ، راستی باندل مدرن همه درایواشون هیتاچی هکم نشده هنوز گفتم که بدونی:d اینم بگم بهترین باندلش همین گیرز هست;;)

wow، دمت گرم حاجی. روشنمون کردی. میرم یه آمار میگیرم اگه ببینم معلوم نیست کی هک میشه فعلا یه اسلیم میگیرم تا سال دیگه خدا بخواد 720 بیاد بزنیم تو گوشش:d
البته خودم میدونم خیلی خوش بینانه به قضیه نگاه کردم. فکر نکنم تا 2014 بیاد ایران کپی خور هم بشه

wow، دمت گرم حاجی. روشنمون کردی. میرم یه آمار میگیرم اگه ببینم معلوم نیست کی هک میشه فعلا یه اسلیم میگیرم تا سال دیگه خدا بخواد 720 بیاد بزنیم تو گوشش:d
البته خودم میدونم خیلی خوش بینانه به قضیه نگاه کردم. فکر نکنم تا 2014 بیاد ایران کپی خور هم بشه
نسل بعد 2014 میاد تا هک بشه 2015 میشه ، برو همون اسلیم بگیر مدرن نگیر که هیتاچی اصلا چیز جالبی نیست حتی اگه هک بشه:d
نسل بعد مطمئن باش حتی تو 2013 هم رونمایی نمیشه،چون هر جفتشون گفتن تو E3 رونمایی نمیکنیم:d

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز بازی سنتری خودم :
لیست قیمت فروشاه نیما مورخ 30/10/1390 .......
کنسول بازی (Xbox 360 (Halo Reach Bundle با لوازم اورجینال : 750.000 هزار تومان
کنسول بازی (Xbox 360 (Gears Of War3 Bundle با لوازم اورجینال : 650.000 هزار تومان
کنسول بازی (Xbox 360 (4GB Kinect Bundle با لوازم اورجینال : 695.000 هزار تومان
کنسول بازی (Xbox 360 (250GB Kinect Bundle با لوازم لوازم اورجینال : 735.000 هزار تومان
کنسول بازی (Xbox 360 (Slim 250GB با لوازم اورجینال : 550.000 هزار تومان
کنسول بازی (Xbox 360 (Slim 4GB با لوازم اورجینال : 490.000 هزار تومان

بچه ها من یکی از دوستام 3 ماه پیش 4 گیگ اسلیم خرید یعنی با هم خریدیم از نظر سالمیش که اطمینان دارم چون بیشتر دست منه تا خودش حالا میخواد بفروشه 9 ماه هم گارانتی لادیز داره کابل hdmiهم از نوع خوبش داره چند بخرم خوبه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or