قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

سلام بر شما دوستان یک سوال اساسی و مهم دارم خواهش می کنم به محض این که دیدینش با پاسختون کمکم کنید. من درایو دستگاهم خرابه و فروشگاهی هست که می گه با 55 هزار یک درایو لایت ان می زاره برام. ولی می خواستم بپرسم اولا تو سایت های خارجی نوشته این درایو 75 دلاره پس چه جوریه که ایران ارزون تر می دن! دوما از کجا می تونم بفهمم درایوی که برام گذاشته لایت ان هستش و مهم تر این که درایو نو است و کار کرده نیست. و به نظر شما 55 هزار قیمت مناسبی هست (در مشهد) عجیبه که وقتی با بعضی فروشگاه های تهران تماس گرفتم می گفتن 70 تومان
سلام. جالبه ۵۵ تومن از قیمت خرید درایو هم پایینتر هست. الان تهران لایت ان همون حدود ۶۵ تا ۷۰ تومنه. و اینکه بهش بگید اگه درایو بدید بهش چه قدر میگیره تعویض کنه.

مگه اسلیم کپی خور شده ؟ آخه فریمور که هنوز نیومده ؟
کدوم مغازه ؟
منم خودم خبر نداشتم.

رفتم قیمت آرکید بپرسم دیدم یه اسلیم داره وصل می کنه. گفتم اسلیم چنده، گفت 370 بعدش هم خودش گفت کپی خور هم شده!

گفت همینی که می بینی اولین اسلیمیه که کپی خور کردیم.

یک مغازه دیگه هم پرسیدم اونم گفت که کپی خور داره با همین قیمت که این یکی 250 گیگ را هم گفت میده 400.

هر 2 هم طبقه پایین پاساژ لباف بودن. اولی از پله ها که میری پایین روبرو و آخر پاساژ که اگه اشتباه نکنم اسمش تقی زاده بود. دومی هم زیر پله هاست مغازش.

منم خودم خبر نداشتم.

رفتم قیمت آرکید بپرسم دیدم یه اسلیم داره وصل می کنه. گفتم اسلیم چنده، گفت 370 بعدش هم خودش گفت کپی خور هم شده!

گفت همینی که می بینی اولین اسلیمیه که کپی خور کردیم.

یک مغازه دیگه هم پرسیدم اونم گفت که کپی خور داره با همین قیمت که این یکی 250 گیگ را هم گفت میده 400.

هر 2 هم طبقه پایین پاساژ لباف بودن. اولی از پله ها که میری پایین روبرو و آخر پاساژ که اگه اشتباه نکنم اسمش تقی زاده بود. دومی هم زیر پله هاست مغازش.

اطلاعات اولیه از کپی خور شدن Xbox 360 Slim
لینک آپدیت های پست اول رو بخونید.

فعلاً کپی خور اسلیم ها در حد تعویض درایو با سایر درایوهای قدیمی Xbox360 هستش...هنوز خود درایو کنسول کامل کپی خور نشده...و این هایی که به اسم کپی خور دیدید همگی در حد همون تعویض درایو هستند.

1

با کپی خور شدن اسلیم و پائین اومدن قیمتش مدلای دیگه مثل الیت و آرکید افت قیمت شدیدی رو خواهند داشت . چون مشتریاش به شدت کم میشن .
دوست عزیز دیگه ارکید و الیت مدل قدیم تولید نمیشه که بخواد ارزون بشه.
مسلما کمیاب میشه و گرون تر!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or